Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekustamā īpašuma nodokli varēs samaksāt “Maxima” kasēs 5

Sākot no šā  gada 1. februāra, samaksāt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) par Jelgavas novada teritorijā reģistrēto nekustamo īpašumu, būs iespējams  veikalu tīkla “Maxima” kasēs visā Latvijā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Veicot maksājumu, kasierim būs jāuzrāda Jelgavas novada pašvaldības sagatavoto maksājuma paziņojumu, lai no tā ar kases skeneri varētu nolasīt svītrkodā iekļauto informāciju. NĪN apmaksu veikalos būs iespējams veikt ar bankas karti vai skaidrā naudā, kā darījumu apliecinošu dokumentu saņemot kases aparāta čeku. Komisijas maksa, veicot NĪN apmaksu veikalā, būs 0.50 eiro.

Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta vadītāja Sandra Kalvāne skaidro: “Lēmums sadarboties ar veikalu tīklu NĪN apmaksas jautājumā, tika pieņemts, pamatojoties uz gūto pieredzi, ka ne visi NĪN maksātāji ir aktīvi interneta lietotāji, bet došanās uz banku vai pagasta pārvaldi tikai konkrētā maksājuma veikšanai ne vienmēr šķiet ērta, jo īpaši tad, ja nodokļa maksātājs dzīvo citā Latvijas pilsētā. Jaunā sadarbības forma ļauj mums papildināt pieejamās NĪN apmaksas metodes, tā atvieglojot maksājumu veicēju ikdienu”.

Arī turpmāk Jelgavas novadā reģistrēto nekustamo īpašumu īpašniekiem būs iespēja veikt NĪN maksājumu ar bankas pārskaitījumu, Latvija.lvwww.epakalpojumi.lv un pagastu pārvaldēs.

Plānots, ka līdz februāra vidum visi NĪN maksātāji saņems maksāšanas paziņojumus par Jelgavas novadā esošo nekustamo īpašumu. Maksātāji, kuri ir piekrituši saņemt rēķinus elektroniski, tos saņems savos e-pastos, bet pārējiem rēķini tiks izsūtīti pa pastu. 2019. gadam aprēķinātā NĪN pirmais maksājums būs jāveic līdz 1. aprīlim.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

.

Būtu apsveicami, ja šiem universālajiem kareivjiem - kasieriem, arī piemaksātu pie algas. Sasummētu visu sniedzamo pakalpojumu izcenojumus un naudas izteiksmē izmaksātu. Tādā veidā motivētu cilvēkus stāties darbā kasiera amatā.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 17:49

mii mii

kaada kasierim starpiiba kuru svitru kodu nobraukaat gar aparaatu?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 15:22

?

Ar nobraukāšanu nepietiek, nauda arī jāsaņem.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 21:38

es pats

Ir vienai veikalu ķēdei tāds likums-ja nestrādā visas kases un rindās pie kases ir vismaz pa četri cilvēki,tad pircējs par pirkumu var nemaksāt.Šo vajadzētu ieviest visos LV veikalos un ,tad man būs vienalga kādus vēl maksājumus veikala kasē var veikt.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 20:50

...

Iespējams, ka tas ir valstī, kurā par ielas kaķu barošanu, cilvēkiem maksā prāvu sociālo pabalstu. Bet, kā zināms, pie mums dzīves "modernizācija" aprobežojas ar elektronisko pakalpojumu uzkraušanu visiem, kam priekšā ekrāns.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 22:05

Vietējās ziņas