Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstrādā tehnisko plānu  autostāvvietai pie dabas parka

Jelgavas novada pašvaldībā tiek izstrādāts Latvijas – Lietuvas kopsadarbības projekts aizsargājamo dabas teritoriju apsaimniekošanas uzlabošanā. Projektā iesaistīti 11 partneri no Latvijas un Lietuvas, vadošais partneris – Zemgales plānošanas reģions. Paredzēts, ka projekts tiks īstenots līdz nākamā gada oktobrim.

Galvenās aktivitātes Jelgavas novadā saistītas ar dabas parku «Vilce», kur izbūvētas koka kāpnes uz neliela taku posma pie Vilces muižas, kā arī patlaban pabeigta tehniskā projekta izstrāde auto stāvlaukumam pie paraka. Tāpat arī tiek gatavots darba uzdevums inventarizācijas plāna izstrādei dabas parkā esošajiem kokiem.

Paredzēts, ka vēl projekta realizācijas laikā tiks uzstādītas trīs ceļa zīmes, 20 dendroloģiskās norādes pie kokiem, trīs informācijas stendi, divas norādes parkā un tā apkaimē, informē Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Erno.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā