Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvdarbi bērnudārzā "Bitīte" ieilgs vēl mēnesi

Lai arī iepriekš solīts, ka iekavējušos būvdarbu dēļ 25 pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" mazākie audzēkņi Ozolnieku novada Brankās mācības sāks 1. oktobrī, tas pašlaik nav iespējams, aģentūru LETA informēja izglītības iestādes vadītāja pienākumu izpildītāja Liene Medne.

Darbu bērnudārzā nav pabeigti joprojām, un kā galīgais darbu izpildes laiks pašlaik tiek solīts 1. novembris, teica Medne. Ja būvdarbi noslēgsies ātrāk, arī bērni mācības varēs sākt uzreiz pēc darbu pabeigšanas.

Bērnu vecāki esot informēti, ka mācības ar oktobri neatsāksies.

Jau vēstīts, ka iepriekš būvnieks SIA "Koger vide" lūdza pagarināt pašvaldības bērnudārza "Bitīte" rekonstrukcijas darbu izpildes termiņu, paredzot, ka objekta nodošana ekspluatācijā tiks veikta līdz 30. septembrim. Par vienu no darbu izpildes kavējuma iemesliem būvnieks minēja SIA "Komunālprojekts Jelgava" izstrādātā projekta nepilnības, kuru novēršanai ir bijis nepieciešams papildu laiks.

Lielākā daļa "Bitītes" audzēkņu apmeklē bērnudārzu, sākot ar 1. septembri, tomēr 25 jaunākās grupiņas bērni mācības nav sākuši.

Vecāki, kuru bērni pirmsskolas izglītības iestādi pašlaik neapmeklē, ir aicināti rakstīt iesniegumu pašvaldībai, lai saņemtu pašvaldības pabalstu 80 eiro apmērā.

Tāpat ziņots, ka rekonstrukcijas darbu veikšanai "Bitītē" Ozolnieku novada pašvaldība ņēmusi kredītu 291 000 eiro apmērā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā