Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No pirmdienas slēgs autobusu pieturas «Mātera uz Lielās» un «Pils zaļā aptieka» 2

No pirmdienas pulksten 13 uz rekonstrukcijas darbu laiku satiksmei tiks slēgts Lielās  un Pētera ielu krustojums. Saglabāsies esošie satiksmes ierobežojumi uz Lielās ielas, tāpēc sabiedriskā transporta kursēšanas shēmā būs lielas izmaiņas.

Sabiedriskais transports 1., 6., 7., 8., 13., 18., 19. un 26.maršrutā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks virzienā no Akadēmijas ielas puses līdz Dambja ielai: pa Uzvaras – Dobeles – Vecpilsētas ielām. Tālāk 1., 6., 8., 13., 19. un 26.maršruta autobusi veiks pagriezienu uz Lielo ielu un turpinās pa ierasto maršrutu. Bet 7. un 18.maršruta autobusi krustojumā šķērsos Lielo ielu un maršrutu turpinās kā ierasts pa Dambja ielu, informē Jelgavas autobusu parks. Uz Dambja ielas, posmā starp Lielo un Asteru ielām, tiks izvietota pagaidu autobusu pietura.Autobusu pieturas «Mātera uz Lielās» un «Pils zaļā aptieka», kas atrodas uz Lielās ielas, rekonstrukcijas darbu laikā tiks slēgtas . Uz Dobeles ielas, posmā starp Pasta un Pulkveža Brieža ielu, tiks uzstādīta pagaidu autobusu pietura. 1., 8., 19., 26.maršrutu autobusu reisiem, kuriem pēc kustības saraksta reisi ir jāsāk vai jānoslēdz autobusu pieturā «Centrs», rekonstrukcijas darbu laikā reisus sāks vai noslēgs no autobusu pieturas «Uzvaras iela» pie 3.pamatskolas.Sabiedriskais transports 2., 5., 9., 12., 12A., 13., 14A., 16.maršrutā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks virzienā no Akadēmijas ielas puses uz Pasta ielas pusi: pa Uzvaras, K.Barona, Pasta ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Uz Pasta ielas starp K.Barona un Lielo ielu ir ierīkota pagaidu autobusa pietura.Virzienā no Tušķiem 1., 11., 15., 18., 19., 25. un 26.maršrutā netiks izpildīts maršruta posms Lielajā ielā no Pulkveža O.Kalpaka ielas līdz Akadēmijas ielai. Slēgto ielas posmu apbrauks pa Kalpaka – Raiņa – Akadēmijas ielu, pagrieziens uz Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Tuvākās pieturas būs «Pils zaļā aptieka», pagaidu pietura Raiņa ielā pirms Pasta ielas, «Banka» pie Jāņa Čakstes pieminekļa.7., 8. un 22.maršrutā netiks izpildīts maršruta posms Lielajā ielā no Kalpaka ielas līdz Pasta ielai, kā arīPasta ielā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai. Slēgto posmu autobusi apbrauks pa Pulkveža O.Kalpaka – Raiņa ielām, pagrieziens uz Pasta ielu, turpinājums pa ierasto maršrutu. 7., 8. un 22.maršrutā neuzņems pasažierus autobusu pieturās «Mātera uz Lielās» un «Autoosta», izņemot 8.maršruta reisu autoosta – Romas krogs pulksten 19.20, kas sākas no autobusu pieturas «Autoosta». Uz Raiņa ielas, starp Mātera un Pasta ielām, ir uzstādīta pagaidu autobusu pietura. Tuvākās pieturas pasažieriem, kas parasti brauc ar 7., 8. un 22.maršruta autobusiem no pieturas «Autoosta», ir pagaidu pietura Raiņa ielā pirms Pasta ielas, «Poliklīnika» un «Banka» pie Jāņa Čakstes pieminekļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

GGG

Voldemārs - gudrinieks. pašam būtu jāplāno tā tik saplānotu..malacītis voldemāriņš stratēģītis

pirms 6 gadiem, 2012.08.06 14:14

Voldemārs

Varbūt pilnībā Jelgavu var aizslēgt ? Nu nav mums ne plānošanas, ne darbu izpildes ...
Viss Jelgavā ir ačgārni !

pirms 6 gadiem, 2012.08.06 12:13

Vietējās ziņas