Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mehi» lepojas ar savu mīlestību uz tehniku 22

Ar auto nakts orientēšanos vakar sākās tradicionālais «trīsdiennieks» Mehu dienas, ko rīko LLU Tehniskās fakultātes (TF) studentu pašpārvalde. Plānots, ka šajā pasākumā varētu piedalīties vairāki simti vai pat tūkstotis dalībnieku. 

TF studentu pašpārvaldes vadītājs 3. kursa students jelgavnieks Aldis Reihmanis stāsta, ka pasākuma programma būs līdzīga kā iepriekšējos gadus – gājiens un lauksaimniecības tehnikas demonstrējums no kopmītnēm Mātera ielā uz fakultāti Jāņa Čakstes bulvārī. Tālāk sekos svinīga pirmkursnieku uzņemšana studentu saimē (pēc dekanāta ziņām, no 96 šajā mācību gadā uzņemtajiem pilna laika studentiem līdz pavasarim sekmīgi nocīnījušies 73). Pusdienlaikā aktivitātes pārcelsies uz tehniskā sporta centru «Rullītis», kas atrodas pie Svētes ciema. Tur divas dienas notiks sacensības veiklības braucienā, dragreisā, driftā un citos «mehiem» pieņemamos sporta veidos. 

Vairāk lasiet piektdienas, 22. aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 22

mhh

Neizprotu to kombainu, traktoru u.c. smagās tehnikas braukāšanu. Atgādina 9. maiju vai kaut kādu Ziemeļkorejas militāro parādi. Ko tad lauksaimnieki rādīs? Govis pa ielu ganīs?

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 15:54

Mehs

Malacis! Pareizi visu esi sapratis. Ja salīdzini ar militāro parādi... Tās mērķis bija parādīt, cik armija varena. Savukārt šīs - cik Mehiem daudz draugu. Bet govis, kazas utt. būtu labi. Vismaz daži tikai datoros sēdošie uzzinātu, kur piens rodas...

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 16:17

Zemnieks

Po, kur piens rodas. Galvenais ir, cik par šo pienu jāsapiķo veikalā un cik atlec zemniekam.

pirms 3 gadiem, 2016.04.24 11:40

Tas pats Jānis

Piemirsās pieminēt mīlestīвu uz аlкoholu...
Vаrаm liкt liкmes uz šī gаdа кopmītņu remontа izdevumiem, pēc tā ļemваstа.
каut кā nesаprotu, кālаm аtslēdznieкiem ir nepieciešаmi sаvi svētкi аr вloķētām ielām Jelgаvā...

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 16:17

Mehs

Nu, ja "Tas pats Jānis" ir tas pats Jānis, kurš ar šādu niku arī citur savu žulti izgāž... Tev kas sāp? Pašam alkoholam nesanāk? Kopmītnes būs jāremontē? Vienam kvartālam nevarēji apbraukt? "Atslēdznieki"... Ko pats dzīvē esi sasniedzis? Bet pirksti gan līki vai arī tastatūrai pāris taustiņi ( b un k) izkrituši...

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 16:43

Tas pats Jānis

O, aizkāru nabaga puikas dvēseli... tas priecē.
Tas, ka burti ir ne tie - nu piedod, bet nākas mazliet piestrādāt, lai varu teikt, ko vēlos, nevis mēģināt 5x pārfrāzēt, lai izpatiktu ZZ filtram.
Pats esmu sasniedzis visu un to, ko Tu sauc par žulti, puis, es saucu par objektīvismu.
Pašam man alkohols nav nepieciešams - neesmu alkonauts.
Lai Jums jauka nodzeršanās un cerēsim, ka šogad beidzot kāds dzērumā tiks nosists un Mehu dienas būs vēsture. Apriebušies jau esat ar savu aurošanu naktī un apkārtnes postīšanu!

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 16:54

Cits mehs

ZZ jau nu gan "to pašu Jāni" par teikumu "... cerēsim, ka šogad ..." varētu atfiltrēt, nobloķēt vai tml. Jo tas ir tā krietni "pāršauts" visām normām.

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 18:37

Profesors

Kas gan tur "pāršauts" - seju katru gadu kāds kādam sabojā un ir tikai laika jautājums, kad tas pasākums beigsies mazliet nesmukāk.
Drīzāk Jelgavas vadība varēja beidzot to pasākumu piegriezt, kā sociāli un izklaidējoši bezvērtīgu un apkārtni un pilsētnieku garastāvokli degradējošu.
Sākumā mums jāiemācās labi strādāt un tad jau arī iemācīsimies labi atpūsties!

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 19:50

Tas pats Jānis

Cits mehs, par ko nobloķēt? Par to ka es atklāti paužu savu viedokli par mehiem un tas nav nekāds pozitīvais? Varbūt pozitīvu viedokli ir jānopelna? Un tas nav izdarāms, uzvedoties kā lopiem 5. kojās un to apkārtnē. Varbūt ir kāds cits iemesls, par kuru man un citiem būtu jūs jāmīl un jāciena? Jūsu pasniedzēji neskaitās - viņi ir tiešām izglītoti un lieliski cilvēki, bet acīmredzot gudrību un veselo saprātu tik viegli nodot nav iespējams mūsdienu indigo tipa pusaudžiem.

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 20:06

kur ta tu nu biji- Jānīti manu...

Dīvaini, kurā filtrā vai kurā burtā tā objektivitāte iesprūda,kad Rāviņš centru pārvērta par kartinga trasi, ierobežojot satiksmi daudz pamatīgāk. Jeb tu tās pašas partijas biedrs?

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 22:32

Tas pats Jānis

Tas arī bija tupuma kalngals, bet ko lai es tur padaru - ja jau Rāviņa elektorātam patīk, ka viņus pazemo, lai tik balso un katru dienu stāv pie ģeniālajiem luksoforiem (pasakiet, ka man nav taisnība, ka Jelgāvā ir baltijā sviestainākie luksofori) un pāris reizes gadā apbrauc kaut kādus sarīkojumus (kas starp citu nav tik viegli mūsu pilsētas ielu izvietojuma un pasākumu plānotāju intelekta vakuuma dēļ) Tas viss man ir pie kājas, kamēr man zem logiem neauro trakie un kāds plēšot krekliņu uz krūtīm nemēģina pārliecināt, ka mehi ir baigie pipari...

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 22:46

Tas pats Jānis

Citēju: "pēc dekanāta ziņām, no 96 šajā mācību gadā uzņemtajiem pilna laika studentiem līdz pavasarim sekmīgi nocīnījušies 73"
Tas vien jau liecina par ļoti daudz ko - pirmajā semestrī atkrīt vairāk kā piektdaļa kursa.

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 22:49

Pīters Dimza

Huļi, traktoristi.

pirms 3 gadiem, 2016.04.23 18:19

Asdfgh

Kopsh kura laika gintermuizhas iideetaajiem ir pieejams internets? Atbalstu pasaakumu, ne velti Jelgava ir studentu galvaspilseeta. Kam nepatiik - vienmeer ir kaadas mietpilsonikas pilseeteles, kur max karuselūi reizi gadaa atbrauc.

pirms 3 gadiem, 2016.04.23 15:53

Tas pats Jānis

Runa nav par pasākumu, bet par to, kam tas tiek rīkots - lūzeriem.

pirms 3 gadiem, 2016.04.23 17:56

Tas pats Jānis

Un ja jau par to runājam - cik tad % no Latvijas stūķu kopskaita studē Jelgavā? Attiecīgi - kāda vēl studentu galvaspilsēta?!

pirms 3 gadiem, 2016.04.23 18:03

Andža

Kādi vēl karuseļi - tā šnaga, kas atbrauc Maximas stāvlaukumā agrā pavasarī un vēlā rudenī, lai var pufaikā karuselī pavizināties. Kam tas šits vajadzīgs?

pirms 3 gadiem, 2016.04.23 18:25

Kauns

Tas pats Jānis, vai Tu domā ko raksti? Lasu un brīnos cik daudz ļaunuma var būt cilvēkā, ja jau jaunieši īr apriebušies, tas nenozīmē, ka jāvēl kādam nāvi. Kauns lasīt.Ja jau esi tik pareizs, tad domā ko raksti.

pirms 3 gadiem, 2016.04.24 10:34

Tas pats Jānis

Domāju, protams - tāpēc arī rakstu.
Nokaunējos. Vienalga, manas domas nemainijās.
Ko lai dara - pie mums valstī atbildīgās iestādes vienmēr gaida cilvēku upurus (necelšu augšā būvniecības un glābšanas lietas un vēl tonnu daudz kā) un bez tiem nav nekādas rīcības.
Un nav jau visi jaunieši apriebušies - tikai tie, kas daudz "lieto" un kļūst par "varoņiem".
Kāpēc ir nepieciešams gājiens cilvēkiem, kas neko nav darījuši pilsētas labā? Ar krāsu nokrāsotas ceļa zīmes kopmītņu pagalmā īsti neskaitās labs darbs. Brauciens katru gadu ar vienu un to pašu traktoru? Smuki, bet klišejiski. Ko vēl lai piebilst?
Taisnības labad jāpiebilst, ka ne visi Mehi ir vienādi - ir Rīgas mehi, kam ar šiem nav nekāda sakara un ir vecie Mehi, kas nu jau strādā un ar skumjām atceras, kādi bija Mehi. Tagadējie Mehi vairs nev laba vārda vērti.

pirms 3 gadiem, 2016.04.24 11:30

Tas pats Jānis

Par ļaunumu cilvēkā runājot - ja es stāvētu publiskajā 90to gadu tualetē un teiktu, ka tur ir tik jauki un smaržo smuki, kāds man noticētu? Tikai tie, kas nekad tur nav bijuši. Tas pats arī attiecas uz šo te "ļaunumu", kas patiesībā ir tikai un vienīgi pesimistisks, bet objektīvs skats uz lietām.
Un kaut kā man liekas, ka neesmu viens ar šādu viedokli.

pirms 3 gadiem, 2016.04.24 11:35

5.klase

Mīlestību UZ tehniku? Hallo, Maкsim Šaldаjеv, šīs ziņas autor, Tev nāktos mazliet pamācīties latviešu valodas stilistikas tīrību! Nebūs gluži tā pareizi! Pa tiešo no кrievu valodas tā gan sanāk, bet nu ir jāzina katras valodas īpatnības..

pirms 3 gadiem, 2016.04.26 16:33

Cits Jānis

Sajūta palasot komentārus ka kādam Jānim pasākums ļoti nepatīk un nevar sagaidīt, kad tad to klapēs ciet, arī liekas ka pats sev patīk pogas saspiež, nepatīkami par šādu attieksmes izrādīšanu un Mehu nomelnošanas kampaņu- ne jau visi ālējas, un Mehu dienās piedalīties un baudīt pasākumus var jebkurš, ne tikai TF studenti. Laikam rūgtuma sajūta palikusi ja kāds no Mehiem šim pāri kaut ko nodarījis. Nožēlojami.

pirms 2 gadiem, 2017.04.02 22:12

Vietējās ziņas