Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevalstiskās organizācijas var pieteikties Jelgavas pašvaldības atbalstam

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi projektu konkursa "Jelgavas pilsētas biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts" 2019. gadam 1. kārtu, aicinot biedrības, nodibinājumus un reliģiskās organizācijas pretendēt uz pašvaldības finansējumu sabiedriski nozīmīgu pasākumu un citu mērķu īstenošanai Jelgavā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

 

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos Jelgavas pilsētas kultūras un sociālo jautājumu risināšanā, veicināt pilsonisko līdzdalību, tradīciju saglabāšanos un sadarbību starp pilsētas pašvaldību un biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kas darbojas Jelgavā.

 

Programmas finansējuma fonda līdzekļus piešķir sabiedriski nozīmīgu pasākumu organizēšanai un projektu realizēšanai Jelgavā, nevalstisko organizāciju telpu remontam, remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādei, piemēram, aprīkojuma un biroja mēbeļu iegādei, kas nepieciešami nevalstiskās organizācijas darbības nodrošināšanai.

 

Tāpat finansējums tiek piešķirts nevalstiskās organizācijas administratīvajiem izdevumiem, sociālo programmu īstenošanai un nevalstisko organizāciju pašdarbības kolektīvu darbības nodrošināšanai. Programmas finansējuma fonda līdzekļus savukārt nepiešķir nekustamā īpašuma iegādei un politisko programmu īstenošanai.

 

Projekta pieteikums jāsagatavo brīvā formā, izmantojot veidlapu "Projekta pieteikums "Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts"".Projekta pieteikuma veidlapu var saņemt arī Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā.

 

Pieteikums slēgtā aploksnē līdz 5.aprīļa pulksten 14 jāiesniedz Jelgavas domes Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā. Katra projekta pieteikums jāiesniedz atsevišķā aploksnē. Uz aploksnes jānorāda iesniedzēja nosaukums, juridiskā adrese, kā arī adresāts – Jelgavas pilsētas dome, minot: "Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts". Projektu pieteikumu var sūtīt pa pastu, bet pasta zīmogam jābūt ne vēlāk kā 5.aprīlī.

 

Iesniegtie projektu pieteikumi tiks izskatīti, un rezultāti paziņoti ne vēlāk kā līdz 3.maijam.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas