Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No šodienas Auces novadā būs pieejams 100 eiro bērna piedzimšanas pabalsts 1

No šodienas Auces novadā ģimenēm tiks piešķirts bērna piedzimšanas pabalsts 100 eiro apmērā, lai sniegtu materiālu atbalstu bērna vajadzību nodrošināšanai.

Auces novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Šēfere-Šteinberga aģentūru LETA informēja, ka decembrī tika pieņemti saistošie noteikumi "Par vienreizējiem pabalstiem Auces novada pašvaldībā", kuru mērķis ir noteikt pašvaldības pabalstu sistēmu, kas sniegtu atbalstu Auces novada vientuļajām personām, pensijas vecuma personām, politiski represētajām personām un ģimenēm ar bērniem.

Kā ziņots, pabalsts veselības uzlabošanai 50 eiro apmērā tiks piešķirts politiski represētām personām vienu reizi gadā vienas nedēļas laikā pirms Latvijas Republikas proklamēšanas dienas saskaņā ar Auces novada Sociālā dienesta rīcībā esošo politiski represēto personu reģistru vai personas iesniegumu. Līdz šim šis pabalsts bija 25 eiro, informēja pašvaldības pārstāve.

Jaunums būs bērna piedzimšanas pabalsts 100 eiro apmērā, kas tiks piešķirts, lai sniegtu ģimenēm materiālu atbalstu bērna vajadzību nodrošināšanai. Šie noteikumi stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas Auces novada pašvaldības informatīvajā izdevumā "Auces Novada Vēstis", bet bērna piedzimšanas pabalsts tiks piešķirts un izmaksāts par katru jaundzimušo, kurš dzimis pēc 2015.gada 31.decembra.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jelgavnieks

Jelgavniekiem arī papildus varētu vairāk maksāt bērna piedzimšanas pabalstu, jo Rīgā baigi smukās summas rīdziniekiem izmaksā.

pirms 2 gadiem, 2016.01.01 23:38

Vietējās ziņas