Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā ekoloģisko avāriju likvidēšanai iegādāsies laivu un radiostacijas 4

Sākts projekta «Ekoloģisko avāriju likvidēšana un vides piesārņojuma mazināšana Lielupes baseina teritorijā (Lielupe ECO)» īstenošana, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Projekta mērķis ir ekoloģisko avāriju seku likvidēšana un piesārņojuma mazināšana pašvaldību teritorijās, kas atrodas Lielupes upju zonā, nodrošinot iedzīvotāju informēšanu un izglītošanu par rīcībām, kas jāievēro, lai mazinātu vides piesārņojumu, un apmācot vienotu ātrās reaģēšanas komandu ekoloģisko avāriju seku likvidēšanai un piesārņojuma mazināšanai. Lai paaugstinātu Jelgavas novada kapacitāti ekoloģisko avāriju novēršanas vadīšanas un organizēšanas darbos, ir paredzēts iegādāties radiostacijas Jelgavas novada pašvaldības atbildīgajiem glābšanas dienestiem agrīnās apziņošanas nodrošināšanai, kā arī laivu rīcībai plūdu un ekoloģisko katastrofu gadījumos, cilvēku uzraudzībai, glābšanai un nepieciešamās palīdzības sniegšanai. Bez tam projekta laikā tiks organizēti semināri «Ekoloģiskās avārijas un rīcības, kas jāievēro ekoloģisko avāriju vai vides piesārņojumu laikā» skolās, kuru laikā 5.-12.klašu skolniekiem tiks stāstīts par ekoloģiskajām avārijām un rīcībām, kuras jāievēro gadījumā, ja ir notikusi ekoloģiska avārija. Projekta kopējais budžets ir 808 584 lati, Jelgavas novada pašvaldības kopējā projekta budžeta daļa ir 47 955 lati, no kuriem 40 762 latus līdzfinansē ERAF, bet 7 193 latus – pašvaldība un valsts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Resnais

Ja paskatamies, kas tad veido lielākās avārijas riskus, tad ir degvielas zādzības un sekojošās noplūdes kā arī dzelzceļa kravu iespējamās noplūdes... Laiva un radiostacijas? Diez kā tās mazinās riskus mobilo sakaru laikmetā. Varbūt peldēt pa dīzeļdegvielas ezeru.

pirms 6 gadiem, 2012.08.06 16:03

umka

Būs "speciālistiem" ar ko braukt,pie globālās sasilšanas ekoloģiskās katastrofas ir neprognozējamas,sevišķi nākošgad

pirms 6 gadiem, 2012.08.05 19:23

Vietējās ziņas