Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies trešais iepirkums elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Jelgavas, Rīgas un Valmieras pašvaldību atlasījusi 22 pretendentus, kuri sniegs pakalpojumus Jelgavas, Rīgas un Valmieras pilsētas teritorijā, kā arī blakus pašvaldību teritorijās ar nestandarta darba laiku.

Šis bija jau trešais iepirkums, kurā LM aicināja bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējus un pirmsskolas izglītības iestādes, kas darbojas Rīgas, Jelgavas vai Valmieras teritorijā vai tuvāko pašvaldību teritorijā, izvērtēt iespēju pieteikties elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniegšanai, informē LM pārstāve Marika Kupče.

Pirmo divu iepirkumu rezultātā atlasīti 59 elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēji, tajā skaitā viens bērnudārzs Valmierā un četri bērnudārzi Rīgā. 15. novembrī plānots izsludināt ceturto – pēdējo – iepirkumu elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem projekta «Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku» īstenošanas nodrošināšanai.

Projektu «Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku», līdzfinansē ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programma (EaSI PROGRESS) 2014.–2020. gadam. Tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību, darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama LM mājas lapā  http://www.lm.gov.lv/text/3159, kā arī zvanot projekta vadītājam vai koordinatoriem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas