Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos vietās, kur bija lielie konteineri, veidojas stihiskas izgāztuves 3

Ozolnieku novada pašvaldība aicina iedzīvotājus nemest atkritumus vietās, kur Lielās talkas laikā bija izvietoti lielie atkritumu konteineri. Pašlaik minētajās vietās izveidotas stihiskas  izgāztuves, tāpēc pašvaldība atgādina, ka par atkritumu mešana tam neparedzētajās vietās var draudēt ar naudas sodu.

«Talka jau sen ir beigusies, bet pašvaldībai joprojām ir jārisina atkritumu savākšanas jautājums, jo diemžēl, neskatoties uz to, ka lielie konteineri jau aizvesti, neapzinīgi cilvēki turpina mest atkritumus vietās, kur tie bija novietoti akcijas laikā. Atkal izveidotās atkritumu kaudzes šodien tiks savāktas, bet jāatgādina, ka vietas, kur talkas dienā bija novietoti lielie atkritumu konteineri, nav izgāztuves, tāpēc mest šajos laukumos aizvien jaunus atkritumus ir aizliegts un šāda darbība ir administratīvs pārkāpums,» atgādina pašvaldība savā mājas lapā.Pašvaldība atgādina, ka novada iedzīvotājiem ir jāievēro Domes saistošie noteikumi «Ozolnieku novada teritorijas labiekārtošana, uzturēšana un aizsardzība» un jānodrošina atkritumu savākšana, bet par noteikumu pārkāpšanu izsakāms brīdinājums vai uzliekams naudas sods līdz 50 latiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Saba

O, jā!!! Meži ir skaisti!!! It sevišķi meža taka pie pansionāta. Domāju, ka tas ir Veselības takas turpinājums...bet ieklīdu tā, ka bail kāju spert.

pirms 6 gadiem, 2012.05.08 16:04

Juris antonovs

Mīļie Aizupieši!!Ziņojiet man un visu nokārtošu!Atvedīsim konteinerus cik vajag

pirms 6 gadiem, 2012.05.08 14:52

nu...

vismaz reizi ceturksnī varēja uz pašvaldibas rāķina zināmās vietās novietot lielos konteinerus. Ne jau katrs pensionārs var atļauties visus mēslus aizvest uz izgāstuvi. Mazāk Ozolniekos būs piķēzītu mežu.

pirms 6 gadiem, 2012.05.08 07:53

Vietējās ziņas