Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Ozolniekos svinīgi atklāj atjaunoto Veselības taku

Pirms 30 gadiem Ozolnieku melioratoru ciematā izveidotajai Veselības takai šovasar jaunu izskatu un atraktivitāti piešķīruši dažādi pēc vietējo entuziastu iniciatīvas ar pašvaldības un sponsoru finansiālu atbalstu tapuši vingrošanas un rotaļu rīki. Lai jaunajām iespējām pievērstu plašāku uzmanību, iedzīvotāji šodien bija aicināti uz atdzimušās atpūtas vietas svinīgu atklāšanu.

«Aiciniet uz šejieni savas māsas, brāļus, tētus, mammas, vecmāmiņas un vectētiņus,» kuplā skaitā sanākušos bērnus mudināja Veselības takas ierīkošanas un tagad arī atjaunošanas iniciators Ozolnieku Sporta nama direktors Rolands Baranovskis.

Toreizējais Meliorācijas pārvaldes priekšnieks Jānis Melderis atcerējās, ka takas vietā bija aizaudzis mežs un pēc pieredzes, kā šādu atpūtas vietu veidot, braukts pat uz Druskininkiem Lietuvā. Ilggadējais Ozolnieku domes priekšēdētājs Māris Ainārs uzsvēra, ka atpūtas vietas teritorija pieder pašvaldībai un jau top jauni skiču projekti, kā to iekopt vēl plašāku, savukārt pašreizējais priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis mudināja klātesošos piedalīties ar idejām un teica atzinīgus vārdus maskavietim Sergejam Šmirovam, kas Ozolniekos ne vien iegādājies dzīvesvietu, bet arī ziedojis līdzekļus trīs jauniem vingrošanas rīkiem.

Pasākuma galvenie viesi tomēr bija bērni, kas pēc uzrunām ātri vien ķērās vingrot, šūpoties, pievilkties pie stieņa, griezties karuseļos un citādi izkustēties. «Mēs ar grupiņu līdz šejienei atstaigājam diezgan bieži, pa ceļam salasām čiekuriņus un varam arī parotaļāties,» apliecināja bērnudārza «Zīlīte» auklīte Inga.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā