Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notāru dienās bezmaksas konsultācijas Jelgavā sniegs četri notāri

Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP) šogad septīto gadu pēc kārtas rīko par tradīciju kļuvušās Notāru dienas. Otrdien un trešdien notāri iedzīvotājiem sniegs bezmaksas konsultācijas un nodrošinās iespēju ikvienam interesentam saņemt atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem. Turklāt šogad Notāru dienu laikā ikvienam būs iespēja konsultēties arī par «Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likumu».

«Kā ierasts, Notāru dienu ietvaros līdzās juridiskajām konsultācijām notāri priekšplānā izvirza jautājumus, kas vislabāk atbilst tā brīža aktualitātēm sabiedrībā. Ņemot vērā to, ka pavisam nesen stājies spēkā Sākumdeklarēšanas likums, kas var attiekties uz vairāk nekā 120 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, nosakot, ka fiziskajām personām ir pienākums deklarēt savu mantisko stāvokli, šogad Notāru dienu ietvaros zvērināti notāri informēs sabiedrību un palīdzēs skaidrot Sākumdeklarēšanās likumu,» skaidro LZNP rīkotājdirektore Vija Piziča.Jelgavā konsultācijas sniegs četri notāri. Ilgas Tauriņas birojā zz.lv noskaidroja, ka ir daļa klientu, kas jau pieteikušies konsultācijai, tāpēc tiem, kas atnāks bez iepriekšējā pieraksta, būs jārēķinās ar rindu. Lai arī kā galvenā tēma šogad ir «nulles deklarāciju» aizpildīšana, interesenti varēs saņemt atbildes arī uz citiem jautājumiem. Interese par konsultācijām ir arī Pētera Ducmaņa birojā, kur klienti tiks pieņemti rindas kārtībā.Tāpat divas dienas bez maksas konsultēs arī Daina Andersone un Ināra Dzene.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas