Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada pašvaldības policistam par privātajiem braucieniem būs jāsamaksā 31

Jelgavas novada pašvaldības policijā izveidotā pārbaudes komisija pārliecinājusies, ka Vilces un Lielplatones iecirkņa inspektors Aleksandrs Remesovs dienesta auto izmantojis privātajām vajadzībām, un par to viņam plānots uzlikt uzrēķinu. Par sodu komisija izlems līdz marta vidum, raksta Pietiek.com.

Pēc Pietiek.com fiksētā gadījuma Jelgavas novadā, kad dienesta auto policists izmantoja privātām vajadzībām, pašvaldības policija izveidoja izmeklēšanas komisiju, lai pārbaudītu pierādījumus par Vilces un Lielplatones iecirkņa inspektora A.Remesova paradumu braukt ar darba mašīnu personīgajās darīšanās. Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs Pietiek.com sacīja, ka pārbaude vēl nav beigusies, jo nepieciešams uzklausīt liecinieku liecības, taču par gadījumu, kad Pietiek.com Kroņaucē pieķēra A.Remesovu privātā izbraucienā, šaubu neesot.Policists gan esot taisnojies, ka palīdzējis salūzušu spēkratu aizvilkt līdz Kroņaucei, taču šāda pienākuma pašvaldības policijai neesot. H.Dauginovičs skaidroja, ka pašvaldības policisti mēdz pēc ballēm un saietiem iereibušos nogādāt mājās, nevis uz atskurbtuvi, bet salūzušu auto evakuēšana neesot policijas kompetencē.H.Dauginovičs sacīja, ka auto izmantošana personīgām vajadzībām ir aizliegta gan iekšējos, gan citos saistošajos noteikumos, tādēļ par privātajiem izbraucieniem A.Remesovam noteiks uzrēķinu, kura lielumu aprēķinās grāmatvedība.Par cita soda piemērošanu pašvaldības policija lems marta vidū, kad izpēti būs beigusi no trīs vecākajiem inspektoriem izveidotā izmeklēšanas komisija. Par A.Remesovu esot saņemtas arī citas sūdzības, taču ne visas apstiprinoties ar liecībām. Bijis ziņojums, ka A.Remesovs nav oficiāli nodevis savas iepriekšējās darbavietas - Valsts policijas – dienesta apliecību, un mēdzot to izmantot, lai netiktu sodīts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Tomēr Valsts policijā noskaidrojies, ka ar nederīgo dienesta apliecību viss ir kārtībā.Jau rakstīts, ka Jelgavas novada pašvaldības policists A.Remesovs ilgāku laiku izmanto savu dienesta stāvokli personīgam labumam. Lai gan par likumsarga izdarībām zina vietējie iedzīvotāji, tomēr pierādījumu trūkuma dēļ viņam izdevies izvairīties no soda un ilgstoši turpināt patvaļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 31

s

...varbūt tad tādu lopu vajadzētu atbrīvot no ieņemamā amata, nav to mantojis no sečiem, algots darbinieks vien skaitās, bet redz kas par lielo kungu uztaisījies...

pirms 6 gadiem, 2012.03.15 11:31

Vot tas jau ir interesantāk par mašīnas izmantošanu

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 14:22

Brivssuns

Remesova kungs!
Paskaidrojiet kas notika 2011.gada 6 novembrī Lielplatones pagasta Būrās.
Kāda ir jūsu saistība ar iebraukšanu šajās mājās un 3 šķirnes suņu nošaušanu, Edgaru Ramani, Nagnitebeda, Jāni Zaksi, Arkādiju Matrosovu?
Ir cilvēku liecības, ka tu esi malumednieks un biji ieinteresēts lai Būrās nebūtu īpašuma iznomātāju. kapēc? Lai brīvi varētu šaudīties Būru apkārtnē esošajā kukurūzas sējumos. Būru nomnieks un likumīgā īpašniece Magičeva aizliedza jebkādas malumedības. Bet dažiem tas jau nepatika. Kas sarīkoja kratīšanu? Vastards? Viņš tak neatšķir blasteru no karabīnes.
Parunāsim, slepkava?

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 13:59

sapulcei

zinām mēs tās sapulces. vispirms kaut tik, cik melns aiz naga izdariet iedzīvotāju labā no tā, kas iepriekšējajās sapulcēs runāts. tās sapulces jau caunes silei vajadzīgas, lai miglu pūstu un teiktu, ka "strādājam", bet darba vietā palielinātu kādu komunālo maksu, pirktu jaunas mašīnas ar kurām uz veikalu savējiem aizbraukt, prom- atpakaļ uz kantori braukt un mīļakās vizināt. neejiet cilvēki! lai caunītem pietiek ar andu, bet romānovam ar cāzeri. gan jau dienesta kveksis jaunzemītis ar mašīnu priekš masu skatiem bomžus savedīs.

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 00:51

Sapulce

Nāciet visi 14.03. uz Vilces pagasta iedzīvotāju, sapulci-tikšanos ar pagasta un novada vadību un atklāti savas pretenzijas izsakiet. |Slēpties aiz nikiem un liet žulti anonīmi nekāda lielā drosme nav vajadzīga...:)))

pirms 6 gadiem, 2012.03.13 22:50

to Kriks

arī pilsētas pašvaldības policijas priekšniekiem par privātajiem braucieniem būtu jāsamaksā nevis jānoraksta no policijas mašīnām benzīns

pirms 6 gadiem, 2012.03.13 22:26

domāji vai nē, bet

domāji vai nē, bet arī remesovs acīs nevienam nesaka par saviem darbiem. vien tik var uzzināt, cik no ziņām. cik saprotu, tad vilcē cilvēki vairs negrib samierināties ar "pastāvošo iekārtu"! tā Kunga dzirnas maļ lēni... . nevajag te nevienu kaunināt. es Jums piedodu, bet laižaties paši ar labu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.12 01:10

nedomaju...

Nebiju gaidijusi ka Vilce dzivo tik cuciski cilveki,kuri gatavi viens ortu noest bez sals.
Kada kuram dala kas un ka?!Nu paslideja cilvekam kaja-ko vinu tagad nosaut?Ja tagad siem visiem "taisnigajiem" liktu Remesova kungam acis visu pateik,neviens nebutu,jo visi tik zin gudri d.... aiz datora ekraniem.
Un ja saktu viso so keņgataju dzivi apspriest seit i neta,nedomaju ka butu patikami cik katrs braucis,cik edis un cik d....s vai milejies krumale.

pirms 6 gadiem, 2012.03.11 16:31

nedomaju...

Nebiju gaidijusi ka Vilce dzivo tik cuciski cilveki,kuri gatavi viens ortu noest bez sals.
Kada kuram dala kas un ka?!Nu paslideja cilvekam kaja-ko vinu tagad nosaut?Ja tagad siem visiem "taisnigajiem" liktu Remesova kungam acis visu pateik,neviens nebutu,jo visi tik zin gudri d.... aiz datora ekraniem.
Un ja saktu viso so keņgataju dzivi apspriest seit i neta,nedomaju ka butu patikami cik katrs braucis,cik edis un cik d....s vai milejies krumale.

pirms 6 gadiem, 2012.03.11 16:31

Duzim

Bisi klāt neliek.lai brauktu ar personīgo auto dienesta vajadzībām,bet ja neaizbrauksi uz izsaukumu,tad dabūsi rājienu no priekšniecības.Priekšnieks to zin,bet nekas nenotiek,lai to novērstu.'Dzīvojam tak valstī,kur par cilvēkiem netiek domāts.Negribi pildīt savus pienākumus-tinies.Vienkārša lieta

pirms 6 gadiem, 2012.03.11 14:51

bet

Vilces un Lielplatones iecirkņa inspektors Aleksandrs Remesovs dienesta auto izmantojis privātajām vajadzībām,
-----------------------------
Uzrēķinu var taisīt tikai tad, ja ir degvielas PĀRTĒRIŅŠ...
Ja pārtēriņa nav, tad sorry!

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 17:45

Kriks

Pilsētas policistiem gan nav nekādu satraukumu - i paspēj brūtes izmīlēt kādā vientuļā vietā, i kartupeļu maišeli atvest, i ...ar dienesta auto.

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 17:43

pensionārs

Latvieši, beidziet kašķēties! Vai pašiem nav kauns? Ja gribat kādu nosodīt, tad rakstiet savu vārdu un uzvārdu, bet ja nerakstiet, tad paši neest labāki, ja ne sliktāki.

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 16:53

Resnais no L-Platones

T: Duzis 09.03.2012. 17:06:49

Ko Tu te murgo??? Kurš tad dzenā savu autiņu darba vajadzībām? Tur jau muļķim jābūt...

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 14:27

pavasaris

Kā tad ir ar tiem darbiniekiem, kas brauc ar savu privāto automašīnu darba darīšanās un savu degvielu, ko pērk par savu algu?!? Kādēļ, tad to neviens nav piefiksējis? Varētu tak grāmatveži arī uztaisīt pārrēķinu un atmaksāt darbiniekiem par automašīnas amortizāciju un izlietoto degvielu, tas būtu tikai godīgi. Strādā, maksā nodokļus un iznāk pabalsta novadu. Tā tam nevajadzētu būt!!! Novēroju, ka uz novadu jābraukā itin bieži, ha - par savu naudiņu. Šī lieta nav pārdomāta un pieklibo.

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 10:55

Duzim

Tev pielika bisi pie galvas un teica, brauc ar savējo auto citādi nošausim ?? Nav degvielas, vai kilometru limits, tad prasi priekšniekam. Vai arī liec pie sētas savu pepelacu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 10:14

duzim

personīgā auto jebkāda izmantošana ir stipri intīma lieta. tu piedāvā, lai kāds te vēl bez tevis turētu rūpi par tavu privātumu? kas, tu esi virinātājs?

pirms 6 gadiem, 2012.03.09 22:35

čavare

bet pats dauginovičs arī pārvietojas ar netrafarētu valsts dotu mašīnu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.09 21:09

Saša turies un dzivo talak suti visus...................

pirms 6 gadiem, 2012.03.09 19:58

Duzis

Atkal apriešana,bet kāpēc neviens neuztraucas,ka darba vajadzībām tiek izmantots personīgais auto ar degvielu, ko pērk no savas kabatas,jo dienesta mašīnai,lūk, beigusies kilometrāža un degvielas limits.Dzenāt savu personīgo auto dienesta vajadzībām ,par kuras remontu atkal tiek maksāts no savas kabatas.Kur esat visi?Kāpēc neceļat trauksmi?To, protams, neredz neviens.Tā tam jābūt.Nu atraduši vienu ko noriet.

pirms 6 gadiem, 2012.03.09 17:06

Vietējās ziņas