Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieki pensionāriem dāvinās naudu 14

Saucot par kompensāciju sabiedriskā transporta izdevumiem, Ozolnieku novada Dome nolēmusi vecākajiem pensionāriem ik gadu piešķirt 20 latu pabalstu. Pašvaldība gan nevar pateikt, kā kontrolēs, ka par nodokļu maksātāju naudu tiešām tiek braukts autobusos, nevis tā tērēta citiem mērķiem.

«Priekšlikums, kas orientēts uz mūsu novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu,» tā Ozolnieku novada pašvaldības pārstāve Evita Kairiša raksturo kādu novada iedzīvotāja ierosinājumu piešķirt transporta kompensāciju novada pensionāriem, kas pārkāpuši 80 gadu slieksni. Šo domu sēdē šonedēļ atbalstījuši arī Ozolnieku Domes deputāti. Dome tādējādi nolēmusi atvieglot iespēju apmeklēt ārstniecības iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas to darba laikā, tāpēc pensionāriem no 80 gadu vecuma, ja viņu deklarētā dzīvesvieta ir Ozolnieku novada administratīvā teritorija, izmaksās braukšanas pabalstu – 20 latu gadā. To būs iespējams saņemt no 23. aprīļa Ozolnieku pašvaldības kasē, Salgales pagasta pārvaldē, Ānes vai Branku pakalpojumu centrā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

to es, nevietējais,brīnos u.c. brīnumiem

Jautājums nav par to vai pensionāriem ir labi vai slikti iedot 20 latus, jautājums ir par to, ka Ozolnieku domes kretīni to dara tikai pirmsvēlēšanu gadā un pēc tam reklamē sevi kā gaismas nesējus, jo esot iedevuši naudu, bet tā nav viņu nauda!!! Un es neatbalstu kā Ozolnieku novada iedzīvotājs tādu pērkamo labdarību. tad rīkojiet vietējo referendumu!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 22:56

es

Priecājos , ka ir rasta iespēja kaut nedaudz palīdzēt. Šaja vecumā ir daudz problēmu, gan ārsti, gan zāles...Turklāt katrs varēs izmantot pēc iespējas racionālāk. Man nu gan nav žēl ,kā izsakaties nodokļu maksātāju naudas, jo ne tikai mēs, bet arī pensionāri visu mūžu ir šos nodokļus maksājuši un reti kurš saņems visu ko kadreiz maksājis .Bļāvējiem gan iesaku nespļaut akā, no kuras pašam būs jādzēr: vesels jau nu nenomirsi un visas šīs pašas problēmas piemeklēs arī tevi.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 22:15

nevietējais

Jāatzīst, ka tādu liekulību no ZZ puses negaidīju, izrādās, ka nabaga pensionāram, kurš ar 150latu pensiju nomaksā dzīvokļa rēķinu būs jāatskaitās par 20 latu izlietojumu. Man nav žēl, ka no manas nomaksātās nodokļu naudas izmaksātu arī mēnesī tos 20latus.
ZZ negribas, Jūs salīdzināt ar prostitūtām, jo prostitūtas nav pelnījušas tādus apkaunojumu.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 19:14

ceļš!!

Visu cieņu! Tomēr pēc 80 jau vēlme braukt ar sabiedrisko jau visai maza..

Lūdzu ar steigu nogreiderējiet (tik tā apzinīgi!) Klijēnu ceļu!!!!! Šodien pat pēc 200 m iebraukšanas no Rīgas ielas dabūjām griezties riņķī un braukt apkārt pa Loku maģisrāli :(

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 17:39

Brīnos

Un cik nu tādu cilvēciņu palicis, kam pāri 80 gadiem. Un arvien vairāk vajag ārstus speciālistus apmeklēt, gan zāles pirkt. Tiešām jābrīnās par cilvēkiem, kas noskauž tos nieka 20 latus. Visdrīzāk tie ir tādi, kas slinki gan gan mācīties, gan strādāt.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 16:08

!!!Portāla administrācijai jānodrošina, lai tiktu dzēsta informācija, kura aizskar personas godu un cieņu.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 16:08

Jelgavniece

Ļoti pareiza un apsveicama ideja. Jelgavā cilvēki, kam vairāk par 75 gadiem varēs braukt uz mazdārziņiem pērkot biļeti par 50% lētāk. Ozolnieku vecāka gadagājuma pensionāri varēs atļauties aizbraukt 20 reizes gadā līdz Jelgavai un atpakaļ. Varbūt kādu dienas pasākumu Jelgavas kultūras namā varēs apmeklēt, varbūt kaut ko no Jelgavas pilsētas organizētiem svētkiem varēs atļauties redzēt. Pie pensijas zem 200 latiem, tas ir manāms atbalsts.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 16:03

pretīgi

Ozolnieku dome kārtējo reizi nodarbojas ar kukuļošanu! Vajadzētu nopublicēt visu šo varoņu vārdus, lai zinam, kurš ir tas, kas legalizē politisko balsu pirkšanu. Kā nav kauna ņirgāties par pensionāriem, uzskatot, ka ar naudu varēs nodrošināt savu turpmāko ievēlēšanu?! Labāk ielas būtu sākuši taisīt. Bet komunists pēc būtības un pārliecības Māris Ainārs neko citu nemāk kā dalīt svešu naudu un atbalstīt Baranovska biznesu sporta namā un Bīberes stulbumu domē.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 15:59

Saulīte

Pavasaris, nāk vasara, es par šo naudu sakopšu savu bikini, paldies mīļie !

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 15:34

Ivara Jakovļeva pudelesbrālis

50 pudeles alus - malači pašvaldība, tā turēt !

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 14:54

zocialists Ivars Jakovļevs

Ventspilī jau sen tā dara,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, patiesībā tā ir nodokļu maksātāju naudas izmantošana savām vajadzībām- lai tiktu atkal pie siles!

Fui, tikai mūsu partijai kļūstot pa hegemonu, šitādi šeftmaņi tiks saukti pie atbildības un aizsūtīti rakt kūdru Kaigu purvā!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 14:03

Smieklīgi! Veseli 20 lati! Lat nepārsprāgs aiz priekiem.

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 13:24

Vernons

Tā ir apzināta pašvaldības izzagšana! Vēlēšanas tuvu, kaut kas jādara. Rīgā tas pats! SC no ļoti grib palikt amatos, bet parāds aug!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 13:22

DOMU GRAUDS

Izskatās, ka domes deputāti par katru cenu grib iekļūt nākošajās vēlēšanās, tērējot nodokļu maksātāju naudu. Starp citu, kad pārs gadus atpakaļ griezās pensionāre ar lūgumu atbalstīt mēnešbiļetes iegāde, šie paši domes darboņi atraidīja un paņirgājās, lai sēž mājāš, viņai bija 94gadi. FAKTS

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 11:45

Vietējās ziņas