Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku mājas lapas izstrāde izmaksās 7,5 tūkstošus latu 10

Jaunās www.ozolnieki.lv mājaslapas izstrāde Ozolnieku novada pašvaldības izmaksās 6200 latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Darbu veiks «Datorikas institūts Divi» no Rīgas.

Iepirkumu uzraudzības biroja paziņojums liecina, ka konkursā par Ozolnieku novada pašvaldības mājaslapas izstrādi pieteicās četri pretendenti. Līgums par kopējo summu vairāk nekā 7,5 tūkstošu latu apmērā noslēgts ar Rīgas uzņēmumu.Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša iepriekš zz.lv informēja, ka, izstrādājot projektu «Ozolnieku novada attīstības programmas izstrāde kvalitatīva novada attīstības plānošanas procesa nodrošināšanai», veikta iedzīvotāju aptauja, kurā viens no jautājumiem bija Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapa. «Ņemot vērā aptaujāto Ozolnieku novada iedzīvotāju priekšlikumus un 2003.gadā izstrādātās mājas lapas vērtējumu, kā arī analizējot mājas lapas sniegto funkciju efektivitāti, tika pieņemts lēmums – izstrādāt jaunu, ērtu un viegli saprotamu Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapu,» E.Kairiša skaidroja.Tiks izstrādāta pārskatāma un strukturēta aktualitāšu sadaļa, tiek domāts par informācijas atgriezeniskās saites nodrošināšanu starp novada iedzīvotājiem un pašvaldību, izveidojot īpašu iesniegumu, priekšlikumu un sūdzību sadaļu. Tāpat paredzēta rakstu komentēšanas iespēja. Tiks veidots ziņu arhīvs, lai mājas lapas lietotājiem būtu iespēja apskatīt lapā publicētos ziņojumus un aktualitātes gada griezumā. Arī lapas dizains būs mūsdienīgs.«Lai nodrošinātu savlaicīgu aktuālās informācijas ievietošanu mājas lapā, ir paredzēta iespēja piešķirt atsevišķi piekļuves kodus atbildīgajiem pašvaldības iestāžu pārstāvjiem, kuri varēs piekļūt konkrētām mājas lapas sadaļām un ievietot tajās informāciju. Piemēram, izglītības iestādes varēs patstāvīgi pievienot informāciju sadaļā par konkrētu skolu vai bērnu dārzu. Pieeja visām mājas lapas sadaļām būs tikai oficiālajam mājas lapas administratoram,» darbības principu skaidroja pašvaldības pārstāve.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

to to ES

Ja esi tik zinošs kāpēc vēl neesi KNABam piezvanījis. Iedot numuru? Vai arī vienkārši mīkstais, kuram patīk ***.

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 20:55

to ES

paturpināšu tavu bēdu stāstu: .... un kukulīši Aināram jādod, un Aināra dēls darbā jāņem..... Ja tas kantoris ar vienu mājas lapas uztaisīšanu taisās apmaksāt mēnešalgu un visas firmas izmaksas diviem mēnešiem, tad jau varēja arī 15000,- paprasīt!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 19:43

ES

Lai spriestu par cenu lielumu ir jāsaprot darba apjoms. Par to naudu knapi sanāk 2 cilvēkmēneši normāla IT cilvēka. Bet jārēķina, ka birojs jāuztur, sekretāri, grāmatvedi arī vajag. Beigu beigās tikšanās ar pasūtītāju arī kaut ko maksā, ar mākslu kādam arī ir jānodarbojas.
Datorikas institūts Divi nav no mazākajiem kantoriem un saprot, ka dara. Taisījuši ir Latvijas Bankas mājas lapu (arī Joomla, lai dzīvo OS).

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 18:01

Atbrauks Sprūdžs, parādīs lauku smerdeļiem, kur vēži ziemo.

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 16:48

ārprāts!

Mājas lapas cena ar ļoti specifisku dizainu un dažādiem nestandarta aprīkojumiem maksimāli ir 3000,-Ls. Ozolnieku dome kārtējo reizi izceļas ar savu stulbumu, vai ar korumpētību!

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 15:51

Oskars

Rakstiet - viss ir paveicams! o.feldmanis@gmail.com

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 13:16

Oskars

Pilinīgi oficiāli piedāvāju veikt Ozolniekiem identiskas (un lielākas) funkcionalitātes lapu par trešdaļu summas :)

Bet malači! Lai izdodas un lapa ir ērta, un uzlabo komunikāciju. Galvenais neaizmirst, ka svarīgs arī saturs.

Žēl, ka vēl ir uzņēmumi, kam ir epasts: firma@inbox.lv - ja sev mājas lapu var iegūt par viena darbinieka mēneša algu.

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 12:57

Summa ir iespaidīga, bet ja noskaita visus nodokļus kas jāsamaksā valstij, ja visu dara godīgi, beigās iznāk aptuveni 1 apmaksāts cilvēk-mēnesis IT speciālistam. Ja grib izdarīt to tiešām labi,.tik arī laika vajadzēs.

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 12:44

DOMU GRAUDS

Atvainojiet protams, bet man majas lapa ar piekluves kodiem izmaksaja 800Ls :-)))

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 11:51

Švimpāzijs no Teteles

jūmlas dizainiņš pa 7000 naudām? neslikti.. :)

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 11:20

Vietējās ziņas