Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā aptaujā uzņēmējus tālākām apmācībām

Jelgavas novada pašvaldība aizsākusi aptauju uzņēmēju vidū, īstenojot Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projektu «Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību».

Plānots noskaidrot darbinieku skaitu uzņēmumā, viņu izglītības līmeni, nepieciešamo kvalifikāciju un to, kāda papildu apmācība tiek nodrošināta vai organizēta profesionālo iemaņu papildināšanai, skaidro pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone. «Tā kā projekta mērķis ir veicināt konkurētspējīgu uzņēmējdarbību, nodrošinot mūžizglītības iestāžu un uzņēmumu sadarbību, informācija noderēs pagastu mūžizglītības speciālistiem, lai plānotu un organizētu pagastu iedzīvotāju apmācības,» informē D.Kaņepone.Aptauja pēc nejaušās atlases principiem ietver dažādu jomu uzņēmējdarbības īstenotājus - gan zemniekus, gan mājražotājus, gan lielos pārstrādes uzņēmumus. Tādējādi aptaujas rezultātā tiks izvēlēti un noskaidroti tie uzņēmēji, kas tiecas paplašināt ražošanu vai mainīt uzņēmējdarbības virzienu. Papildus projekta ietvaros tiks noskaidroti uzņēmējdarbības uzsākšanas interesenti, lai piedāvātās apmācības sniegtu teorētisku atbalstu biznesa idejas realizēšanai. Tiesa, projekta īstenošanas laikā uzņēmēju apzināšana un intervēšana notiek vien piecos pagastos - Svētes, Zaļenieku, Līvbērzes, Glūdas un Jaunsvirlaukas. Pārējos pagastos uzņēmējiem ir iespēja paust sava uzņēmuma nepieciešamības darbinieku izglītošanai, sazinoties ar pagasta mūžizglītības speciālistu. Aptaujai noslēdzoties un izanalizējot rezultātus, tiks komplektētas trīs grupas ar 18 dalībniekiem katrā, lai organizētu apmācības uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas