Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada skolēniem un pedagogiem nodrošina piekļuvi uzdevumu portāla pakalpojumiem 1

Beidzoties iepirkuma konkursam, Jelgavas novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA «Data Pro Grupa» par mācību uzdevumu izmantošanu elektroniskā vidē un pedagogu apmācību Jelgavas novada izglītības iestādēs.

Tas nozīmē, ka jau šajā mācību gadā visi Jelgavas novada skolu 5.-12.klašu skolēni un pedagogi varēs bez maksas izmantot populārās vietnes uzdevumi.lv piedāvātās iespējas pilnā apmērā, skaidro novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.«Balstoties uz Staļģenes vidusskolas līdzšinējo pozitīvo pieredzi interaktīvā mācību līdzekļa izmantošanā, tika nolemts to nodrošināt visās novada skolās. Ja pagājušajā gadā, pēc Jaunsvirlaukas pagasta iniciatīvas, bez maksas tas tika nodrošināts vien Staļģenes vidusskolā, tad šogad novada dome atvēlējusi līdzekļus licencei mācību uzdevumu izmantošanai elektroniskā vidē iegādei visām novada skolām,» norāda Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Avotiņa.Portāls paredz iespēju skolēniem ne vien risināt uzdevumus patstāvīgi, bet arī ar sistēmas palīdzību apgūt uzdevuma risināšanas soļus, savukārt pedagogiem – izmantot jau sistēmā esošos uzdevumus, kā arī veidot tos pašiem. Portālā piedāvātie uzdevumi paredz to apguvi gan klasē ar skolotāju, gan patstāvīgi ar iespēju iepazīties ar risinājuma soļiem. Tāpat pieejami pārbaudes darbu paraugi. Līdz ar to skolēniem ļauts gan uzlabot savas prasmes kādā priekšmetā, risinot papildus uzdevumus, gan, piemēram, skolas kavējumu situācijās izprast klasē apgūtās vielas pamatbūtību un izprast uzdevumu risinājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skolotāja.

Paldies Gintai !!!!
Lieliska iespēja mācīties mazliet interesantāk- skolēni novērtējiet to!!
Aicinu aktīvi izmantot šo dāvanu!

pirms 6 gadiem, 2012.09.06 16:40

Vietējās ziņas