Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina apspriest Ozolnieku ūdens tarifu 9

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija 4.jūlijā pulksten 12 Ozolnieku novada Domes ēkā rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA «Ozolnieku KSDU» iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Ozolnieku novada Ozolnieku pagastam, Cenu pagasta Branku ciemam un Jaunpēternieku ciemam, Salgales pagasta Emburgas ciemam un Garozas ciemam.

Komisija uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājusi «Ozolnieku KSDU» pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 3.jūlijam (kontaktpersona Kristīne Breikša, tālrunis 67873185; kristine.breiksa@sprk.gov.lv).

Ozolnieku ūdens – par 85 procentiem dārgāks

Pievieno komentāru

Komentāri 9

aha

Intresenati, kas tad 4dien atnaaks 12..
Bezdarbnieki un penshi

pirms 6 gadiem, 2013.06.26 13:08

gnagan

Gan jau ar nodomu.. .. Jācer,ka Ozolniekos bezdarbnieku daudz un vsm šumu pacels arī par strādājošajiem..

pirms 6 gadiem, 2013.06.30 10:13

tims

Visticamāk, atnāks maz klausītāju, jo lielākais vairums tautas tikai zina kā brēkt - dārgi, dārgi, nekvalitatīvi. Nekad neesmu sapratis satraukumu: ja jau ūdens tik nekvalitatīvs, bet nav problēmu, nelietojiet un nebūs jāmaksā ne 0,42, ne 1,00 LVL. Turklāt, visticamāk analīzes ūdenim ir ok.
Tarifs jau neveidojas no tā vai ūdens ir kvalitatīvs vai ne. Ir virkne izmaksas, lai ūdeni dabūtu ārā no zemes, attīrītu un piegādātu lietotājiem. No tā arī veidjas cena. Arī tas pats dranķīgais ūdens ir jāpiegādā. Un par velti šis nu nekādi līdz'jūsu krāniem nenonāk

pirms 6 gadiem, 2013.06.27 23:34

ha

100 % KSDU darbinieks, ja jau tā aizstāv !!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.28 15:08

neha

Timam taisnība! Un nevajag tāpēc būt KSDU darbiniekam, bet vnk reāli domājošam cilvēkam! Kāds ir padomājis, cik ūdenstornis patērē elektrību, kura nav no lētajām, cik jāsamaksā cilvēkiem, kuri apkalpo šo ūdenstorni un vēl tak arī ir attīrīšanas iekārtas! Pa mazumiņam vien sakrājas oi oi oi, kāda summa!

pirms 6 gadiem, 2013.06.29 12:55

ozolnieki@

Nu nebūs lēts tarifs un kvalitatīvs ūdens . Var jau populistiski turēt visam zemas cenas , bet tas nav ilgspējīgi , problēma jau nepazub]dīs .

Un iepriekšējais mērs bij tik labiņš tik bērniņiem karotes dāvināja , pīpētājus tramdīja ........... a bet tagadējie cels cenas .
Īstenībā skaidrība būs ļoti drīz , proti jūlijā... jo tad zināsim kas KSDU vada , kas izpilddirektors .
Katrā ziņā dzidrdot baumas , optimisms nerodas ..bet redzēs ..

TO >aha
precīzi

pirms 6 gadiem, 2013.06.28 21:23

DOMU GRAUDS

Par karotītēm un bezmaksas pusdienām pilnīgi piekrītu, pirmsvēlēšanas agitācija, cik vecie deputēti ir labi:-((( Par ūdens tarifiem, interesanti, ka OKSDU un deputāti tarifu paaugstināšanu pamato, ka nevar strādāt ar zaudējumiem, būtu jau labāk teikuši, ka būs tīrs ūdens, nebojāsies veļas mašīnas un tt., žēl ka viņi šo vajadzīgo lietu bīda vairāk sev labumu gūšanai ne iedzīvotāju nodokļu maksātāju labumam.:-(((

pirms 6 gadiem, 2013.07.08 08:35

ozolnieki@

DOMU GRAUDS

Skatos no mana pēdējā komentāra jau 14 dienas , kas KSDU vadīs kas izpildirektors vēl miglā tīts .

Ar to ūdens tarifu , katlumāju nav tik vienkārši . Ir pelnoši sektori un nepelnoši . Kā teikt šķērsubsīdijas . Iespējams ar ūdens tarifa naudiņu vajag pabarot kādu citu jomu , vai cita joma vairs negrib/nevar subsidēt lēto ūdeni .

Lai gan varu tik arī atbalstīt savu iepriekš teikto ,ka ilgstoši turēt tarifu zemu nav īsti pamatoti .

pirms 6 gadiem, 2013.07.12 11:26

Ozolnieku novadā