Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamnedēļ Raiņa ielas posmā uzklās asfalta virskārtu; slēgs vairākus krustojumus 3

No 4.jūnija Raiņa ielas posmā no Tērvetes līdz Pētera ielai notiks asfalta virskārtas klāšanas darbi. Satiksme tiks slēgta Pulksveža O.Kalpaka, Sakņudārza, Skolas un Jēkaba ielu krustojumos ar Raiņa ielu.

Tāpat tiks ierobežota piekļūšana asfaltēšanas darbu zonā esošiem objektiem, informē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība». Darbus minētajā posmā plānots pabeigt 7.jūnijā.Sabiedriskais transports slēgto Raiņa ielas posmu apbrauks pa Mātera, Rūpniecības un Tērvetes ielu. Asfaltēšanas darbu laikā tiks slēgtas sabiedriskā transporta pieturas Raiņa ielā pie bankas «Citadele» un pie Pētera ielas.Visi transportlīdzekļi slēgtā posma apbraukšanai var izmantot Mātera, Lielo, Dambja, Sarmas, Tērvetes, Zirgu un Pētera ielas, iesaka pašvaldības aģentūra.Asfalta virskārtas darbi secīgi pa posmiem turpināsies visā Raiņa ielā. Nākamais posms - no Pētera  līdz Pasta ielai un no Pasta līdz Katoļu ielai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sakars-WTF

No ta ka WTF apsmies otru, kurs ir drosmigs ieradit problemu, pulk. Brieza iela pludi pec lietus nemazinasies un privatmaju pagalmos sakrajusies lietus udeni neaizpludis tikai tapec, ka WTF izvelejies problemu neredzet - brinumi daba nenotiek...
Pagalmi slikst pec lietus un sit atpakal lietusudenus, jo lietusudenu kanalizacijas pec parbuves nav pareizi izbuvetas- un ipasnieki suudzas visu laiku...
Jelgava ir savada geniju pilseta -
lai kadu problemu paceltu, vienmer atrodas kads 'intelektualis', kuram ir padoms meklet virvi un smagu objektu...
Lai dzivo geniji!

pirms 6 gadiem, 2012.05.30 18:07

WTF

Cienījamais "KAADA EGA" komentāra autor, ņemot vērā, ka Jūsu parādītais intelekta līmenis latviešu valodas lietojumā par Jums pastāsta pietiekoši...
Ar savu "ģenialitāti" tad arī varat iet uz JPPA "Pilsētsaimniecība" vai arī griezties Jelgavas pilsētas domē, kur Jums paskaidros, ka smadzeņu gluduma sacensībās esat uzvarējis un šo situāciju visvienkāršāk Jums būtu risinot sameklējot izturīgu virvi un kādu pietiekami smagu objektu. Ar šo komplektāciju būtu vēlams doties uz tuvāko ūdenstilpnes pusi.
Paldies par uzmanību!

pirms 6 gadiem, 2012.05.30 07:21

KAADA EGA

Uzliek cela virsmu, bet aizmirst sakartot nopludes udenus Jelgava! Nu tik lielie raksti par darbiem , kuri tulit pat bus jalabo, jo Pulk. Brieza/Raina ielas ( otra puse Slimnicas ielai) majas sliikst dzila uudeni pec lietus!
Vai pilsetas saimniekiem ir ari smadzenes? Vai kads 'smalkais saimnieks' ar izglitibas dokumentiem ari zin, ko nozime DOMAT, PLANOT, SALABOT, jeb - mak tikai atskaitiites un platigi izrunaties!?
Pulk. Brieza ielas sakums ir remontets un uzlabots jau gadiem ilgi... ,
bet kada jeega no visa: pilseta tik iztere lidzeklus, bet nav nekadu redzamu uzlabojumu --- pec kartiga lietus daudzos pagalmos ka bija udens lidz celiem - visi darzi sliikst pilsetas centraa : ta ari joprojam ir !!
Privatmaju ipasniekiem jadoma kaa tikt vala no pelejuma seniiteem, kaa saglabat izauguso razu - viss ir tikai ipasnieku parzina, kad atbildiba ir jauznemas Domei un tiem, kuru darbibas rezultata tiek privatipasumam nodarita skaade !!!!!
Kad kads saaks tiesaties ar pilsetu par nodaritiem zaudejumiem, - tad varbut Ravins domas, ka konkursu kartiba uzticet remontdarbus varosai kompanijai, nevis saviem draugiem!

pirms 6 gadiem, 2012.05.29 22:17

Vietējās ziņas