Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā darbā pieņems vēl vienu sabiedrisko attiecību speciālistu 12

Janvāra otrajā nedēļā Jelgavas novada Dome varētu izvēlēties kandidātu, kas strādās Sabiedrisko attiecību nodaļā. Pieņemot darbā vēl vienu sabiedrisko attiecību speciālistu, nodaļas darbinieku atalgojumiem no novada budžeta tiks tērēti 1840 latu mēnesī, bet pērn gada sākumā šī summa bija 630 latu.

Jau rakstīts, ka Jelgavas novada Dome septembra sēdē skatīja priekšlikumu par vēl viena sabiedrisko attiecību speciālista algošanu. Deputāti gan pieprasīja papildu pamatojumu, ka vēl viens preses sekretārs tiešām nepieciešams. Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone gan skaidro, ka lēmums septembra sēdē ir pieņemts.«Pašlaik saņemti septiņi pretendentu pieteikumi. Pēc pārrunām janvāra otrajā nedēļā visticamāk būs arī secinājumi par iespējamo kandidatūru,» informē D.Kaņepone, kuras pakļautībā jau strādā viens sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Erno. Vadītāja skaidro, ka trešā cilvēka nepieciešamība nodaļā ir argumentēta gan septembra komiteju sēdē, gan domes sēdē, skaidrojot un atspoguļojot Sabiedrisko attiecību nodaļas darba organizāciju, pienākumu un kompetenču sadali. Jau rakstīts, ka trešā cilvēka pienākumi skaršot tieši informācijas sagatavošanu presei, komunikāciju ar medijiem un preses relīžu apjoma palielināšanu. J.Erno, kas darbu novadā sāka pavasarī, «ir piesaistīts vienīgi elektroniskajiem sakaru līdzekļiem un interneta mājaslapas satura administrēšanai».Speciālista noteiktais atalgojums ir 345 lati pēc nodokļu nomaksas. Tādu pašu algu – 500 latu pirms nodokļu nomaksas – patlaban saņem pavasarī nolīgtais sabiedrisko attiecību speciālists. Savukārt nodaļas vadītājas alga rudenī tika palielināta no 630 uz 840 latiem.Saskaņā ar oktobra Domes sēdes lēmumu vēl gaidāms konkurss uz auditora amatu.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Resnais

Kaņeponei vienai par īsu strēbt papas sūdus :D

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 18:49

olis

Medībās reizēm gadās pieņemt ne tos labākos lēmumus,gadās arī brāķi un nodevības

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 18:26

kaimiņš

Nu no Lonertiem ne tos vien cundurus piedzīvosiet...te nu Ziečam prātiņš nenostrādāja,ka dabūs pa kaāju nākošajās vēlēšanās,tad nu būs politiski pareizi pastrādājis
Bet parasti atjēdzas pēc kara un pēc uzkāpšanas uz grābekļa,kad pierē puns!!! Ha,ha,ha

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 18:25

Novadnieks

Lonertes vīram Uldim Lonertam arī tika atrasta silta vietiņa - dzīvokļu komisijas sekretārs ar atbistosu atalgojumu! Tika speciāli izveidota vēl viena komisija- dzīvokļu komisija- Laikam novadā notiek varena māju celtniecība, komisija bija nepieciešama lai sadalītu dzīvokļus! Liekas drīzāk vajadzēja korešu iekārtot darbā!

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 15:30

Justīne

Ko var ņemties, visiem ir skaidri zināms, ka augšās ir nolemts janvāra beigās nomainīt novada vadītāju Cauni ar SC līderi Jvaru Jakoveli, piedāvaja arī Zariņam, bet tas atteicās - Rīga patīkot un tur viņu TV biežāk rādot.

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 13:43

PS

Jā, daudziem vēl ir ķīselis - Jelgava vai Jellgavas novads, Rāviņš vai Caune...

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 13:29

Jelgavnieks

Par visu pēc kārtas: Pirmkārt - jocīgi, bet domes netiešā pakļautībā jau ir vietējais PR laikraksts Jelgavas Vēstnesis, kurā strādā jau diezgan sapjimomīgs PR resurss. Ja jau likraksts tiek atmaksāts no domes, kāpēc tad to neizmantot PR vajadzībām un veiksmīgi plānojot piesaistīt "karstākajiem" notikumiem.

Otrkārt - pieļauju, ka jaunais speciālists ir domāts kā veiksmīgs "plāksteris" lai vadītu krīzes komunikāciju, kādā domes PR nodaļa ir nonākusi pateicoties Caunes varoņdarbiem un brīnum-izdarībām. Diemžēl, maksājot 345 nekādu baigo specu diemžēl neatradīsiet... atradīsiet varbūt kādu LU vai LLU soc.zin. fak bakalauru vai maģistru. A ko tālāk? Kā izstrēbt šādus PR mēslus... teorijā jau neapgūst. Tur ir nepieciešams PR talants un pieredze. Savkārt šīs divas īpašības ar 345 Ls šķaidās diezgan grūti.

3kārt - nēsmu manījis ne vietējā presē, ne Jelgavas Vēstnesī ne kur citur domes sludinājumu par šo jauno vietu. Cik noprotu konkursam tač jābūt atklātam. Vai jau atkal ir aizrunāta kāda silta vietiņa radiņam, vai šofera dēlam...

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 11:27

liepa

Nu tak pārcelta krutā darbā ķīmiķtotāja Lonertīte un tad kāpēc vēl vajag kādu pakaļas spodrinātāju- nu tik varēs bīdīt lilo politiku bij. TP kopā ar ZZS -vienam stulbas idejas otrai izdevīgas ...NU TIK NOVADS PLAUKS!!!

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 11:09

Novads

Uja, Jančuks piešancē pie novada mājaslapas? Interesanti, un kā viņš to administrē? Reizi pāris dienās piepūš vaigus, lai ieliktu kādu pāris teikumu infu? Un Dačuks tik aptekalē šefu, aizmirsies kā dienā uzrakstīt pāris preses relīzes un atbildēt uz dažiem zvaniem.

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 11:04

Gita

Tad varbūt iznāks jēdzīga novada avīze,nevis tāds pļurinājums kā tagad-
.atspoguļos admnistratīvās kom. darbu(3 gadu laikā neviena rindiņa,kā tā strādā)

.parādīs ,kā policisti atpelna jaunos džipus( ne tikai draucot uz Zaķu pļavu.bet reālo darbu sab. kārtības nodroš.)

.kas notiek uz vietām pagastos ar uzņēmējdarbību(ne tikai klubiņu dibināšana,bet reāls darbs tautsaimniecības attīstībai) ar tādiem gājieniem NĀKOŠAJĀS VĒLĒŠANĀS uzvarēt nav ko cerēt,jo tas dod tikai tēriņus,bet nerada darba vietas un labklājību

.kas notiek izglītības sistēmā...analīzi nevis stulbus uzskatījumus kāpēc tik daudz nesekmīgo un skolu neapmeklējošo(cēloņus un sekas)

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 10:16

Bļakovelis Ivans zociālists

Laimīgu Jauno gadu!

domāju, ka ne tikai lauķi mani atbalstīs, ka vajaga pieņemt darbā vēl vismaz 5 tādus speciālistus :

1) atspoguļos Ziedoņa I Slotaskāta Vizinātāja ikdienas gaitas- lai nākamās paaudzes zinātu, cikos zieča ieņēma, cikos iesprauda un cik un ko paņēma,
2) aprakstītu darbinieku biogrāfijas,
3)uz diviem darbiniekiem vajag vismaz vienu priekšas priekšnieku,
4)pasaku rakstnieku - kurš kopā ar pārējiem rakstīs pasakas par čakllajiem darbarūķiem novadā,
5) universālo aizvietotāju jeb caurumu aizbāzni - ja nu kāds saslimst vai aizdzeras izbraukuma seminārā kaigu purvā vai zaķu pļaviņā.

pirms 6 gadiem, 2012.01.02 08:47

Vietējās ziņas