Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogalē aicina doties divos izzinošos pārgājienos 3

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs nedēļas nogalē aicina doties divos pārgājienos gides Inas Jurģes vadībā – sestdien, 16.martā, doties garākā pastaigā pa Jelgavu un iepazīt Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) fakultātes, bet svētdien, 17.martā, piedalīties cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā Jelgavas novadā.

Sestdien, 16.martā, pulksten 12.20 no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa startēs pārgājiens pa Jelgavu, kura laikā būs iespēja iepazīt Jelgavu kā pilsētu ar senām augstākās izglītības tradīcijām. Gide I.Jurģe jau pagājušajā gadā organizēja pārgājienu, kas bija veltīts studentiem, un tika apciemotas četras no universitātes astoņām fakultātēm, bet šajā reizē varēs iepazīt vēl citas fakultātes.

Pārgājiena laikā paredzēts apmeklēt Lauksaimniecības fakultātes Agrobiotehnoloģiju institūtu Strazdu ielā, kur ir moderns laboratoriju komplekss, iepazīt vienu no senākajām universitātes fakultātēm – Meža fakultāti, viesoties Tehniskajā fakultātē, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē, kā arī Vides un būvzinātņu fakultātē. Pārgājiena ilgums plānots apmēram sešas stundas. Dalības maksa ir divi eiro par studentisku cienastu seno laiku garā.

Savukārt svētdien, 17.martā, pulksten 10 var doties cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā pa Jelgavas novada Līvbērzes un Glūdas pagastiem. Pārgājiena dalībnieki apskatīs Līvbērzes staciju, Līvbērzes Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīcu un viesosies strausu audzētavā “Mazzariņi”, kur varēs iepazīt pasaulē lielākos putnus.

Tāpat pārgājiena laikā būs iespēja pabūt arī Dobeles novadā – Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā "Pikšas". Ekspozīcija veltīta K.Ulmaņa dzīves gājumam, un to varēs izzināt vietējā gida stāstījumā. Dalības maksa 10 eiro par viesošanos objektos un pusdienām (karstu zupu). Pārgājiena sākums paredzēts Jelgavas autoostā pulksten 10 ar izbraukšanu uz Līvbērzi. Autobusa biļetes turp un atpakaļ katrā virzienā maksā 2,25 eiro.

Pieteikšanās abiem pārgājieniem pa tālruni 29916889 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.

Plašāka informācija www.visit.jelgava.lv.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Galīgi Aptaurētais

Es piedalīšos abos pasākumos!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 19:21

Ezra

Kur palikuši citi Jelgavas gidi? Tikai šitā

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 20:11

to Ezra

Tu pats esi 'šitā'. Sēdi mājās tālāk un turi švabras.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 23:20

Vietējās ziņas