Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldība piešķirs 500 eiro dokumentu sagatavošanai māju siltināšanai 1

Ozolnieku novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji varēs pretendēt uz 500 eiro atbalstu no pašvaldības tehniskās dokumentācijas sagatavošanai energoefektivitātes pasākumu veikšanai, lēmuši novada domes deputāti.

Pašvaldības atbalsts tiks piešķirts energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu tehniskās dokumentācijas izstrādei, tai skaitā ēkas energosertifikāta izstrādei, būvspeciālista tehniskās apsekošanas atzinuma un būvprojekta vai ēkas fasādes apliecinājuma kartes sagatavošanai.

Pašvaldība piešķirs 500 eiro vienai mājai, ja tā ir nodota ekspluatācijā līdz 2000.gadam un tajā ir vismaz pieci dzīvokļi. Tāpat dzīvokļu īpašniekiem jāizpilda virkne citu nosacījumu.

2017.gada pašvaldības budžetā atbalstam dokumentācijas izstrādei paredzēti 5000 eiro.

Jau vēstīts, ka arī Jelgavas pašvaldība līdzfinansēs daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju tēriņus, lai varētu sagatavoties māju energoefektivitātes paaugstināšanai.

Pašvaldības atbalstu varēs saņemt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas tehniskās apsekošanas veikšanai un tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošanai, energosertifikāta un tā pārskatu sagatavošanai, kā arī būvprojekta vai apliecinājuma kartes vai ēkas fasādes apliecinājuma kartes un būvdarbu tāmes sagatavošanai. Līdzfinansējums tiek piešķirts līdz 50% apmērā no kopējām visu darbību izmaksām, bet ne vairāk kā 3000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

57

forshi. par to darbu, kas jaapilda sanjemot algu no nodoklju maksaataajiem veel papildus tiek sanjemti 500 eur. mai tas gab ali

pirms 12 mēnešiem, 2017.05.03 18:24

Vietējās ziņas