Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novads aicina iedzīvotājus ieteikt sapulču tēmas 51

Jelgavas novada pašvaldība turpina aizsākto iedzīvotāju sanāksmju ciklu, reizi mēnesī kādā no pagastiem tiekoties ar vietējiem iedzīvotājiem. Pašvaldība aicina iedzīvotājus jau iepriekš iesūtīt jautājumus un sapulču tēmu ieteikumus.

«Tā iedzīvotājiem ir iespēja ar pašvaldības vadību un jomu speciālistiem nepastarpināti risināt jautājums, kas aktuāli konkrētā pagasta iedzīvotājiem, skaidro pašvaldība.Tuvāko sapulču grafiks pagastos: 11.aprīlī pulksten 18 – Svētes pagastā (skolas zālē); 30.maijā pulksten 18 – Platones pagastā (Lielvircavas tautas namā); 13.jūnijā – Līvbērzes pagastā (kultūras nama zālē).Iedzīvotāji aicināti laikus paziņot, kādas tēmas sapulcē vēlas iztirzāt. Jautājumus var iesniegt gan elektroniski, tos nosūtot sabiedrisko attiecību speciālistam Jānim Erno pa e-pastu janis.erno@jelgavasnovads.lv, gan personīgi vai pa tālruni vēršoties pie sava pagasta pārvaldnieka.

Pievieno komentāru

Komentāri 51

tutii

Skatīt manu iepriekšējo komentāru 21.03.2012. 11:07:08
:)

pirms 6 gadiem, 2012.03.21 14:11

tutii- tipiska glumiķa atbilde. mēģināji pat komentos domu novirzīt: "Jums piedāvā apspriest, tiešām aktuālus jautājumus, kurus var risināt tagad un tūlīt". pareizi vien tevi nosauca par kaku stumdītāju, un... nez kāpēc cilvēki ar tādiem nekontaktējās?

pirms 6 gadiem, 2012.03.21 12:39

ko klusē tutii? kaut vienu no siles bara, kurš gatavs atbildēt, vari nosaukt ja tauta prasa? pareizi vien sevi nosauci par kaku stumdītāju, jo tie neatbild ne par vārdiem, ne darbiem.

pirms 6 gadiem, 2012.03.20 15:09

tutii

nevajag savu neģēlību salīdzināt ar Dieva padarīto. neuzspied arī viedokli par tipisko latvieti. nāksies vien atbildēt par shēmošanu, nāksies. arī esmu bijis sapulcēs, un zinu, ka tajās novada pārstāvji neatbild ne par runāto ne darīto. sapulces ir domātas, lai novirzītu tautas domu, atļautu parunāt, kā saka- tvaiku nolaist. diemžēl, komentāri ir vienīgais veids, kā atgādināt, ka ..."Imanta nevaid miris, Viņš tikai apburts kluss - No darbošanša rimis, Zem Zilā klana dus'. Tam zelta pilī snaužot, Tas zobins nesarūs', Kurš, dzelzu bruņas laužot, ...". kurš atklāti runās ar cilvēku, kurš sabiedrības prasību- atbildēt par sastrādāto-nosauc par... vecu notikumu mīcīšanu? uzraksti kaut vienu pašreizējās lēmējvaras vai izpildvaras pārstāvja uzvārdu, kurš tautai ir izteicis savu viedoli par pēdējo gadu dīvainajiem notikumiem Jelgavas novadā. vai kāds deputāts vai silesbiedrs ir spējis atbildēt par (ne)darbiem, kuros pats ir bijis iesaistīts? nav vajadzīgas tās sapulces, nav. kāpēc? paskaidroju- tāpēc, ka vara ir sapratusi, ka šī ir viņu pēdējā iespēja, visas kārtis ir atklātas. tādēļ tiek rīts, cik nu vēl var iekampt, un turpat tiek arī vemts un ķēzīts.
aņuks: vilcienā vagonā braucot, pirmā stāva kaimiņš saprot, ka nupat viņam uz galvas ir nokārtojies otrā stāva kaimiņš. pirmais izmisīgi sauc- pilsoni, mostieties! jūs nupat pakakājāt! ...bet no augšējā plaukta atskan- bet es nemaz neguļu!

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 23:09

gadījās redzēt

Zini, kad kāds vīrs sāka uzdot līdzīgus jautājumus ar policiju tika izvests ārā.
Kāpēc uz tādu sapulci jādodas ar apsardze?Baidāmies no tautas!Par kādu vārda brīvību ,tad iet runa?
Vai arī, ja kāds pabalstu saņēmējs izteiktu savu viedokli sapulcē, tad uz cik dāsnu pabalstu vai pagaidu darbu varētu cerēt!Atbildi sev godīgi!

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 20:09

tutii

Esmu bijusi visās trijās iedzīvotāju sapulcēs.
Neviens šādus jautājumus neuzdod.
Vai arī visi dzīvo pēc principa, ka Dievs visu saliks pa plauktiņiem?
Ja kaut kas nepatīk, tad lai izsakās dzīvē, kur tiek dota iespēja pateikt sejā, ko domā. Bet tipiskais latvietis jau to neprot. Tāpēc radīta tāda sadaļa, kā komentāri :)
Kuri visi var izvārīties, pie rezultāta netikt, un atkal nākošajā ZZ rakstā sākt vārīties pilnīgi par tām pašām tēmām.

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 18:23

tutai

Tu esi jocīga , ja komentāros neredzi nopietnas problēmas .Izlasi uzmanīgi!!!!
Ja *** būtu veci un sakaltuši tie varbūt nesmirde'tu, bet jauni un svaigi tiek kaka'ti klāt
Vai tu tiešām esi aprobežota un neredzi problēmas
KU aizcelšanu uz cukurei Tu sauc par rūpēm par novada iedzīvotājiem
Augstākie tarifi atkritumiem, štatu uzpūšana .t.t nav problēma?
Ir tādās sapulcēs būts - sasola, bet ar runāšanu viss arī beidzās.

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 18:16

tutii

Labrīt, tauta! Cerams, ka, sākot ar pirmdienu, Jūs visi esat pamodušies, jo pēc brīvdienu komentāriem šķiet, ka visiem daļa smadzeņu bijusi dīkstāvē.
Jums piedāvā apspriest, tiešām aktuālus jautājumus, kurus var risināt tagad un tūlīt, nevis te mīcīt vecus notikumus. Sūdu baksot, tas atkal sāk smirdēt. Kas ir? Izkārnījumu smaka patīk?
A pēc gada, atkal sāksiet čīkstēt - "Vai cik slikta dome, nenāk pretī iedzīvotājiem, neveido sanāksmes, nerisina jautājumus, neviens neuzklausa tautu" un tā tālāk un tā joprojām.
Nepatīk, kas šobrīd notiek? Apskatieties pasē, kurā valstī dzīvojat.

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 08:50

novada pārstāvei

1.Par semināru zaķu pļavā
2.Par medību semināru
3.Par braucienu uz kādu sadraudzības pilsētu ārzemēs
algu saņem viens no dalībniekiem
Vai tāda tā ideja?Tad tiešām laba!

pirms 6 gadiem, 2012.03.19 00:37

novada pārstāvis

nākošā sērija būs- uzrakstiet uz lapiņas savus variantus-it kā, par ko mums maksā algu, un mēs reizi mēnesī izlozēsim un nosauksim laimīgā uzvarētāja vārdu!

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 23:50

didzis

Vai tik Caune asinis nav nodevis sevis lobētajā Zemgales veselības centrā,jo tur bieži ierodas,kā nekā tā taču bija rajona slimnīca,ko prihvatizēja Sproģes pamīlija,Caunem šad un tad uzsauc...

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 23:09

absurds

bet visai Latvijai paziņo ko citu, ka pabalstus nevajag - padomju laika demagoģija!

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 20:00

absurds

bet visai Latvijai paziņo ko citu, ka pabalstus nevajag - padomju laika demagoģija!

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 20:00

pagasta nabags

Nav taisnība par to palīdzību novada trūkumcietējiem , sociālio darbinieku galvenais uzdevums atrast dažādus iemeslus lai to palīdzību nebūtu jādod , laikam viniem prēmijas maksa par to ka viņi atrod iemeslus atteikumam, nevis cenšas sniegt kādu palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 18:43

una

Labi,ka ir tādi uzņēmēji,kas Caunem uzsauc tālos braucienus- vai tas ir par Šnepa un Ko antikvalitatīvo darbu Jaunsvirlaukas un Elejas pagastos- udensvads un kanalizācija par Eiropas naudiņām???
Lai dzīvo ceļu meistari un būvnieki!!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 17:34

vilcēniete

Kā gan Caune atrodoties Vjetnamā sniegt portālam Jelgavnieki ziņas,ka viņam galvenā rūpe ir palīdzības(materiālās) sniegšana ikvienam novadā dzīvojošam...

Vai tik tā nebija kārtīga acu aizmālēšana novada cilvēkiem un kārtējais Ziedoņa Caunes melu triks,lai noverstu uzmanību no ***em,ko viņš vāra

Vai varbūt Vjetnamā saēdās suņa gaļu un gudrāks kļuva(jo suns taču ir cilvēka tuvākais draugs)

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 17:19

uh

Nu dome būs saņēmusi pietiekami daudz jautājumu uz kuriem gatavot melu atbildes!

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 17:16

betija

Lai Caune dalās iespaidos,kā pēc slimošanas (ar aizdomām uz infarktu)-tas notika pēc Elejas skandāla un nāves draudiem cilvēks ar tik švaku veselību varēja doties uz Vjetnamu.
Vai varbūt viņu pavadīja uzticamie dakterīši,ar špricītēm un drapītēm(cik tas maksāja)

Protams cilvēks sava atvaļinājuma laikā var darīt,ko grib,bet tikai te nu ir ar to slimošanu!!!?

pirms 6 gadiem, 2012.03.18 17:07

Vietējās ziņas