Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā noslēgusies logopēdiskā nometne

Ar svinīgu koncertu vecākiem noslēgusies logopēdiskā nometne «Valodiņa», kas noritēja Jaunsvirlaukas pagasta «Jaunlīdumos».

Nometnē piedalījās trīsdesmit 7 – 8 gadus veci skolēni no Jelgavas novada un Ozolnieku novada izglītības iestādēm, skolēniem darbojoties teātra, rokdarbu, vides un ritma dejas nodarbībās, informē Jelgavas novada pašvaldība. Katram nometnes dalībniekam tika nodrošinātas individuālas un grupu nodarbības pie logopēda. Savu spēju attīstībai skolēni piedalījās galda un prāta spēļu turnīrā un talantu šovā. Nometnē notika arī izklaides pasākumi – kino vakars un izbrauciens uz Jūrmalu.Nometnes mērķis bija sniegt koncentrētu, individuālu atbalsta speciālistu un pedagogu palīdzību problēmu risināšanā tiem skolēniem, kam ir logopēdiskas problēmas, mazinot mācību vielas apguves problēmas.Nometne tika finansēta par Sociālā fonda projekta «Pasākumu īstenošana mācību atbalsta nodrošināšanai Jelgavas novada un Ozolnieku novada bērniem ar zemām pamatprasmēm un sociālās atstumtības riskam pakļautiem jauniešiem» līdzekļiem. Kopējais finansējums ir 2500 latu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas