Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielajā talkā Ozolnieku novadā sakops ceļus un skolu teritorijas 5

Ozolnieku novada iedzīvotāji un organizācijas plāno aktīvi iesaistīsies Lielās talkas aktivitātēs, sakopjot apkārtni, ceļu malas un mežu teritorijas.

«Aktivitātes organizēs pašvaldības iestādes un administrācija, bet patīkami, ka piesakās aizvien vairāk talcinieku grupu, kas pārstāv kaimiņu apvienības, amatiermākslas kolektīvus un organizācijas,» atzīst pašvaldība.SIA «Ozolnieku KSDU» pagājušās nedēļas nogalē jau sakopis Veselības taku, savukārt citur darbi paredzēti sestdien.

Pašvaldības darbinieki iecerējuši sakopt valsts ceļu nomales, vairākas ielas. Sakārtošanas darbi notiks arī pirmsskolas izglītības iestādēs «Saulīte», «Bitīte» un «Pūcīte», pie Teteles pamatskolas un Ozolnieku stadionā. Darbi notiks arī Salgales un Garozas pamatskolā un citur novadā. Ar iespējamo talkošanas vietu sarakstu var iepazīties novada pašvaldības mājas lapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Bono

Nafig man jāpiedalās kaut kādās talkās! Lai par tīrību un kārtību atbild attiecīgās iestādes kas tiek uzturētas no nodokļu maksātājiem.Visu laiku ir par kaut ko jāmaksā! Katru mēnesi apsaimniekošas maksa par nekustamo īpašumu,tad ceļa nodoklis transportam un tt. Tad lūdzu pa šo naudiņu kas ir samaksāta,tad arī lai attiecīgās iestādes darbojas!

pirms 6 gadiem, 2013.04.23 16:31

Sono

Nafig kādam jāizmet pudeles, papīri u.c.s..... grāvmalēs, mežos un citur! Tad varēsi tikai savu istabu pulēt

pirms 6 gadiem, 2013.04.23 17:16

Mono

A nafig apsaimniekošanas iestādēm jātīra kaut kādu Cūkmenu izsviestie mēsli. Paši mētā, paši, lai salasa

pirms 6 gadiem, 2013.04.23 18:44

BoSoMoNo

... ja vēl tie Cūkmeni kaut ko tīrītu... :(
Tie arī talkas dienā, kad citi strādā, padzer aliņu un nomet pudeli/skārdeni, kur pagadās :(

pirms 6 gadiem, 2013.04.29 17:28

as

KADA JEGA VAKT MAISI TIEK IEMESTI ATPAKAL,, NEVIENS TAPAT NEVAC

pirms 6 gadiem, 2013.05.03 19:35

Ozolnieku novadā