Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

45 Ozolnieku novada skolēni vasarā varēs strādāt

Šovasar 45 Ozolnieku novada skolu skolēniem vecumā no 13 līdz 17 gadiem tiek piedāvāta iespēja strādāt novada pašvaldības iestādēs, veicot savam vecumam atbilstošus darbus.

Skolēnus plānots iesaistīt darbā divas nedēļas, četras stundas dienā.

Skolēniem par darbu tiks noteikta darba samaksa stundā - 1,375 lati. Darba samaksa tiek aprēķināta atbilstoši nostrādātajam laikam, skaidro novada pašvaldība.

Tiem, kuri vēlas strādāt, savās mācību iestādēs no 22. līdz 31.maijam jāiesniedz pieteikums un vecāku apliecinājums.

Vērtējot pieteikumu, priekšrocības darba piedāvājumam tiks dota skolēnam ar pozitīvu attieksmi pret darbu, ja jaunietis nav nodarbināts pie cita darba devēja un atbilst vēl kādam no pašvaldības izvirzītajiem kritērijiem.

Skolas direktora izveidota vērtēšanas komisija izvērtēs pieteikumus un apstiprinās nodarbinātībā iesaistīto skolēnu sarakstus.

Nodarbinātības projekts ilgs no 10.jūnija līdz 16. augustam.

Jāpiebilst, ka kārtība, kādā nodarbinātība tiks organizēta, apstiprināta vien 16.maijā.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā