Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada iedzīvotājus rosina pieteikt apbalvojumiem 2

Jelgavas novada pašvaldība kā ik gadus valsts svētku svinību noskaņā vēlas īpaši izcelt, sumināt un pateikties tiem novada iedzīvotājiem, kas spējuši ar savu personisko vai profesionālo ieguldījumu paveikt ko nozīmīgu visa novada vai to cilvēku labā, «Ziņas» informē pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone.

Atšķirībā no citiem gadiem šogad ikviens iedzīvotājs kopā ar domubiedru grupu – ne mazāk par piecām personām – var ierosināt un izvirzīt apbalvošanai kādu cilvēku.

Goda diploma saņemšanai, kas ir augstākais Jelgavas novada pašvaldības apbalvojums, var izvirzīt personu, kas devusi īpašu ieguldījumu un sasniegusi izcilus panākumus tautsaimniecībā, zinātnē, izglītībā, veselības aizsardzībā, valsts pārvaldē, kultūrā, sportā, valsts aizsardzībā vai politiskā. Goda diplomu pasniedz vienreiz gadā saskaņā ar novada domes lēmumu.

Atzinības raksts, kas ir zemākas pakāpes apbalvojuma veids pēc Goda diploma, var būt saistīts ar profesionālu ieguldījumu konkrētā jomā. Arī Atzinības rakstu piešķir saskaņā ar novada domes lēmumu. Savukārt Jelgavas novada pašvaldības Pateicības raksts ir apbalvojums, kuru pasniedz par individuālajiem vai kolektīviem sasniegumiem.

Ikvienam, kas nodomājies atsaukties un izrādīt savu iniciatīvu, kopā ar domubiedriem nepieciešams uzrakstīt iesniegumu un līdz 10. oktobrim to iesniegt novada pašvaldībā.

Ierosinājumi kancelejā iesniedzami datorizdrukas veidā atbilstoši LR noteiktajiem lietvedības noteikumiem. Visus ierosinājumus vispirms izvērtēs izpilddirektors, izvirzot apbalvošanas komisijai. Līdz ar apbalvošanas komisijas vērtējumu konkrētos kandidātus izskatīs domē. Ar domes apstiprinājumu sumināmās personas tiks īpaši godinātas 16. novembrī – priekšsēdētāja pieņemšanā, kas veltīta valsts proklamēšanas 98. gadadienai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

dīvaini

Ir taču skaidrs kurš "cilvēks" ir jāapbalvo - visu lauku ļaužu tēvs!

pirms 2 gadiem, 2016.09.01 07:45

Resnais

... un lauku ļaužu kā arī savvaļas meža zvēru aizbildnis Jelgavas novadā Tā Kunga vietā.

pirms 2 gadiem, 2016.09.01 20:56

Vietējās ziņas