Jaunā Ozolnieku novada bāriņtiesas priekšsēdētāja darbu sāks marta beigās 3

Jaunā Ozolnieku novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Ilze Stalbava darbu sāks 27. martā, lēmuši novada domes deputāti.

Stalbava atzīta par labāko astoņu pretendentu konkurencē un bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu ieņems no 2017. gada 27. marta līdz 2022. gada 26. martam.

Novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša aģentūrai LETA pauda, ka pašvaldība nevar sniegt informāciju par amatā apstiprināto personu, jo Stalbava vēl nav sākusi pildīt amatu pienākumus. Publiski pieejamā informācija liecina, ka Stalbavai ir pieredze bērnu tiesību aizsardzības un pašvaldības policijas jomā.

Pašvaldība jaunajai darbiniece segs arī bāriņtiesas priekšsēdētāja apmācības izdevumus.

Domē pārvēlēta arī bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Ieva Spalva, kurai martā beidzas pilnvaru termiņš. Tā kā no Spalvas saņemts iesniegums par vēlmi turpināt darbu Ozolnieku novada bāriņtiesā, deputāti atkārtoti ievēlējuši viņu amatā no 2017. gada 21. marta līdz 2022. gada 20. martam.

Jau vēstīts, ka konkursā uz vakanto bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu saņemti astoņi pieteikumi.

Amats kļuvis vakants pēc tam, kad līdzšinējā bāriņtiesas priekšsēdētāja Iveta Strēlniece piekrita vadīt Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldi.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Latvijas ****

Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāts paziņo, ka konkursa kārtībā Bērnu tiesību aizsardzības departamenta Bērnu tiesību aizsardzības koordinācijas un uzraudzības nodaļas Zemgales reģiona Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspektores amatā no 2004.gada 5.maija ir iecelta IVETA STRĒLNIECE.
Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāts paziņo, ka konkursa kārtībā Bērnu tiesību aizsardzības departamenta Bērnu tiesību aizsardzības koordinācijas un uzraudzības nodaļas Zemgales reģiona Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspektores amatā no 2004.gada 5.maija ir iecelta ILZE STALBAVA.

pirms 12 mēnešiem, 2017.02.28 13:48

IEdzīvotāja

Ko tad aizbēga no Jelgavas pašvaldibas policijas?
Laikam piegriezās pašai un piegriezās citiem....

pirms 12 mēnešiem, 2017.03.01 20:18

Cita

Vai tad tads cilveks var stradat tada amata?Ja ir problemas ar veselibu,un sez uz antidepresantiem...

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.16 13:53

Ozolnieku novadā