Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārli Kalniņu virza par Ozolnieku novada Sporta centra vadītāju 3

Ozolnieku novada pašvaldības vērtēšanas komisija, izvērtējot 21 pretendentu, apstiprināšanai novada Sporta centra direktora amatā 14. septembra domes sēdē nolēmusi virzīt Kārli Kalniņu, kas pašlaik ir Latvijas Triatlona federācijas izpilddirektors, kā arī sporta kluba vadītājs.

Amata pretendents ir 1973. gadā dzimis dobelnieks. Piedalījies 1991. gada janvāra barikādēs un pēc tam izvēlējies militāro karjeru, kurai veltīti 18 gadi, trīs no tiem bijis 51. Dobeles Zemessardzes bataljona komandieris. Pārrunās ar vērtēšanas komisiju viņš minējis, ka grib izveidot sporta skolu, attīstīt bērnu un jauniešu sportu, kas lielā mērā sakrīt arī ar Ozolnieku novada domes nostādnēm, pirmkārt izceļot volejbolu.

K.Kalniņam ir arī liela sacensību rīkošanas pieredze.

Pašvaldības vērtēšanas komisijas loceklis Guntars Akmentiņš teic, ka konkursā K.Kalniņam līdzvērtīgu konkurentu nebija, jo viņam ir gan pieredze, gan izglītība. K.Kalniņš ieguvis bakalaura grādu publiskajās tiesībās, maģistra grādu izglītības vadībā, viņam ir arī militārā izglītība, kas iegūta Nacionālajā aizsardzības akadēmijā un virsnieku kursos ASV.

Ozolnieku novada Sporta centra direktors līdz šim bija Rolands Baranovskis, kurš sporta dzīvi Ozolniekos ir vadījis 57 gadus un tagad dodas vecuma pensijā. Pēc pašvaldību vēlēšanām viņam radās nesaskaņas ar jauno Ozolnieku novada domes vadību.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zuze

kur var atrast pārējo 20 kandidātu sarakstu?

pirms 8 mēnešiem, 2017.09.11 13:41

ups

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ozolnieku-novada-jauna-vara-atlaiz-vairakus-darbiniekus-un-izmaksa-dasnas-kompensacijas.a249653/

pirms 8 mēnešiem, 2017.09.11 21:32

Jazz

Cik tad Baranovskim gadu??
..kurš sporta dzīvi Ozolniekos ir vadījis 57 gadus ..

pirms 8 mēnešiem, 2017.09.12 09:27

Ozolnieku novadā