Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība «Tuvu» Brankās plāno izveidot praktisko iemaņu darbnīcu

Biedrība «Tuvu» Ozolnieku novada Cenu pagasta Brankās plāno izveidot radošo un praktisko iemaņu darbnīcu, kuras ierīkošanai paredzēts kopumā izlietot teju 10 281 eiro, aģentūra LETA uzzināja novada domē.

Biedrība, piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un pašvaldības līdzekļus, plāno īstenot projektu «Radošo un praktisko iemaņu darbnīcu telpas ierīkošana sociālās palīdzības centrā «Tuvu»».

Īstenojot ieceri, tiks atjaunota telpa sociālās palīdzības centrā «Tuvu», kas kalpos par kompleksu sociālās palīdzības saņemšanas punktu, piesaistot atbilstošus speciālistus, paredzēts rīkot krīzes situācijā nonākušajiem izglītojošas un atbalstošas nodarbības, praktiskus pasākumus un radošās darbnīcas, kas ilgtermiņā būs atbalsts visai ģimenei, lai uzlabotu dzīves apstākļus.

Noliktavas telpas atjaunošanai biedrība cer piesaistīt ELFLA finansējumu un Ozolnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu, savukārt centram nepieciešamais aprīkojums un mēbeles tiks saņemtas no Vācijas partneriem ziedojumu veidā.

Ozolnieku novada domes deputāti atbalstīja biedrības lūgumu par 1000 eiro līdzfinansējuma piešķiršanu.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā