Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Miera ielā būvē apbraucamo ceļu un pagaidu tiltu 6

Jelgavā sākušies darbi Miera ielā – tiek būvēts apbraucamais ceļš Miera ielas posmam no Lietuvas šosejas uz Rīgas pusi, un drīzumā sāksies arī pagaidu tilta pār Platones upi izbūve. Apbraucamā ceļa un pagaidu tilta būvniecība tiek veikta sakarā ar tilta pār Platones upi rekonstrukciju, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka pilnsabiedrība "LNK Industries Group", kas veic darbus objektā, apbraucamo ceļu un pagaidu tiltu plāno pabeigt līdz aprīļa sākumam. Tikai tad, kad satiksme būs novirzīta pa apbraucamo ceļu ar pagaidu tiltu, varēs sākt tilta rekonstrukciju. Darbi jāpabeidz līdz šā gada 30. novembrim. 

Projekta gaitā tiks rekonstruēts tilts, Miera ielas posms no Lietuvas šosejas līdz tiltam un vēl 50 metrus Rīgas virzienā ar gājēju un velosipēdistu celiņiem, izbūvēta lietusūdens kanalizācija un ielu apgaismojums. Tāpat tiks ieviesti vairāki civilajā aizsardzībā būtiski risinājumi, piemēram, uzstādīta ūdens līmeņa mērījumu iekārta, meteoroloģiskā stacija un divas videokameras. 

Būvdarbu izmaksas - 1 747 777,77 eiro, no kuriem viens miljons ir valsts budžeta finansējums, bet pārējais – pašvaldības līdzfinansējums. 

Ikviens interesents var iepazīties ar projekta ieceri un dokumentāciju – "Pilsētsaimniecības" telpās Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A pirmdienās no pulksten 15 līdz 19, iepriekš sazinoties pa tālruni 63084477 vai e-pastu Kristine.Vuskarniece@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv. 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Glups ierēdnis

Zb, 50 m no tilta, nu ble nevarējasataisīt viskazlīdz tam autoplacim?

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 18:23

Galīgi Aptaurētais

Koe?

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 19:31

Eh

Vai tiešām pie viena iepirkuma un ķēpas nevarēja uztaisīt to gājēju/velosipēdistu ceļu kaut līdz pirmajam krustojumam? Kopumā tas ceļš ir diezgan traģisks, bet gājējiem vispār nāvējošs. Neapskaužu tos, kam tur jāiet kājam. Atkal jau parādās tā mentalitāte, ka auto ir mūsu prioritāte un, ja paliek kaut kāda nauda pāri, tad to novirza, lai gājējiem situācija nekļūtu bīstamāka, rēķinoties ar to, ka labāks ceļš nozīmē lielāku vidējo ātrumu un satiksmes intensitāti. Un veloceliņi arī Jelgavā ir nekas vairāk kā anekdotes. Ja bruģis ir sarkans, tad tas ir veloceliņš. Ja parkā redziet soliņu, kam viena puse ir sarkanā krāsā, tad ziniet, ka tā puse domāta ekskluzīvi velosipēdistiem. Bet dzērāji, negudras mammas ar ratiem un pensionāri droši var ignorēt ierobežojumus un izmantot šo infrastruktūru gluži kā velosipēdisti.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 18:43

es pats

Par to,ka Miera ielā vajadzīgs gājēju/velo celiņš dzirdu vēl no vecvectēva. Celiņu neviens netaisīs ,jo rūpēs par gājēju drošību jau samazināja ātrumu un uzlika radaru. Ja vēl nav droši,tad būs zīme 30.
Nav naudas? Ir,visādām instalācijām par simtiem tūkstošu,pasta salai vispār miljoni griežas!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 19:26

to es pats

Es ceru, ka tu apjēdz faktu, ka tūrists garām braucot pamana pasta salas jumtus un domā, redz kāds labs mērs viņiem, a kam naher tās gājēju ceļš?

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 20:54

es pats

Un atpakaļ ceļā waze tūristu izvedīs pa Satiksmes ielu,jo centrā probķis.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 21:40

Vietējās ziņas