Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldība aicina pieteikties novada svētku aktivitātēm 9

Ozolnieku novada pašvaldība informē, ka šogad Ozolnieku novada svētki «Ar saknēm novadā» ar tēmu «...Kopā…» notiks 28.jūlijā.

Gatavojoties svētkiem, līdz 30.jūnijam iedzīvotāji var pieteikt savu dalību dažādās aktivitātēs, informē Ozolnieku Tautas nama direktore Rita Barona.Iedzīvotāji var pieteikties zīmējumu konkursam. Savukārt tirdziņā aicināti piedalīties amatnieki, lietišķās mākslas meistari, zemnieki, pašmāju gardumu ražotāji. Ģimenes, organizācijas un individuāli varēs startēt veloorientēšanās piedzīvojumā, komandspēlē «Viens par visiem, visi par vienu!».Tāpat visi aicināti iesaistīties svētku gājienā un sporta spēlēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

pareizi

Es arī uzskatu, ka Ozolniekos valda vecu un spītīgu cilvēku grupa, kurai jau sen tur nav vietas. Diemžēl ar dalītajiem pabalstiem, koncertiem pensionāriem un sporta svētku pompozās izrādīšanās no mūsu pašu nodokļos samaksātās naudas tiek pirktas to cilvēku balsis , kuri lasa Ozolnieku avīzi un neinteresējas vairs par sportošanu. Vienīgais veids mums pārējiem būt vienotiem un obligāti iet uz vēlēšanām un konsekventi nebalsojot par ZZS, kurā ir sasēduši gandrīz visi Ozolnieku kaprači!!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.26 11:51

DOMU GRAUDS

Ozolnieku iedzīvotāji kamdēļ strīdēties, skaidrs ir viens, ka esošie deputēti ir jau gadu desmitus pierādījuši savu nicinošo attieksmi pret pārējiem iedzīvotājiem, kuri nav radinieki vai kukulīšu pienesēji viņiem, tāpēc iesaku savu attieksmi parrādīt nākošajās pašvaldības vēlēšanās. DOmājam par savu bērnu nākotni!!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.26 11:39

komunistu opozicionārs

Tie kas apgalvo, ka Ozolniekos ar sportu viss ir kārtība ir veco pensionāru un komunistu atbalstītāji. Viņiem zoles spēlēšana Mekā un novusa turnīrs ir sports, jo neko citu viņi nemāk. Kādreiz Ozolniekos bija spēcīgs volejbolistu pulciņš, taču pēdējos 20 gados Māris Ainārs ir izdarījis visu, pareizāk sakot nav darījis neko, lai tas tiktu attīstīts pat neskatoties uz meistarkomandas esamību Ozolniekos, lai gan tur ir palicis viens pats Ivo Baranovskis no vietējiem. Velotūre vienreiz gadā arī nav sports, turklāt tā ir kā politiskā izrādīšanās, par ko liecina pagājušā gada maršruts, kur bija jābrauc uz Jelgavas ZOC, lai tur visus uzrunātu Aināra un Caunes patrons Rāviņš, bet tas kungs pat neuzskatīja par vajadzīgu ierasties uz Ozolnieku bauru bara izrādi....! Regulāru sporta nodarbību Ozolniekos nav ir tikai skolas pasākumi un domes reklāmas pasākumi sporta svētku veidā! Tā kā tie lielie domes atbalstītāji visdrīzāk arī paši domē sēž. Par ledus halli labāk būtu kaunējušies,jo jebkura cita pašvaldība būtu priecājusies, ka par savu naudu nav bijis jābūvē un maksimāli atbalstītu savējos iedzīvotājus, lai tie var nodarboties ar dažāda veida sporta aktivitātēm hallē, nevis nosaukuši to par privātu biznesu un tādā veidā novērsušies. Nezin kāpēc Baranovska ilggadīga privātbiznesa taisīšana ar pašvaldības īpašumu - sporta namu gan tiek maksimāli atbalstīta!!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.26 11:36

Jelgavniece

Tie īgņas Ozolniekos ir izlepuši, jo paši nezina, ko grib! Jums ir tik daudz iespēju, ka gluži vai balta skaudība pārņem! Jūs, īgņas, tiešām nezināt, ko gribat!

pirms 6 gadiem, 2012.03.26 10:19

Anna

Vispār jau hokeja halle bija privāts bizness, tā kā Ozolnieku pašvaldībai tur nav, ko pārmest. Un es arī nepiekrītu, ka pie musm te slikti! Palasot Jūsu komentārus, šķiet, ka esat tādi cilvēki, kam nekad nekas nav labi, bet tajā pašā laikā paši neko lietas labā nedarāt, tikai pukstat visu laiku!

Man ir liels prieks, ka mūsu novads kļūst aizvien skaistāks un aktīvāks! Pagājušie novada svētki arī bija ļoti jauki.

pirms 6 gadiem, 2012.03.25 17:45

to Donalds Daks

Viena hokeja halle neapzīmē sportu!!!! Var redzēt kam sports ir uz "Jūs!".. Īgņas - nekas vairāk..

pirms 6 gadiem, 2012.03.25 14:13

Donalds Daks

kopā medībās un sēru dienās uz sniega moča brauksim, uz mežiņu pēc slotaskātiem.

Ozolniekos dzīvo sports? Kā tad ar aizkloķēto hokeja halli?

pirms 6 gadiem, 2012.03.25 12:39

-Ozīti

Klausies - Tu muļķi! Kas Tev nepatīk? Kur Tevi Ožos ir apdalījuši? Es kā Ozolnieku iedzīvotāja esmu apmierināta - ielas sakārtotas, bērnudārzi ir, novada pasākumi ar ( lai gan veinīgi šajos man gribētos lai mazāk šos mūsu varas vīrus slavētu - savādāk sanāk tusiņš kur viņi galvenie varoņi), sports ar dzīvo - viss notiek! Kas Tevi neapmierina?
Paldies Ozolniekiem par pagājušā gada pasākumi - izlēkājos vakara koncertā no sirds :)

pirms 6 gadiem, 2012.03.25 12:14

ozītis

Piedāvāju visiem kolektīvi šajā datumā izkvēpināt no domes telpām nelabo ar Māri Aināru, Rolandu Baranovski un citiem ZZS mūdžiem priekšgalā! Tad mēs patiešām varēsim svinēt svētkus!!! Bet uz šito izrādīšanos par iedzīvotāju naudu gan nav jēgas iet!!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.25 11:39

Vietējās ziņas