Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā par rīcību plūdu gadījumā atbildīgas trīs personas 3

Ozolnieku novada pašvaldība savā mājas lapā publicēju informāciju, aprakstot rīcību plūdu gadījumā. Par rīcību plūdos novadā atbildīgi Domes priekšsēdētāja vietnieks, izpilddirektors un viņa vietnieks.

Iedzīvotāju evakuācijas gadījumā Ozolnieku novada pašvaldība nodrošinās pagaidu izmitināšanu. Evakuējoties iedzīvotājiem līdzi jāņem dokumenti, nauda, nelieli pārtikas krājumi, nepieciešamais apģērbs un pirmās nepieciešamības priekšmeti. Saņemot norādījumus par evakuāciju, dokumenti jāiepako ūdensnecaurlaidīgā materiālā, jāpaņem svarīgākās lietas, jāatslēdz gāze, elektrība, ūdens, krāsnīs jānodzēš uguns, jāaizver logi, durvis un jāevakuējas, rīcību plūdu gadījumā apraksta pašvaldība. Ja iedzīvotāji evakuācijai nepiekrīt, plūdu gadījumā ir jāuzkāpj ēkas augšstāvā, līdzi paņemot lietas, kas ārkārtas situācijā var noderēt paševakuācijai – automašīnas kameru, piepūšamo matraci, sausus dēļus, kā arī priekšmetus, kas ļautu signalizēt par savu atrašanās vietu – košas drānas gabalu, kabatas lukturi, dūmu sveci. Paševakuācija jāsāk tikai tad, ja dzīvībai draud briesmas. Jāpārvietojas tikai pa straumi ieslīpi tās virzienam. Plūdu gadījumā glābšanas un seku novēršanas darbus pilsētā un novadā koordinēs Apvienotā Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada, Ozolnieku novada Civilās aizsardzības komisija. Tāpat rīcības plānā iesaistītās organizācijas ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Ozolnieku novada pašvaldības policija, Zemessardze, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas katastrofu un medicīnas centrs.Iedzīvotāji palu gadījumā aicināti zvanīt arī novada Domes priekšsēdētāja vietniekam Jānim Vīgantam, izpilddirektoram Pēterim Veļeckim un izpilddirektora vietniekam Aivaram Strodam.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

KRIZDONIS

nemaz neceriet ka jūs kāds glābs- OZOLNIEKU PAGASTĀ KATRS PATS ATBILDĪGS PAR SAVU DROŠĪBU.
ārkārtas gadījumā pirmie glābšanas laivā kāps pagastveči- ja gribēsi iekāpt arī tu,tad tevi iebakstīs atpakaļ ūīdenī- slīksti,slīksti pagasta cūka!

pirms 6 gadiem, 2012.03.06 19:58

es

DOMU GRAUDUS, jālaiž pie šprices. Tad būs riktīgas auzas. Nu ko vari gausties katru reizi, pacieties līdz nākošā gada pavasarim un tad ej un būvē to saulaino nākotni.

pirms 6 gadiem, 2012.03.06 13:39

DOMU GRAUDS

Policistam tak nevar piemaksāt par kaut ko, jo tas ir viņu pamatdarbs palīdzēt. Nu, bet šīs domes vectētiņi brūģē ceļu nākošajām vēlēšanām, cerams, ka Ozolnieku iedzīvotāji apzinās, ka ar viņiem nav nākotnes.

pirms 6 gadiem, 2012.03.06 11:58

Vietējās ziņas