Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada biedrības darba tirgū iesaistīs bezdarbniekus ar invaliditāti

Jelgavas novada pašvaldība vakar Domes sēdē lēma par līdzfinansējuma piešķiršanu projektā «Bezdarbnieka ar invaliditāti iesaistīšana aktīvajā ESF nodarbinātības pasākumā «Pasākums noteiktām personu grupām»». Rezultātā slāvu kultūras biedrība «Svetoč», biedrība «Attīstības centrs «Iepazīsim sevi»» un biedrība «Pumpuri» palīdzēs iesaistīt darba tirgū vēl četrus bezdarbniekus ar invaliditāti.

Kopumā biedrībām piešķirts līdzfinansējums 6803,44 latu apmērā, kas kopumā sniegs iespēju četriem bezdarbniekiem ar invaliditāti nodrošināt darba attiecības viena gada garumā. Projektā iesaistītie cilvēki strādās Jaunsvirlaukas, Vilces, Lielplatones un Svētes pagastos, informē novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Biedrība «Attīstības centrs «Iepazīsim sevi»» jau līdz šim bija koordinējusi projektu trīs bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai un Jelgavas novada pašvaldība tam šā gada martā piešķīra līdzfinansējumu 2274,52 latu apmērā. Personām ar invaliditāti projekta ietvaros nodrošinātajā darbā piemēro tādus pašus nosacījumus kā pārējiem darbiniekiem – astoņu stundu ilga darba diena un noteikta alga par katru nostrādāto mēnesi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas