Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otrdien «Zemgales Ziņās»: Cīņā pret parādniekiem skola manipulē ar bērniem; kur radās «pīle» par zoba dēļ mirušo 8

Jelgavas Mūzikas vidusskolas vadība, cīnoties ar parādniekiem, kas nav samaksājuši par mācībām, pie ziņojumu dēļa piestiprinājusi izvērstu sarakstu ar bērnu vārdiem un parādu summām. «Zemgales Ziņas» otrdien raksta, ka ar savdabīgo parādu piedziņas metodi neapmierināti ne tikai bērnu vecāki.

Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija uzsver – Jelgavas Mūzikas vidusskolas rīcība ir rupjš bērnu tiesību pārkāpums, kas steidzami jāpārtrauc. Ko par to saka direktors un kādas tam var būt sekas, lasiet otrdienas «Zemgales Ziņās».Tīrs ūdens Ozolniekos – varbūt tikai rudenīTīrs ūdens un iespēja pieslēgt mājokļus pie centralizētās kanalizācijas sistēmas Ozolnieku centra iedzīvotājiem būs labākajā gadījumā tikai gada otrajā pusē. Kaut arī projekta īstenotāja SIA «Ozolnieku KSDU» vērienīgus rakšanas darbus solīja jau pērn, ieilgušo birokrātisko procedūru dēļ tie būtiski ieilguši. Uzņēmumā saka – firmas par dziļurbumu, atdzelžošanas stacijas, jaunu ūdensvadu un kanalizācijas cauruļu ierīkošanu grib vairāk, nekā plānots projektā. Tādēļ veicamas izmaiņas, samazinot darbu apjomu, lai būtiski neceltu tarifus iedzīvotājiem. Jelgavas novada pašvaldība cenšas tuvināties iedzīvotājiem; Sesavā atsaucība maza    Vairāk nekā trīsdesmit Jelgavas novada pašvaldības darbinieku un piecpadsmit sesavnieku piektdienas vakarā pusotru stundu pavadīja sapulcē. Pēc pašvaldības ieceres tika aizsākta tradīcija ik mēnesi pagastos rīkot sapulces, kurās aktualizēs jautājumus, kas ir būtiski katram cilvēkam vai kādai iedzīvotāju grupai. Kā viena no aktualitātēm Sesavas pagastā saistībā ar Jelgavas novada Domi tika minēta tiesāšanās ar septiņiem iedzīvotājiem «dāņu cūku» lietā. Pašvaldības pārstāvji paskaidroja, ka tieši sabiedrības interešu dēļ ir iesniegta apelācijas sūdzība Administratīvajā apgabala tiesā. Sapulces dalībniekus atbilde neapmierināja, taču kopumā pasākumu tie vērtēja pozitīvi. Plašāk par Sesavā spriesto lasiet laikrakstā otrdien.Televīzijas «pīle» aktualizē stomatologa pakalpojumu pieejamību trūcīgajiemZiņās pārraidītā kļūdainā informācija par kāda Ānes iedzīvotāja nāvi it kā nesniegtas medicīniskās palīdzības dēļ ne vien raisījusi sašutumu par žurnālistu paviršību, bet arī aktualizējusi jautājumu, ko darīt, ja kritiskā brīdī nepieciešama stomatologa palīdzība, bet naudas, lai samaksātu, nav. Informāciju par šādu gadījumu sniegusi Ānes ciema ģimenes ārstes Svetlanas Makļecovas palīdze Irēna Strumpe, kura «Ziņām» teic, ka par to uzzinājusi pa telefonu no kādas personas. Par to, ka vientuļais vīrietis ir miris, runājuši arī kaimiņi. Tāpēc I.Strumpe par, viņasprāt, laikus nesniegto palīdzību cēlusi trauksmi sabiedrībā, ziņojot par to televīzijai.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 31.janvāra numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Menstralis

Bezkaunīgie un nolaidīgie vecāki, tā nemaksājot jūs skolu uz grunt nolaidīsiet. Un to sarakstu vajadzēja publixcēt ZZ , lai kāds labs onka var samaksāt šo vecāku vietā, jo

pirms 6 gadiem, 2012.01.31 16:36

ruta

Man arii beerns maacaas Muuzikas skolaa un par labaam sekmeem ir samazinaata maaciibu maksa.Ja maacaas ,tad var visu samaksaat ,jo taa maksa tieshaaam nav liela.
Taa nemaksaashana ir vecaaku nolaidiiba.

pirms 6 gadiem, 2012.01.31 14:23

Mamma mammai

Lieciet taču vienreiz mierā Mūzikas skolu, man ar to nav nekāda sakara. Ļoti labi zinu situāciju vispār, un to, ka eksistē šādi parazīti (agresīvs tonis vai nē, bet citādi šos ļautiņus nosaukt nevar), kas vēlas iedzīvoties uz citu rēķina.
Nevari vai negribi maksāt, nav ko bāzties pulciņos, mūzikas skolās un citur.

pirms 6 gadiem, 2012.01.31 12:18

Mammai

Nu ja jau "mamma" tik labi pārzin skolas "virtuvi", tad šaubu nav, ka to rakstījis kāds skolas vadībai pietuvināts cilvēks. Un tik agresīvs tonis - nu gluži kā skolas administrācijai, kam mūzika jau sen ir otrajā plānā.

pirms 6 gadiem, 2012.01.31 11:55

Mamma

Atbalstu Mūzikas skolu! Varbūt publicēt to bērnu sarakstu, kuru vecāki nav samaksājuši mēnesi, ir nedaudz par traku, bet kopumā ideja apsveicama. Ļoti labi zinu šādus nekaunīgus, agresīvus un pat rupjus vecākus, kuri iedomājas, ka viņi kaut kādu iemeslu dēļ var nemaksāt un parazitēt uz citu bērnu rēķina. Jāpieņem drastiski mēri: nav maksājuši 3 mēnešus, izslēdz no pulcina, šajā gadījumā Mūzikas skolas un viss. Nav ko vairot parazītismu.
I.Millerei tā vietā, lai elsdamai pūzdamai triektos sodīt skolu, labāk pievērsties parazitējošiem vecākiem un iekasēt apmaksu par interešu izglītību.
Diemžēl, tie vecāki, kuri nemaksā par pulciņiem, klases naudu utt., ir pirmie, kuri uzskata, ka viņu atvasēm pienākas visi tie paši pakalpojumi, kas citiem. Nedrīkst dzīvot uz citu rēķina, lai "ietaupīto" naudu nopīpētu, nodzertu vai tamlīdzīgi. Nav arī, ko aizbildināties ar trūcīgumu. Visiem bērniem skolā vajadzības ir vienādas. Ja esi trūcīgs, risini problēmu, nevis, kā parazīts dzīvo uz citu rēķina!!!

pirms 6 gadiem, 2012.01.31 09:30

vārds

Nemaksāt gan nav pārkāpums pret mācību iestādi, kuras pakalpojumus izmanto!

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 20:48

Vietējās ziņas