Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ņems 300 tūkstošu latu kredītu sadzīves atkritumu šķirošanas stacijas izveidei 2

Līdz 9.jūlijam SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» aicina atsaukties interesentus, kas gatavi piešķirt aizdevumu vairāk nekā 300 tūkstošu latu vērtībā. Līdzekļi nepieciešami nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanas stacijas izveidei, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija par izsludinātu konkursu. Blakus esošajai izgāztuvei «Brakšķi» uzņēmums iecerējis vairāk nekā divu hektāru platībā iekārtot šķirošanas poligonu.

Iepirkuma informācija liecina, ka aizdevumu uzņēmums gatavs apmaksāt septiņu gadu laikā, bet tā nodrošinājums ir Jelgavas pašvaldības galvojums. Aizdevuma summa – 435 398,77 eiro. Piedāvājumu vērtēšanas kritērijs ir zemākā cena, ar to saprotot kopējās izmaksas septiņu gadu laikā – gan pamatsummas un procentu maksājumus, gan citus izdevumus.Jau rakstīts, ka nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanas stacija paredzēta, lai atkritumus sagatavotu apglabāšanai un atdalītu reģenerējamus un kompostējamus atkritumus. Objekts atradīsies Jelgavas novada Līvbērzes pagastā blakus esošajam atkritumu poligonam «Brakšķi». Visa objekta teritorija paredzēta ar asfalta segumu (no divām asfalta kārtām) 22 257 kvadrātmetru platībā. Tur paredzēts izvietot atkritumu šķirošanas cehu 2941 kvadrātmetros, notekūdeņu nostādināšanas baseinu 2150 kvadrātmetros, notekūdeņu attīrīšanas ietaises, kā arī perspektīvā tiek paredzēts ierīkot kompostēšanas laukumu 3130 kvadrātmetros.Objekta teritoriju plānots iežogot un aprīkot ar apgaismojumu. Elektroapgāde un ūdensapgāde tiek paredzēta no blakus esošā sadzīves atkritumu poligona «Brakšķi». Ievestās kravas svērs un reģistrēs ar esošajiem «Brakšķu» svariem, tāpat arī tur jau esošās telpas izmantos šķirotavas personālam. Par visiem pakalpojumiem tiks slēgts līgums ar SIA «Zemgales EKO».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

cāzers

a kas ir, skauž jelgava? vai tad paši tā nedarītu?

pirms 6 gadiem, 2012.05.28 20:05

jelgava

Un rezultātā atkal pacels tarifu, lai segtu savus kredīta maksājumus. Ārprāts! Murgs!

pirms 6 gadiem, 2012.05.28 19:17

Vietējās ziņas