Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks semināri par atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās 3

Uz semināriem par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu 12. un 13. maijā aicina Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija «Altum».

Semināri notiks trijās Zemgales pilsētās – Jelgavā, Bauskā un Jēkabpilī. «Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos,» tā ministrijas pārstāve Evita Urpena.

Seminārs «Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi» 12. maijā pulksten 10 notiks Jelgavā Jelgavas novada domē, bet pulksten 16 Bauskā. Pasākumu laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes «Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās» nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Seminārā piedalīsies arī banku pārstāvji, kuri informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem.

Savukārt 13. maijā pulksten 10 seminārs «Atbalsts daudzdzīvokļu māju renovācijai un kvalitatīva ēku renovācija» notiks Jēkabpilī. Pasākuma laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar atbalsta programmas energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamajās ēkās nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Savukārt banku pārstāvji informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem. Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu renovācijai, kā arī par siltumapgādes sistēmas renovāciju un reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošiem dokumentiem.

Detalizētāka informācija par semināru norises vietām un dienas kārtību pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Semināram Jelgavā var pieteikties šeit, semināram Bauskā šeit, bet semināram Jēkabpilī – šeit. Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240).

Iepriekšējā ES fondu perioda laikā no 2010. līdz 2016. gadam Zemgalē ar ES fondu līdzfinansējumu kopumā renovētas 102 ēkas. Detalizēta informācija par renovēto ēku statistiku publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Līdz šī gada maija vidum Ekonomikas ministrija un «Altum» kopumā plāno organizēt 13 semināru dažādās Latvijas pilsētās. Detalizētāka informācija par semināru norises vietām un dienas kārtību pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Šī gada 15. martā Ministru kabinets apstiprināja jauno atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016. līdz 2023. gadam būs pieejami 166 470 588 euro. Sīkāka informācija par programmu ir pieejama Attīstības finanšu institūcijas «Altum» mājaslapā un Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.

Semināri noris informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» laikā.Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bite

un kurš darba laikā var aiziet uz šādu semināŗu? kam tas domāts?? un tad parādīsies informācija, ka neviens neinteresējas ....un ja gadās mājas vecākais ar švaku saprašanu par šo visu, tad nākas klausīties zilus brīnumus....bet parastam mājas iedzīvotājam , kam tas viss interesētu,nav iespējams piedalīties šādā seminārā, jo jābūt darbā....

pirms 2 gadiem, 2016.05.09 13:53

ccc

Tieši mana pirmā doma izlasot rakstu, kas tas par laiku, darbadienas vidus? Bet drusku vēlāk pieleca, ka laiks ar nolūku likts, lai to apmeklētu tikai pensionāri, kuriem kā mazajiem ezīšiem var sapūst miglu acīs un sasolīt debesu brīnumus.

pirms 2 gadiem, 2016.05.09 19:12

to ccc

Tieši pensionāri mūsu mājā bija tie kuri neko negribēja un kuriem neko nevajadzēja saistībā ar mājas nosiltināšanu.

pirms 2 gadiem, 2016.05.10 09:14

Vietējās ziņas