Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldība apsver iespēju rīkot referendumu par teritoriālo reformu 77

Ozolnieku novada pašvaldība varētu rīkot referendumu, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par administratīvi teritoriālo reformu un iespējamo novada pievienošanu kaimiņu Jelgavai un Jelgavas novadam, aģentūrai LETA pauda novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA). Novada vadītājam nav skaidri kritēriji, pēc kuriem izveidota nākotnes pašvaldību karte.


"Mēs izpildām visas pašvaldības funkcijas, novadā aug iedzīvotāju un investīciju apjoms, mums ir 12. labākais attīstības indekss novada pašvaldību vidū, dzīves līmenis ir augstāks nekā Jelgavā un Jelgavas novadā. Neredzu iemeslu, kāpēc novads kādam jāpievieno, ja, piemēram, Līvāni paliek atsevišķi. Man ir daudz jautājumu," klāstīja Liepiņš.


Viņš uzskata, ka pēc reformas vara attālināsies no tautas, iedzīvotāji kļūs vienaldzīgāki. Tāpat viņam nav skaidrs, kā tiks nodrošināta visu pagastu pārstāvniecība jaunajās domēs, un pastāvot risks, ka domē tiks ievēlēti tikai pilsētas pārstāvji. "Bet cilvēkiem vajadzīgs, lai deputāts būtu tepat, staigātu viņam garām ciematā, nevis būtu kaut kur tālumā," piebilda novada vadītājs.


Lai arī Latvijā likums neparedz pašvaldību referendumu rīkošanu, Liepiņš, ņemot vērā, ka Eiropas vietējo pašvaldību hartā noteikta iespēja rīkot referendumu, ja tas ir likumīgi atļauts, iniciēs rīkot referendumu, jo "tas nav aizliegts". Jau pašlaik domes vadītājs saņemot satraukto iedzīvotāju jautājumus par to, kāda būs novada nākotne. Lēmumu par referendumu varētu pieņemts kārtēja domes sēdē aprīlī.


Kā ziņots, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādātā karte paredz pašvaldību skaitu samazināt no 119 līdz 35.


Platības ziņā lielākās būtu Liepājas un Madonas pašvaldības. Ministrijas piedāvātajā kartē tās attiecīgi aptver 3656,93 un 3347,35 kvadrātkilometru plašu teritoriju.Pēc iedzīvotāju skaita lielākās pašvaldības atbilstoši šai kartei būtu Rīga, Daugavpils un Liepāja. Visās šajās vietvarās dzīvotu vairāk nekā 100 000 cilvēku.Mazākā pašvaldība pēc iedzīvotāju skaita varētu būt Līvānu pašvaldība, kopumā pulcējot nedaudz vairāk nekā 12 000 iedzīvotāju.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 77

Pļāvējs

Liepiņš jūt, ka tiks atgrūsts no siles. Saveidoja Ožos liekus vadītāju un to vietnieku posteņus, salika tur savējos roklaižas, likās "karaļvalsts" "sakārtota". Bet še tev! Reforma kā pa pieri! :)

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 08:09

Vājonis

Liepiņ, būs arī audits par tevis sastrādāto, SUPER!!!!!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 08:14

tūrists

Jelgavniekiem pietika prāto šo āzi nelaist dārzā, bet Ožos visādi zaļi domājošie, tēvzemi sargājošie deputāti sagribēja būt tuvāk silei un tāpēc āzis par dārznieku.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 09:07

Smieklīgi

Jelgavnieki "āža" vietā mehanizatoru "Brežņevu" izvēlējušies... Tad nu "prāta" pazīme... :D :D :D

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:06

Pļāvējam

Ka nesanāk aplauzties... :D Ņemot vērā CVK līdzšinējos datus, Jelgavā domi ievēl minimāls vairākums no mazākuma - t.i., vēlēt ierodas daudz mazāk par 50% jelagvnieku un neviena partija nesaņem virs 50% arī no tā mazākuma...
Ņemot vērā, ka reforma paredz pilsētas apvienošanu ar novadiem un ņemot vērā Ožu vēlētāju augsto aktivitāti (salīdzinājumā ar pilsētu), vēl nekur nav "zvanīts", ka Liepiņš nekļūst par jaunā Jelgavas "pilsētnovada" mēru... :D (Es gan vairāk gribētu Kurloviču.)

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:17

tā lūk

Uz vēlētāju augsto aktivitāti Ozolniekos vairs neceriet, pietiekami esam mānīti. Valsts līmenī pašvaldību skaits ir jāsamazina, jo tiek mākslīgi izveidotas amatu vietas, pieņemti darbā “savējie” (vairums gadījumu nekompetenti darbinieki), palielinātas algas utt., nav iespējams vairs nobarot! Ozolniekos valda un skalda, daudzi jūtās lieli un vareni, uzspļauj pat uz likumdošanu. Un tas ir tikai pašsaprotami, ja žurkai ņem nost sili, viņa kviec un spiedz, ja žurku iedzīs stūrī, viņa izrādīs agresivitāti, nebaidoties uzbrukt pat zilonim!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 17:09

to Tā lūk

Zelta kometārs!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 22:09

J.K.

Pilnīgi piekrītu! Vairāk kā skaidrs, ka apvienošanās rezultātā Ozolnieku resursi tiks novirzīti pilsētas attīstībai! Daudz maz racionāla ir mazo novadu apvienošana, taču Ozolniekos ir ne tikai ievērojams iedzīvotāju skaits, bet arī augsta attīstība. Izskatās, ka reforma ir reformēšanas pēc - aiz bezdarbības. Kā arī cik daudz budžeta līdzekļu tiks iztērēti veicot apvienošanos.... 100 gados neatmaksāsies.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 08:51

Neizbēgamais

Daļēji tā ir taisnība, un - daļēji (nevis pilnībā) tāpēc, ka arī tagad daļa Ozolnieku resursu aiziet pilsētai. Piemēram, ja Ozolnieku vai Platones bērns mācās Jelgavas skolā, novadi maksā pilsētai (nauda seko skolēnam). Un tas notiek nekontrolēti un tā tišām ir līdzekļu aizplūšana, kamēr vienotā pašvaldībā tie būs vieni un tie paši līdzekļi. Iedzīvotāju deklarēšanās piederība neko nemainīs, jo pašvaldības būs apvienojušās.
Bet, ņemot vērā iedzīvotāju kustību un ģeogrāfiski ekonomiskās īpatnības, tad jātazīst, ka tieši Ozolnieki vismazāk saderētu ar Jelgavu. Drīzāk Jelgavai un tās novadam varētu pievienoties Tērvetes novads, bet Ozolnieku novadam būtu loģiskāk apvienotis ar - Olaines novadu, starp citu.
Bet par līdzekļi virzību - pārāk nskaidri, jāiedziļinās normatīvos, kas kam seko...

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:41

real

Par saderību - vai ozolnieku iedzīvotāji uz slimnīcu vai poliklīniku brauc uz Olaini vai uz Jelgavu drīzāk? Vai sabiedriskais transports kopīgs ar Olaini vai ar Jelgavu? Vai bērni vairāk mācās Jelgavas vai Olaines skolās? utt.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:58

to real

Izņemot varbūt skolas, ļoti daudz no uzrakstītā Ozolnieku ģimenes lieto un patērē Rīgā. Rīgā, nevis Jelgavā... Neskatoties uz to, ka tālāk. Laikam dažām lietām Jelgavā kvalitātes nav vai pieejamība pašķība (rindas pie ārstiem utt.)

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 15:46

vietējais

Jau pie pirmās reformas Ozolniekus zem sevis vēlējas dabūt Rāviņš. Tikai pateicoties tiem vecajiem ko Liepiņš un Akmentiņš šobrīd saukā par zagļiem un vēl nezin kādiem izdevās to nepieļaut. Redzēsim cik spējīgi ir šie divi kungi. Savulaik Ozolnieki valstī izcēlās ar mazākajiem administratīvajiem izdevumiem, gribētos redzēt izvērtējumu pēc divu gadu saimniekošanas jaunajiem. Pilna dome ar jauniem štatiem, ne jau tie, kas rēāli ko dara, bet priekšniekos salikti āksti, bet savējie, kas neprot ne vadīt, ne rēālu darbu darīt, tāpēc pieņemti vietnieki un vietniekiem vēl vietnieki.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 09:03

nu...

Taisnība. Pagsta telpas pilnas ar liekēžiem.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 08:02

pinci5

FAKTUS ??? KURI salikti ???

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.24 14:43

gita

Ko tas Dainis tur skaita pieci stabi pa gadu, vai pieci gadi pa stabu.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 09:10

ozolnieku iedzivotaja

Pieci Masti / Ozolnieku udensslēpošanas trase - Nedomā par citiem

Uzņēmums Pieci Masti veidojot Ozolniekos ūdenssslēpošanas trasi pa ezera vidu izvieto laipu lai ūdensslēpotāji var ērtāk tikt ārā no ūdens.

Bet Ozolnieku iedzīvotājiem šis ezers ir peldvieta un atpūtas vieta, cik patīkami cilvēkiem ir skatīties uz ezeru pa kura virsmu gandrīz pāri visam ezeram šķērsām iet koka laipa!

Epastos atrunājās ka tādām konstrukcijām publisko saskaņošanu nevajag un ka tas ir atbalsts ūdenssportam.

Uz ēpastiem atbild Inese Štube SIA Pieci masti valdes locekle

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 09:18

Gunča

Ej dēt,vecā sēne!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:00

ozolnieku iedzivotaja

Bilde https://www.sudzibas.lv/files/comments/457689/images/thumbs/457688_c900.jpg

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 17:16

baiba

Vismaz pilsētas skolas bērniem būs pieejamākas

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 09:30

Zīle

Šādi mazi "novadiņi" parazitē uz blakus esošo pilsētu rēķina. Novadā dzīvojošo iedzīvotāju lielākā daļa taču strādā Jelgavā vai Rīgā. Esmu par apvienošanu, jo pašreizējais ir neloģisks un iedzīvotājiem neērts. Labi dzīvo varbūt tikai Ozolnieku centrā dzīvojošie. Nomalēs nav ne normālas satiksmes, ne ārsta pakalpojumu, pat ne degvielas uzpildes un bankomāta pakalpojumu. Tagad ķeras klāt skolām. Salgales, Garozas un Teteles iedzīvotāji tik un tā brauc uz Jelgavu nevis uz Ozolniekiem.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:02

Smieklīgi

Vispār jau 10 tūkstošu novads nav nekāds mazais, turklāt vairāk nekā 12 tūkstoši jelgavnieku strādā Rīgā, tad jau arī Jelgavu pieskaitām Rīgai. :D

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:09

To Zīle

Un Jūs ticat, ka pēc reformas attīstīs nomalles. Nesmīdiniet tautu. :D Apvienos un tā arī viss paliks, tikai robežlīnija kartē mainīsies un sile apvienosies. Ja runā par lielajiem vīriem - skaidrs, ka ne jau novads satrauc, bet pašu ertības. Pie apvienošanas vienīgie, kas cietīs, būs Ozolnieku dome - Jelgavas un Jelgavas novada jau palikt - pārmaiņas būs tikai Ozolnieku, jo pievieno MŪS Jelgavas novadam un saglabājas pilsēta.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:45

Zīlei

Mazs? Ozolnieku novads noteikti nav mazs! Jums liekas, ka no novada neko neiegūstat? A kā ar brīvpusdienām skolās un bērnudārzos, kā ar transporta kompensāciju skolēniem? Ja "maciņu" pārvaldīs pilsētas gudrās galvas, Jums liekas ka Jūsu nomale zels un plauks? Vietvara pat kartē nemācēs atrast to Jūsu nomali, kur nu vēl piešķirt naudu ceļu greiderēšanai, lielgabarītu atkritumu bezmaksas izvešanai un citām lietām, kas tagad tiek nodrošinātas un sakārtotas. Un Jelgavai diži interesēs saglabāt Jūsu minētās 3 skolas? Šaubos.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 13:27

xx

satiksmes kā nav tā arī nebūs..par to jau vispār nerunā.Paklausies Pūci un sapratīsi ,galvenais mērķis samazināt pašvaldibu vadoņus ,lai dzīvi atvieglotu sev. Lai mazāk ir to,kas jaucas un pieprasa kārtību ceļu infr.,gan citos jautājumos. Un vispār -pēc šodienas tikšanās Pūce teica,ka ceļu tiklu- vienu lielu daļu JĀLIKVIDE

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 15:49

raicha

Vakar prezentācijā Liepiņam nepieleca , ka iedzīvotāju skaits samazināsies pārējā Ozolnieku novadā un nevis pašos Ozolniekos, kur tas pieaugs.
Ja es pareizi saprotu, tad Ozolnieku novadu pievieno Jelgavas novadam un nevis Jelgavas pilsētai?!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:05

tuttii

Jelgavas novadu un Jelgavas pilsētu pievieno Ozolnieku novadam, bet nosaukums būs savādāks, piemēram, Jelgavas apriņķis.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:08

raicham

jā, tuttii taisnība: Jelgavas pilsēta arī nebūs atsevišķi, novadiem plāno pievienot arī pilsētu, un ja jelgavnieki turpinās nevēlēt (fakts: Jelgavas domi ievēl pilsētnieku mazājums, balso daudz mazāk par pusi), tad vislielākās pārmaiņas varbūt pat var sagaidīt tieši [ilsētu. ;)
Te var palasīt:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/varam-teritorialas-reformas-projekts-paredz-latvija-izveidot-35-pasvaldibas.a315514/

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:20

Pilsēta paliek! Mērķis ir novadus apvienot ap pilsētām. Vajag sekot līdz visām sarunām, ziņām, kuras notiek par reformu, nevis to, ko izliek zz vai kad atrāda prezentācijas. Jelgavas pilsēta būs daļa no viena aprinķa. Katrā apvienotajā kopā pa pilsētai.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 11:14

JELGAVNIEKS

Liepiņa kungu par Jelgavas mēru.

Lauķus padzīt no Jelgavas.

Referendumam Ozolniekos nē !

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:07

makans

kas tu pa jelgavnieku tu zirņu .irsēj ja kāds arī ir lauķis ta tas esi tu no ģerevņas ar ,izcilu, nosaukumu -sorok ļet bez urožaja- un liec mieru ģerevņa Jelgavas mēram kamēre neesi uz dzīvo palaists Ozolnieku dīķī skaidrs tev muldon

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.13 04:55

Ideja

Ir ideja! Igauņiem sokas labāk kā mums, varbūt Latviju vajag apvienot ar Igauniju! Igauņi varbūt labāk mācēs apieties ar mūsu budžetu! :D

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:14

pasaku vīriņš

Mjā, reti, kuram ienāk prātā, ka lielā daļa stāstu par "Igaunijā labāk" ir urbānie mīti, pasaciņas un politiska demagoģija...

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:35

Lielais P>pasalu vīriņš

tu joko? viņi ir mums daudz gadus priekšā it visās jomās, izņemot zagšanā. tur viņi mazliet atpaliek. arī ar nano ūdeņiem viņiem tik spoži neiet.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 08:08

bonuss

Reformai ir ne tikai garoziņa, bet arī mīkstumiņš - puse Latvijas deputatu zaudēs darbu. Ozolnieki 100% būs vieni no tiem, kir teju vairums arī paliks pie sasistas siles un nāksies izklīsts. Daudziem liekēžiem vajadzēs pārversties par devējiem.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 10:56

Jānis

"Bet cilvēkiem vajadzīgs, lai deputāts būtu tepat, staigātu viņam garām ciematā, nevis būtu kaut kur tālumā," piebilda novada vadītājs.
Laikam, šoreiz esat pasacījis svētu patiesību, jo izrādās, ka tāda lieta kā Cilvēku uzklausīšana un viņu vajadzību risināšana Jums ir sveša un privātajam biznesam traucējoša.
Iespējams, novada vadības stils piespiež Cilvēkus staigāt Jums garām un doties tālumā.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 12:03

Tieši tā! Šis teikums sasmīdināja arī mani!!!! Ierunājās cilvēks par būšanu tuvu tautai un staigātājs. Nevienā publiski saviesīgā vietējā tautai rīkotā pasākumā šo purnu neredzu, tikai tajos, kur apstākļi spiež. Arī tad vietnieķeļus aizsūta. Tautinieks, phe..

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 14:32

vēlētāja

Tagad tā saucamie Staigātāji staigā un nekaunas iedzīvotājiem acīs skatīties!!! Kā sak' pirmsvēlēšanu solītais makā nekrīt! Liepiņ, ne jau par referendumu Tev būtu uztraucās, bet gan pa baseinu, ko solīji, bet, kā vienmēr nepaspēsi!! Varēji jau atļauties PATS uzsaukt baseinu, vismaz kaut kas būtu izdarīts, par ko varētu labu teikt šī sasaukuma vadības laikam.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 16:36

daini

Kur baseins johaidī. Drīz varēsim iet peldēt ezerā. Kamert izstrādas projektu utt būs jau vēlēšanas ko atkal solīsi, vai solīsi uzbūvēt gaismas pili.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 16:58

to Tā

Ja Dainis nevazājas pa visiem iespējamiem publiskajiem pasākumiem lai pīrādziņus un kafiju uz domes rēķina paēstos kā to darīja "izcilie"zemnieki Ainārs, Veļeckis, Rozītis un citi, tad jau tas ir labi, jo viņš dara darbu par ko algu saņem! Izrādīšanās ir bijusi tipiska komunistiem un populistiem, bet spriežot pēc vairuma komentāriem tieši šo ideju piekritēji ir pulcējušies ZZ komentāros:)))) Liepiņ, turies! Neklausies dažu ar dzīvi neapmierināto bezjēdzīgos spriedelējumus! Manā paziņu lokā esošie Ozolnieku iedzīvotāji tevi atbalsta un to ir daudz vairāk nekā tie 10-15 jelgavnieki/ZZS līdzskrējēji, kuri figurē šeit.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 08:03

To tā

Varu pilnīgi piekrist! Neskaitot dažus indivīdus, kas tik štancē komentārus es zinu tik tādus, kas par visiem 100% atbalsta Liepiņu!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 08:51

domnieks

Tas komentaru štancētais ir Akmentiņš, darit viņam nav ko, vazāties darba laikā pa rimi, sportanamu utt

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 11:10

atbilde: to Tā

Tur nu Tev taisnība! Dainis nevazājas pa visiem iespējamiem publiskajiem pasākumiem, ja tie nav attiecināmi uz personīgo labklājību! Un kāpēc vajag ēst pīrādziņus un kafiju, ja uz domes rēķina var svešus pabarot "Agate Hotel"!!!Ar rakstītājiem un komentētājiem ir tā, par Zemniekiem - var piekrist daļēji, vairums neapmierināto ir tie, kas vīlušies Nacionāļos un Zaļajos, ka viens manipulators, ar dažādiem paņēmieniem spēj visiem muti aizbāzt ciet! Cik dzirdēts, par Reģionāļu atbalstītājiem pēc vēlēšanām to rindās notikusi uzskatu šķelšanās, kaut gan vēl līdz šim lielākai daļai Ozolnieku iedzīvotāju nevar izskaidrot mistisko, kā šī partija pašvaldību vēlēšanās ieguva tik lielu balsu skaitu! Kopsavilkumā varu teikt tā: turies, vai neturies, Dainim būs vien jāpako čemodāni, un diez vai Saeima, Rīga un Jelgava ņems pretim, visur sašmucējies un skandalējies.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 12:05

Dainis pats sev asti ceļ

Kā nu pats sev asti ceļat. Neliekas pašam smieklīgi? Labāk ēstu pīradziņus saviesīgā pasākumā nevis uz pašvaldības rēķina barotu savus viesus, skidačkas saviem uzņēmumiem utt. Cik Jums to KNAB sodu jau ir novadā esot pie varas - saistībā ar privāto interešu bīdīšanu? Novadnieku pazinējs.! PAR novadu reformu, nolīdzinat šo Ozolnieku domi ar vietnieku vietniekiem galā.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 14:36

Iedzīvotājs no Salgales

Kurā pasākumā iedzīvotājiem tiek doti pīrādziņi, pastāstiet? Auto orientēšanās, sporta spēlēs, teātrī, kīno laikā, velo braukšanā, orientēšanās? Nevajag jaukt tautas pasākumus ar saviem politiskajiem galdu pasākumiem. Liepiņa kungs pat nav laikam informets, ka tautas pasākumos nevienu nevaro un ja baro, nav obligāti jābarojas. Liepiņa kungs neizprot jēdzienu: tuvāk tautai. Ja runā par atbalstu, muļķības! Esmu parasts iedzīvotājs, kuram ar domi nav nekāda sakara. Kā iedzīvotājs nekad neesmu piedzīvojis šādas atklātas nelietības kopš pie varas ir Liepiņa kungs. JĀ reformai, tikai tāpēc, lai atklāti nekaunīgā vietvara tiktu likvidēta.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 14:58

Liepiņ pīrādziņ

Liepiņkuns, kā Jūs domājat, šet pīrādziņus deva. Izsktās, ka Jums ir ko mācīties no saviem ienaidniekiem.

http://www.jelgava.lv/lv/jaunumi/zinas/izzinas-bibliotekas-noslepumus

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.15 19:21

Jelgavniekam

Liepiņu par Jelgavas mēru!!!Jūs to nopietni!Lai atkal sāktos viņa ķildu teātris ar auto mazgātuvi.Smieklīgi.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 12:33

dore

Dainis ar Guņču tēvzemieti iztīrīs Jelgavas domi no veciem kadriem un saliks jaunus un vedīs tautu uz saulaino tāli. Būs darbs partijas biedriem, tāpec steidziet stāties partijā. Nevēlamos izsūtīsim uz Abreni.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 17:03

Ideja

Premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") reformā saredz ieguvumus. "Sabiedrības ieguvumi, ko mēs meklējam, – sakārtotas skolas, sakārtota veselības aprūpes sistēma, sakārtots sabiedriskais transports un sakārtota drošība, kas saistās gan ar policiju, gan ar ugunsdzēsējiem. Šie ir tie mērķi, kāpēc mēs šo reformu veicam.''
Nu jā, Ozolniekos ugunsdzēsēji nav.... :D

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 13:50

fegdfggd

Samaziniet nodokljus alkoholam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 17:14

Idejai

Tādi paši lozungi skanēja pirms iepriekšējās reformas.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.11 18:24

Nez

Nekas cits, kā savā pakaļa šo kungu neinteresē. "Oži" ir tepat aiz Rafa, tas ir tuvāk nekā daudzi pagasti novadā Jelgavai. Kāds tur attālums... Vēsturiski bija kopā, un ir visa loģika. Jebkurš ar kājām var iziet Ozolniekus arī neesot vajadzībai būt "pagastvecis". Kad iznāca prezentācijai jaunanai ATR kartei, vēl nodomāju, ko tad Luliepiņa kungs tik kluss. Izrādās jau kaļ domas par referendumu. Varbūt no LV teritorijas vispār grib atdalīties un veidot "vietējo Krimu". Neviens iedzīvotājs nebūs pret šiem ākstiem, kas zaudēs darbu, un mēģinās domāt, kā sevi parādīt darba tirgū!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 05:23

vietējais

Dainis visūr vaino vecos un komunistus, bet praksē rīkojas tieši pēc viņu principa, mēs veco pasauli nojauksim un jaunu uzcelsim, kas nav ar mums tas pret mums. Tagad izdzirdot par reformu, lai novērstu no savām kļūdām vajag atrast kopīgu ienaidnieku, jātaisa referendums.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 07:36

Rembo

Tur jau jums nelikumības notiek Ozolnieku bijušo policijas priekšnieku Arni Jomu atbrīvoji tu Daini Liepiņ ar vienpusēju lēmumu,bet likumā par pašvaldībām ir jabalso. Pārējos amatos tiek rīkoti.konkursi bet lielākajā daļā jau ir zināms pirms konkursa,kas tur strādās,tiek likti savi cilvēki,būtu kāda neatkarīga komisija kaut,tā tur roka toku.mazgā ceru,ka nāks visas nelikumības gaismā. Joma stradaja 30 gadus apmēram.viss bija labi atnāca Dainis Liepiņš un ieeviesa savu kārtību,ceru ka taisnība uzvarēs

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 09:49

vietējais

Jā ar to atbrīvošanu kaut kas neskaidrs. Akmentiņš ziņoja, ka ir pārkāpumi, kad jautā kādi nekā nav. Tad vienreiz nopublicēti kādi, parāditu pierādījumus, bet ne kā.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 11:54

ments

Jomu atbrīvoja, jo runāja pretī un nepieļāva, ka Ozolnieku pašvaldības policijā strādātu tiesātas personas, ko Akmentiņš bija ievilcis policijā un jau noslēdzis darba līgumu.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 12:25

51

ko ta joma tur sadarījis tik labu ? jhahjahahahaha ... darba auto vajadzīgs darbam nevis pa visādā sektām braukāt.. rīgā jo sevišķi galvenais štābs jehovai ... kruta gan

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.24 14:49

Ozolnieks

Vienīgais labums apvienošanai būtu Liepiņa un bandas patriekšana, jo tieši šī kunga vadībā Ozolnieki pārtrauca sadarabību ar Jelgavu un novadu, kas liecinaka tur nekāda lielā draudzība nav un nebūs...
Bet visā'di citādi - Ozolnieki apvienošanas gadījumā būtu tikai tāda slaucama govs, kurai attīstībā iespējas tiktu ievērojami samazinātas, ņemot vērā, ka jādalās būs ar visiem ...

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.12 09:59

Vietējās ziņas