Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada šefu Cauni saistībā ar konfliktu uz ceļa ceturtdienas vēlā vakarā pratina policija; iemeslus neatklāj 46

Vēlā ceturtdienas vakarā Jelgavas policijas iecirknī likumsargi nopratina Jelgavas novada Domes priekšsēdētāju Ziedoni Cauni (ZZS), taču komentārus par notikumu, kā dēļ nonācis policijas rokās, nesniedz nedz inspektori, nedz pats Z.Caune. Ar viņu kopā iecirknī ir arī novada nolīgtais jurists Dzintars Lagzdiņš un Z.Caunes dienesta mašīnas šoferis.

Kā portāls zz.lv pirms pulksten 22 novēroja Jelgavas policijas iecirknī, tur dežūrdaļā atradās Z.Caune, viņa nolīgtais jurists Dz.Lagzdiņš un šoferis Laimonis Tretjaks. Pie iecirkņa stāv ārēji nebojāta novada pašvaldības automašīna «Dacia Duster», ko fotografēja policijas darbiniece. Pirms tam Dz.Lagzdiņš, ko Z.Caune publiski nosaucis arī par savu personīgo juristu, bija izgājis pie automašīnas un, izstieptām rokām pārliecies pār tās virsbūvi, kaut ko emocionāli stāstīja citiem. Z.Caune iecirknī bija ilgāk par stundu. Uz jautājumu, kādēļ atrodas policijas iecirknī, Z.Caune vairākkārt bravūrīgi atcirta, ka nekādu komentāru nebūs. Viņam piebalsoja advokāts Dz.Lagzdiņš, uzsverot, ka nekāda skaidrojuma no Domes priekšsēdētāja nebūs. «Sākta krimināllieta! Nekas netiks komentēts!» viņš paziņoja agresīvā tonī.   Policijas pārstāve Diāna Purviņa informē, ka policija sākusi kriminālprocesu, kurā iesaistīts Z.Caune. Viņa atklāj, ka ceturtdienas vakarā noticis konflikts, kurā iesaistīts Jelgavas novada šefs un kāds iedzīvotājs. Kāpēc policija fotografēja novada automašīnu, viņa nemācēja pateikt. Z.Caunes šoferis L.Tretjaks zz.lv uz jautājumu, kas sēdējis pie stūres, apgalvoja, ka Z.Caune. Uz papildjautājumu, vai tas parādīsies arī protokolā, viņš sacīja: «Domāju, ka jā.» Ko vairāk šoferis komentēt atteicās.Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā apgalvo, ka šovakar pilsētā un novadā nav notikuši ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem, arī konfliktu, kuru rezultātā saukta ātrā palīdzība, nav bijis.

Pievieno komentāru

Komentāri 46

senais

Caune ir, Tretjaks ir, kur pazudis mežzinis J. Ozoliņš? Tā tak viena kompānija. Malumedības un citas nekritnības vien prātā.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 21:13

Anekdotei

Nepareiza anekdote. Uz sniega moča ar slotas kātu rokās sēž nabaga mežzinis Ozoliņš. Priekšā kā mūris paps Ziedonis Caune. Tikko redzēju TV 3ziņās.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 21:07

Jāsteidz

Policija veic politisku pasūtījumu, jo uzdrošinās aizkavēt Ziedoni. Policistei par auto fotogrāfēšanu bez atļaujas Jēgera%Lagzdiņa kantoris piestādīs rēķinu.
Edgaram tiks aizliegts tuvoties novada robežām.
Kaņepones biroja budžetu dubultos, trīskāršos. Laika vairs nav atlicis daudz.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 20:36

ZZ sev nevēlamos komentārus izdzēš, arī mans pazudis.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 18:19

Anekdote (vietējā)

Iet Caune pa mežu. Starp kājām aiztraucas sniega mocis ar slotaskātu.
- Kas tas? - padomāja Caune, paskatās apkārt un redz, ka uz celma sēž Ņevoļskis ar Mihaliču un sit kārtis.
- Medības krievu gaumē? - domīgs Caune un pieiet klāt.
Mihaličs sēž vienās apenēs un blakus nolicis asiņainu cirvi.
- Mīkstie! - padomāja Caune un devās tālāk.
- Meža sētnieks, - padomāja Mihaličs. ;)

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 13:52

piekrītu

.:):) piekrītu nekā īsti svēts laikam mūsu vadoņiem navaid nekas

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 13:36

:)

Nu īstens Zemgales ķēniņš -Namejs

/citāts no atskaņu hronikas/
..
Es saucu jūs brāļi uz karu
Uz zemi kur kristgie mīt
Lepnie zemgales dēli
Es saucu jus zobenus trīt
Nav miera vairs mūsu zemē
Kopš Vestards ir aizgajis veļos
Bet krusta priekšā nekad
Zemgalļ nekritīs ceļos!
Sargieties kristīgie
Nameisis /Ziedonis/ir mans vārds
Drebiet bailēs to dzirdot
Es nāku paša velna aicināts
Mans kumeļš/Dacia/ skrien atrāk ka ziemeļu vējš
Kara cirvis atpūtu nepaziīt
Es savu uzvaras dziesmu dziedu tur
Kur manu naidnieku asinis līst.....

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 13:29

popis

Tas alkoholiķis Caune nositīs vai sabrauks cilvēku un viņam nekas nebūs , jo ZZS savējos neizdod , bet Jelgavas policija ir Caunes bezkaunības garants . Savējie ir visur.
Bet pats labākais ir tas , ka nākamajās vēlēšanās Jelgavas novada pāķi atkal ievēlēs Cauni.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 12:51

zz.lv

ar komentāriem tagad vajadzētu būt visam kārtībā

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 12:42

zzs fans

zz rullē. roklaižas un no siles ēdēji- grābj vēl ko nu var. pašvaldības policisti degvielu sāk atliet kannās- ja nu kas? kad tautas kalpi sāks atskaitīties par valsts resursu izlietošanu privātām vajadzībām?aplis ir noslēdzies. ir fiziski upuri, pilnīgi nevajadzīgi, bet upuri- visatļautībai, pašslavināšanai.

Jelgavas novada pašvaldība augstākos apbalvojumus – Goda diplomus un Atzinības rakstus – priekšsēdētāja pieņemšanā 17.novembrī saņems novadā un pilsētā pazīstami cilvēki. Kā īpaša simboliska balva godināmajiem cilvēkiem tiks pasniegta piespraude – sudraba vārpas kā elements no novada ģerboņa.
-Vladislavs Beitāns, Jelgavas novada Sporta centra direktors, par lielo ieguldījumu sporta attīstībā un jauniešu panākumu veicināšanā sportā;

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 12:14

to maigā

Tieši tā! Te vairs neiet cauri tā teorija, ka katram tā gadās, tik Cauni žurnālisti apceļ. Tik ārprātīgi bieži parastam cilvēkam nav jāierodas policijā. Vairums man apkārtējo cilvēku vispār nezina, kā izskatās policijas telpas iekšpusē. Caune tur kā pierakstīts būtu, bezmaz vai Vecpilsētas čigāna ikdiena. :D

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 10:35

maigā

Vai tad cauņpaps nesaprot elementāras lietas, ka tie ir brīdinājumi no augšas? Arī par "juristiem," "spodrinātājiem, tretjakiem un dauginovičiem, ar kuriem iet roku rokā? Nesaproti, ka vadzis taisās lūzt?

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 10:19

okulisc

zinu jau, ka sazvērestības teoriju faniem nav loģikas, jo nav arī saprāta... Ja mediji vai žurnālisti būtu tā nopirkti, kā katrs koments to apgalvo, tad jau es tos paparaci apskaustu par turību, īpašumiem un tā, tak kaukā neredz to "nopirkto" rocību, braukā sarūsējušām mašīnītēm, ņem kredītus... :)) Bet apziņa, ka kāds ir nopirktsa, protams ir gana mierinoša, lai neredzētu savu vai līdzpilsoņu stulbumu... Gluži kā vecos laikos - mani jau velns dīdīja, ko ta es, es jau neko, velns tas bija... :D

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 10:16

okulisc

nuuu nez vai Kupčs staigā pakaļ Caunem... spriežot pēc agrākiem rakstiem par dāžādām lietā, redzams, ka Kupčs mēdz piedalīties poliču reidos, tad nu sanāk 2 iespējas: 1) vnk Kupčs tusēja ar poličiem, un Caune pgadījās redzeslokā kā uz paplātes; 2) Caunem viņa tuvumā ir liels stukačs, ļoti tuvu tuvumā, ņemot vērā situāciju... Bet smieklīgi vispār, par Cauni var stāstīt anekdotes :)

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 10:08

Agra

Es zinaju,ka cilveki ir perkami,bet ka nu tadaa apjomaa kaa musu zz....das ist fantastic!!un katram kuram ir kaut cik saprata to redz un nojauš:))bet tadi nu gan to neredz:))

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 09:41

to klucis

lai gan šofera brāļasieva jau pensijā... ar draudzību vien vairs var nepietikt ;)

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 09:41

klucis

par cauni ZZ rakta tā pat katru dienu gandrīz kā Delfi par kombuļu inesi. Reklāma-kaut negatīva, bet tomēr reklāma! Ja arī ir kādi *** caunem-šofera brāļasieva gan labu vārdiņu aizliks.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 09:25

to nu gan

Paskaidroju: Es kā novada iedzīvotāja neesmu Cauni ievēlējusi. Ievēlēja -padsmit apdullinātu/nopirktu deputātu, kuri joprojām dzīvo no Caunes amatiem, labvēlībām, iepirkumiem utt.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 09:21

Vietējās ziņas