Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti pirmie uzņēmuma «Baltic Breeders» stipendiāti

Jaunbērzes pagasta uzņēmuma «Baltic Breeders» stipendiju 500 latu apmērā saņems un uz praksi uzņēmumā šovasar dosies Rūta Barone no LLU Veterinārmedicīnas fakultātes un Linards Balceris no Lauksaimniecības fakultātes.

«Baltic Breeders» valdes priekšsēdētājs Ilgvars Strazdiņš augstskolas portālā atklāj, ka stipendija dibināta ar mērķi popularizēt cūkkopības nozari un uzņēmumu, kā arī apmācīt jaunos speciālistus. Viņš uzsver, ka prakses laikā studentiem ir iespēja redzēt un izprast, kā visi procesi notiek dzīvē, iepazīt dažādas problēmas un studiju laikā pievērsties to zinātniskai izpētei un iespējamo risinājumu rašanai.2010.gada nogalē I.Strazdiņš sazinājās ar LLU Attīstības fondu un informēja par SIA «Baltic Breeders» gatavību dibināt savu stipendiju programmu, kas finansiāli atbalstītu studentus, kuri vēlas praktizēties Latvijā lielākajā cūkkopības uzņēmumā vai arī veikt pētījumu par uzņēmumam aktuālām tēmām agronomijā, lopkopībā vai veterinārmedicīnā, raksta llu.lv.2011.gada 2.martā Attīstības fondā tika nodibināta «Baltic Breeders» stipendija. To piešķir diviem studentiem uz vienu semestri, katru mēnesi stipendiātam izmaksājot 100 latus. Pirmajā stipendijas konkursā pieteicās trīs studenti. Nākamais konkurss tiks izsludināts 2012./2013.studiju gada rudens semestrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas