Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kompensēt transporta izdevumus prasa 39 Ozolnieku novada skolēnu vecāki 23

Ozolnieku novada pašvaldībā saņemti 39 iesniegumus ar lūgumu daļēji kompensēt transporta izdevumus pašvaldībā deklarētiem skolēniem, kuru mācās citās pašvaldībās.

Otrdien Finanšu komitejas sēdē deputāti lēma par līdzekļu piešķiršanu, informē Ozolnieku novada pašvaldība.

Pilnībā tiks kompensēti trīs skolēnu izdevumi, jo mācību iestāžu audzēkņi apmeklē Ozolnieku novada skolas un izmanto sabiedrisko transportu, jo viņiem nav pieejams novada organizētais skolēnu autobuss.

Ja Ozolnieku novadā deklarētie skolēni objektīvu iemeslu dēļ apmeklē citas pašvaldības vispārējās izglītības iestādes, viņiem tiek kompensēti izdevumi 50 procentu apmērā. Sēdē pieņemts lēmums par 29 šādu skolēnu atbalstīšanu.

Kompensācijas par braukšanas izdevumiem kārtējā mēnesī izmaksās līdz nākamā mēneša 15.datumam, pamatojoties uz pašvaldības izpilddirektora rīkojumu un izziņu no izglītības iestādes par izglītojamā skolas apmeklējumiem.

Kompensēti tiks braukšanas izdevumi tikai par darba dienām un ne vairāk kā par diviem braucieniem dienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

privet siņuha

izspppieda tomēr tie vecāki (lielu k aku) oj, no Oziem naudu par braukāšanu pa Jelgavas skolām. ko tik nepanāc, spiežot iiilgi jo igi..

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 16:03

smieklīgi

cerēsim, ka dižie Ozolnieki tagad neizjutīs trūkumu budžetā 29 bērneļu biļešu pusīšu dēļ... :D :D :D

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 19:17

vārdu zemniekiem!

visas pašvaldībās ir trūcīgo atbalsta soc-dienesti. domāju, ka šo problem vajadzēja risināt caur soc-dienestiem, ka vecāki nespēj apmaksāt bērnam ceļu līdz skolai, un bērnu piemērām skolā krutajos Ožos vienkārši sit, tāpēc bērni iet piem. kādā Jelgavas skolā, kur viņus sit mazāk un respektēpar to, ka viņi nāk no krutajiem Ožiem, neiedziļinoties, ka viņu vecāki pat nespējs viņiem apmaksāti ceļu līdz izvēētājai skolai.

a vispār - ja kāds nevar apmaksāt ceļu līdz tālākajai skolai bērnam, laiž šo bērnu tuvākājā skolā, kur var tikt ar kājām, skolas busus utt.

vispār nesaprotu šo jezgu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:29

KAUNS OZOLNIEKU DOMEI

MĒS MAKSĀJAM NODOKĻUS OZOLNIEKU PAŠVALDĪBAI, BET VIŅA ŠĀDI IEROBEŽO VECĀKU IZVĒLI KURĀ SKOLĀ BĒRNU SŪTĪT, GRIBĒDAMI AR VARU UN NAUDU PIESPIEST APMEKLĒT TIKAI OZOLNIEKU NOVADA SKOLAS.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 21:50

žīd S.

ziniet, ir tādas tabletītes, kas nervus nomierina TEIM, KAS BĻAUJ BEZJĒGĀ.
ja jūs maksātu LIELUS nodokļus Ožu pašvaldībai, tad jums arī aldziņa būtu pietiekama, lai aplmaksātu bērna ceļu uz skolu, vai aizvestu viņu ar mašīnu.

bet tā kā par kapeikām d irsu plēšat, tad arī aubusam jums trūkst, aldziņa niecīga un nodokļi iemaksātie ir S M I E K L Ī G I.

cilvēks, kas plena pietiekoši, nerauj rīkli, lai izplēstu no domes cik? 20 latus mēnesī?

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:22

Vladimirs

mūsu deputāti ir aizmirsuši, ka bērni ir arī viņu nākotne....... pretīgi ir lasīt un uzzināt par šādu deputātu lēmumu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:13

Objasnice pozalujsta

???
apmaksājot Ožu bērniem no Ožu pašvaldības naudu ceļu līdz skolai Jelgavā, deputāti atņems sev nākotni?

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:24

naivums

u vēl ielīdīšu, ja esat cilvēks ar galvu, jums jāsaprot, ka deputātu nākotne ir deputātu bērnu rokās, nevis trūcīgo ģimeņu bērnu rokās, kas nespēj apmaksāt ceļu līdz skolai.

očuhajtes

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:25

ozo

Finanšu komiteja (5 deputāti):
komitejas priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis (LZS)
Guntis Rozītis (LZS)
Ilgvars Lecis (LZS)
Ruslans Vro***vskis (SC)
Rasma Skruļa (ZP)
Vai daudz ietaupījāt pašvaldības budžetā uz skolēnu rēķinā?

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:28

zjuzjaka

uz kādu vēl skolēnu? ja30+ skolēniem no trūcīgām Ožu ģimenēm pašvaldība jau apmaksaja to, ko pēc loģikas nevajadzētu maksāt, tad ko jūs vēl gribat no ;siem deputātiem, budžeta, nolikumiem un aktiem pēc kuriem vadās dome savā darbā?

ko jūs vēl gribat/ bezmaksas lidmašīnu uz Londonu?

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:35

ome

Cik negodīgam jābūt cilvēkam, lai dalītu bērnus atkarībā no ģimenes turības līmeņa.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 22:48

Alberts

Cienījamie ZZ žurnālisti!

Lūdzu noskaidrojiet un uzrakstiet:
cik LVL mēnesī izmaksā Ozolnieku novada Domes organizētais skolēnu autobuss un cik izglītojamie to izmanto.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 23:06

Deklarēta Ozolniekos

Es maksāju katru mēnesi lielus nodokļus Ozolnieku pašvaldības budžetā un vēlos, lai tie tiktu godprātīgi administrēti. Uzskatu, ka bērnam ir jāmācās skolā, kurā viņš jūtās droši, kur ar interesi var iegūt zināšanas, veiksmīgi piedalīties skolas sabiedriskajā dzīvē, var apvienot mācības vispārizglītojošajā skolā ar mācībām sporta, mākslas vai mūzikas skolā. Mums ir jālepojas ar šādām ģimenēm un bērniem un pēc iespējas vairāk jāatbalsta gan morāli, gan materiāli.

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 23:39

Audit

Nu tad jau jāsūta tie bērni uz Rīggas 49. vai 1. vai 2. skolu! Tās skaitās vel labākas un prestižākas, ko te Jelgava.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 11:56

Jelgavniece

Lasu un brīnos, kāpēc cilvēki dzīvo tik "sliktā" vietā kā Ozolniekos. Man draudzene visu mūzū tur ir nodzīvojusi un saka, ka nemūžam negribētu dzīvot citur. Kur tad ir tā debesmanna? Novēlu iemācīties saskatīt arī dzīves labās un gaišās puses! Nav jau visur vainīgi tie nabaga pašu ievēlētie deputāti - jāskatās valsts līmenī.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 08:10

ekkā

ja Jūsu bērnu skolā sistu un visādi citādi fiziski aizskartu, bet skolas direktore tikai atkārto, ka "padomju valstī seksa nav" tpfū, atvainojiet "pie mums nekas tāds nenotiek", nevis risina situāciju, tad autobusa izmaksas vairs nav no svara.
tak jūs palasiet, kāda vienkāršota sistēma tai atmaksai- katru mēnesi jāņem skolā izziņa, jānes uz domi, tad viņi vēl pieņem lēmumu

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 15:04

EKKAI

oooooo, taad Ozolu skolā ir tāda kanalizācijas bedre? ar tāaadu vardarbību un "aizskāršanu" (tas jau vispār pēc panta izklausās...)

žēl tos bērnu, kas mācās Ozu skolā - ietekmēti, iespaidoti, sisti, aizskārti.... ārprāts. Kāpēc par to REGULĀRI nekur neraksta?? Tagad, ja zināšu, ka kāds macās vai mācījās Ožos, zināšu, ka izgājis mazgadīgo koloniju.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 19:07

ozolniece

VARAM ir projektā samazināt mazo novadu skaitu, tā kā ilgi tā tizlošanās neturpināsies. Arī skolēni varēs ar Jelgavas autobusiem braukāt

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 15:08

es pats

Raksts ir ne par ko. Finanšu komiteja nevar pieņemt lēmumu, vienīgi sagatavot projektu domes sēdei. Kad būs deputāti nobalsojuši domes sēdē, tad arī varēs rakstīt.
Tā kā viss šeit rakstītais ir gaisa maisīšana.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 15:46

tēvs

Nē, rakstītais nav gaisa maisīšana. Šeit ir rakstīts par bērnu likteņiem. Tad, kad deputāti būs nobalsojuši domes sēdē par šādu lēmumprojektu, būs par vēlu rakstīt. Ceru, ka deputāti līdz domes sēdei rūpīgi iepazīsies ar lēmumprojektu un nebalsos "PAR" par šādu variantu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 22:41

iedzīvotājs

ko var ņemties! runa iet par tiem bērniem, kuri apmeklē jelgavas vidusskolas, kurās ir programmas, ko nepiedāva ozolnieku vsk. ozolnieku novadā dzīvojošiem bērniem no ānes ceļa izdevumos braucot uz ozolnieku skolu vien būtu jāmaksā 2ls un jāceļas 6, tāpēc arī izvēlas jelgavas skolas

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 21:50

vārdis

Ogrē piemēram- Ogres pilsētas teritorijā dzīvojošie skolēni, kuri klātienē mācās vispārējās izglītības iestādēs, braukšanai mācību gada laikā no dzīvesvietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ attiecīgās novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, ja braukšanai izmanto sabiedrisko transportlīdzekli un ja attālums no dzīvesvietas līdz izglītības iestādei ir lielāks par kilometru, var saņemt braukšanas maksas atvieglojumu 100% apmērā no mēneša abonementa braukšanas biļetes cenas.
Toties Ozolniekos, pat skolas autobusā neielaiž Ozolnieku ciematā dzīvojošos bērnus

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 11:34

arī no Ozolniekiem

Arī es pirms diviem gadiem lūdzu Ozolnieku Domi atmaksāt kaut 20% no ceļa naudas, jo bērns mācās Jelgavā. Uz ko man atbildēja - nav ko braukāt uz Jelgavu, vajag mācīties Ozolnieku skolā. Kad stāstīju ka skola tomēr neņem vērā ieteikumus, nemēģina risināt problēmas, bet vienkārši pasaka - ja Jums nepatīk, mācieties kur citur (nu tāds kā monopols). Arī darbs man ir Jelgavā un tas nozīmē ka sākumskolas skolēns pēc stundām nevar viens pats tusēt pa Ozolniekiem.
Es šobrīd novērtēju ka šie 29 ir sadzirdēti.

pirms 6 gadiem, 2013.09.15 17:54

Ozolnieku novadā