Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīties palīdzēs interaktīvā tāfele 6

Lai ieinteresētu skolēnus apgūt mācību programmu un atvieglotu pedagogu darbu, Lielvircavas pamatskola pašu spēkiem iegādājusies interaktīvo tāfeli.

«Mans sapnis piepildījies!» emocionāli atzīst Lielvircavas pamatskolas matemātikas skolotāja Indra Kokareva, kura nu savu priekšmetu varēs pasniegt plašāk, uzskatāmāk un interesantāk: «Matemātika reti kuram ir mīļākais priekšmets. Viennozīmīgi tāfele ieinteresēs bērnus, un tas ir «super»».Mācību iestādes direktore Ineta Ozoliņa stāsta, ka finansējumu tās iegādei (2450 latu) izdevies atrast, pārdomāti lietojot skolai piešķirto budžetu. Matemātikas kabinets ticis arī pie jaunām mēbelēm.«Labāk naudu ieguldīt lielās lietās, nevis tērēt niekos. Interaktīvo tāfeli izvēlējāmies tādēļ, lai skolēniem patiktu apgūt mācību vielu, bet pedagogiem būtu labāk nodrošināts darba process. Gribam taču piesaistīt un noturēt arī jaunos skolotājus,» pauž direktore.Minētās tāfeles galvenais uzdevums ir aizstāt ekrānu, uz kura ar projektoru tiek attēlota informācija no datora. Uz tās iespējams rakstīt ar speciāliem rakstāmrīkiem un pirkstiem. Demonstrējumu skolotājs var sagatavot pats vai izmantot tāfelei līdzi dotās un mācību kursos iegūtās programmas.Lai arī interaktīvo tāfeli Lielvircavas pamatskolā galvenokārt lietos matemātikas stundās, to varēs izmantot arī citu priekšmetu skolotāji, jo komplektā līdzi nākušas programmas dabaszinībās, mūzikā, angļu valodā un sportā. Mācību procesā būs iespējams izmantot internetu.Skolēni ar jaunajām iespējām stundās iepazīsies nākamnedēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

.

Tad nevajag laist pie tāfeles skolotājus, kas nav apguvuši kā lietot datoru :D
Un ieslēgt datoru un projektoru IR TIK SAREŽĢĪTI, ka to jau nudien ne visi var iemācīties :DDD Tik jautājums - vai maz grib iemācīties macību procesā izmantot informācijas tehnoloģijas vai arī paliek pie vecā, labā krīta un priecāties par katru nolūzušo nagu un sausajām rokām.

Un bērniem nebūt nevajag klaunus klases priekšā. Būtu jauki, ja viņi ģimenēs justos mīlēti un skolotājiem nebūtu jācīnās ar skolēnu uzvedības problēmām, jo bieži tas nav nekas vairāk kā sekas vecāku mīlestības trūkumam.

pirms 11 gadiem, 2007.11.12 23:32

Laila

Lai skolēniem nebūtu garlaicīgi, labāk uz skolu pasauciet klaunus!!!! Mīlulīši ir tikdaudz izlaidušies, ka vairs nezina, ko grib!!!

pirms 11 gadiem, 2007.11.12 09:17

Jānis Krasovskis

ši skolotāja nav Indra Kokareva,bet ir Indra Tokareva!!!!kas sajauca burtus?

pirms 11 gadiem, 2007.11.12 08:44

Eldarite

Visi skolotāji nav un nevar būt vienādi.

pirms 11 gadiem, 2007.11.11 19:46

līvija

Nu kad tik nesanāk kā valsts ģimināzijā, tāfele ir tik skolotāja nemāk ieslēgt un rīkoties ar to

pirms 11 gadiem, 2007.11.09 22:28

Elīna

Aiz cieņas pret cilvēku jau varēja izlabot uzvārdu. Tā ir bezatbildība. Kauns par tādām kļūdām.

pirms 3 gadiem, 2015.10.13 22:50

Vietējās ziņas