Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP: par grauzēju apkarošanu jādomā, pirms tie parādījušies īpašumā 2

Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde (JNĪP), pamatojoties uz kādas Blaumaņa ielas mājas pieredzi, aicina dzīvokļu īpašniekus savlaicīgi domāt par deratizāciju. Savukārt trešdien pārvaldes telpās notiks seminārs par grauzēju apkarošanu.

«Daudzi dzīvojamo māju iedzīvotāji un vecākie uzskata, ka tikai pēc tam, kad viņu īpašumā ieviesušies grauzēji, ir jāceļ trauksme un jāaicina speciālisti, kuri ar tiem tiktu galā. Dzīvē pierādās, ka šis viedoklis ir nepareizs. Līdzīgi ir sanācis kādā no Blaumaņa ielas namiem, kurā dzīvokļos ir parādījušās peles. Izrādās, šajā ēkā jau ilgstoši nav veikti deratizācijas profilaktiskie pasākumi,» informē savā mājas lapā NĪP. Apsaimniekotājs atgādina, ka atbilstoši Epidemioloģiskās drošības likumam nekustamā īpašuma teritorija un tam piegulošo objektu uzturēšana un sakopšana, nodrošinot kaitīgo posmkāju un grauzēju iznīcināšanu, kā arī novēršot to ieviešanos, ir šīs teritorijas vai objekta īpašnieka vai viņa pilnvarotās personas pienākums. Valsts veselības inspekcija par sanitāri higiēnisko un sanitāri pretepidēmisko noteikumu un normu pārkāpšanu var uzlikt naudas sodu līdz 250 latiem. «Turklāt likumu normas nosaka, ka profilaktiskās deratizācijas pasākumus var veikt īpaši apmācīts darbinieks – dezinfektors, kuram ir profesionālā izglītība un kurš ir apguvis atbilstošu apmācības kursu,» atgādina NĪP. Portāls zz.lv jau rakstīja, ka ka deratizāciju un dezinfekciju NĪP apsaimniekoto māju pagrabos veiks uzņēmums «Sebris». Līgums uz gadu noslēgts par 7460,19 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa.23.maijā pulksten 9 NĪP konferenču zālē par obligātajiem deratizācijas pasākumiem visus interesentus informēs uzņēmuma speciālisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kaķis

Kaķi ir vislabākie un visdabiskākie deratizētāji, bez ķīmijām un indēm.

pirms 6 gadiem, 2012.05.31 01:13

Bingo

Atmodas 68 arī ir peles.Viņas pat līdz 5.stāvam uzčāpo.

pirms 6 gadiem, 2012.05.21 19:13

Vietējās ziņas