Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē uzņēmumu, kas aizmūrēs bīstamo ēku Pumpura ielā 7

Pašvaldība šodien ir izsludinājusi iepirkumu par logu un durvju aiļu aizmūrēšanu Pumpura ielā 3a. Tā kā uzņēmējs ēku nav sakārtojis, pašvaldība darīs to par saviem līdzekļiem, izdevumus piedzenot no saimnieka.

Jau rakstīts, ka Dome uzlika par pienākumu būves īpašniekam Andrim Akmanim aizmūrēt visas ēkas ieejas, jo ēka ir bīstama un, no tās nokrītot, bojā gājuši vairāki cilvēki. A.Akmanis pašvaldībai bija solījis to izdarīt līdz pagājušā gada 23.decembrim, taču darbi netika veikti.«Jelgavas pilsētas pašvaldība 4.janvārī izsludināja konkursu par nepabeigtās ēkas Pumpura ielā 3a pirmā stāva logu un durvju ailu aizmūrēšanu. Darbu veikšanai izlietotos līdzekļus piedzīs no ēkas īpašnieka. Īpašnieks par pašvaldības rīcību ir informēts,» zz.lv informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.Iepirkuma dokumenti liecina, ka paredzēts aizmūrēt 76,22 kvadrātmetrus logu aiļu un 60,36 kvadrātmetru durvju aiļu. Piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 9.janvārim.Saskaņā ar Zemesgrāmatas datiem īpašums Pumpura ielā 3a kopš 2006.gada pavasara pieder A.Akmanim, kurš namu nopircis no kādreizējā RAF. Tā sauktajos treknajos gados īpašnieks  pašvaldībā iesniedzis plānošanas uzdevumu mājas rekonstrukcijai, sācis gatavot projektu, bet līdz ar krīzi plānus nav īstenojis. Savulaik A.Akmanis vēlējies arī ēku pārdot, bet, tā kā prasījis neadekvāti augstu cenu, pircējs tā arī nav atradies. Pēc pašvaldības informācijas, Pumpura ielas māja celta 1992.gadā. Ēka ir sliktā tehniskā stāvoklī un apdraud sabiedrisko drošību.Ēkas īpašniekam kopš 2002.gada vairākkārt likts ieviest kārtību – māju sakārtot vai nojaukt.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

wtf

cik lielam idiotam ir jābūt, lai tur ložņātu? un pie tam vēl jāizsludina konkurss un jātērē līdzekļi dēļ tādiem atsaldeņiem.

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 22:08

Nav problēmu!

Ar to ir viegli cīnīties! Saimniekam izsaka ultimātu māju savest kārtībā , ja nē, tad pašvaldībai ir tiesības katru mēnesi saimnieku sodīt ar arvien lielāku un lielāku summu, ja nemaldos lidz maksimālaijai 1000 Ls. Ticiet man - pēc 3 mēnesī māja būs kā jauna - ar visu nožogojumu. Ka tik saimnieks nev''elas šādā veidā iedz''ivoties un pašvaldības rēķina

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 15:35

Vietējais

Ar to mājas nojaukšanu kā ir tā ir,saimnieka māja,un pie tam no monolīta dzezbetona celta

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 15:16

Fui

Sen to māju vajadzēja nojaukt,tai ir slikta aura,cik tur notikušas pašnāvības,vasarā taisa fotosesijas,bomži ložņā,arī mazgadīgie,kaut kāds ārprāts,nevar tikt galā ar vienu graustu!

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 14:40

vēsture

trotīl,Slikti zini vēsturi,1992gadā nebija vars tavas padomijas

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 14:20

Pižiks

Nu murgs ka tā māja sliktā stāvoklī,māja celtano dzezbetona,stāvēs un pārdzīvos daudzas paaudzes

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 14:18

trotils

lai armijjnieki uzspridina to padomijas palieku.

pirms 6 gadiem, 2012.01.04 14:17

Vietējās ziņas