Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku Mūzikas skolas direktora amatā apstiprināta Edīte Brūniņa 5

Atsaucoties pašvaldības aicinājumam, konkursā uz Ozolnieku Mūzikas skolas direktora amatu bija pieteikušies trīs kandidāti, vērtēšanas komisija par amatam atbilstošāko izvēlējās Edītes Brūniņas kandidatūru, kas tika apstiprināta arī Ozolnieku novada domes sēdē.

Plānots, ka jaunā Ozolnieku Mūzikas skolas direktore uzsāks darbu amatā, pēc tam, kad būs saņemti Izglītības un zinātnes ministrijas un Kultūras ministrijas saskaņojumi.

Ozolnieku Mūzikas skola ir Ozolnieku novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāde, kas dibināta 2007.gada vasarā. Skola akreditēta līdz 2020.gada 15.septembrim. Līdztekus instrumentu spēlei skolā audzēkņi apgūst zināšanas mūzikas teorijā, dzied korī, darbojas ansambļos. Skola regulāri rīko audzēkņu koncertus un muzikālus pasākumus. Labākie audzēkņi piedalās Jelgavas reģiona mūzikas skolu rīkotajos festivālos, konkursos un valsts konkursos.

Mazajiem bērniem darbojas sagatavošanas grupas. Arī audzēkņu vecāki un citi Ozolnieku iedzīvotāji labprāt izmanto iespēju pilnveidot savas prasmes pie mūsu skolas pedagogiem.

FOTO: Ozolnieku novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skals

Vai tik šī nav tā gudrā un viedā persona,kura pirms kāda laika apšaubīja vidusskolas skolotājas kompetenci,vērtējot ''brīnumbērna'' spējas un sniegumu svešvalodas pārbaudes darbā???Diezin vai pati ko var pateikt svešvalodā,bet apšaubīt speciālista kompetenci jau ir viegli??Ka tik nenogremdē to mūzikas skolu!

pirms gada, 2018.05.19 14:09

ga

Starp citu, ko viņa pati spēlē, t.i., ko māca?

pirms gada, 2018.05.19 19:51

ESA

Viņa jau sen spēlē kopā ar Dinu Tauriņu:) Mēs tinamies uz Jelgavu:)

pirms gada, 2018.05.21 17:16

zinu

Vidusskolu pabeidza kā akordeoniste

pirms gada, 2018.05.21 21:40

Vietējās ziņas