Mācības bērnudārzā "Bitīte" Ozolnieku novadā var sākt visi audzēkņi 3

Noslēdzoties būvdarbiem, visi pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni Ozolnieku novada Brankās var sākt mācības, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša.

Pašvaldība apstiprināja, ka visi bērni, kuriem ir paredzēts sākt mācības bērnudārzā, var apmeklēt iestādi.

Būvniekam SIA "Koger vide", kas laikus nepabeidza būvdarbus objektā, tiks piemērots sods. Tas tiks noteikts saskaņā ar līgumu.

Jau vēstīts, ka iekavējušos būvdarbu dēļ 25 pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" mazākie audzēkņi Ozolnieku novada Brankās nevarēja sākt mācības ar 1. septmebri. Sākotnēji darbu veikšanas termiņš pagarināts līdz 1. oktobrim, bet vēlāk – vēl uz mēnesi.

Būvnieks SIA "Koger vide" par vienu no darbu izpildes kavējuma iemesliem minēja SIA "Komunālprojekts Jelgava" izstrādātā projekta nepilnības, kuru novēršanai ir bijis nepieciešams papildu laiks.

Lielākā daļa "Bitītes" audzēkņu apmeklē bērnudārzu, sākot ar 1. septembri, tomēr 25 jaunākās grupiņas bērni mācības laikus nav sākuši.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 3

komunistu afēra

Ja ZZ strādātu arī kāds žurnālists nevis tikai diletanti, kuri sevi par tādiem sauc, tad pastāstītu, kas ir SIA "Komunālprojekts Jelgava"! Tad arī atklātos, ka tā īpašnieki un projektētāji ir cieši saistīti ar ZZS mafiju Jelgavā un Ozolniekos!

pirms 4 mēnešiem, 2017.11.03 07:08

Noverotajs

Bijušās vadītājas E. Justes nolaidība, kamēr mēģināja jauno krēslu Domē, nepievērsa uzmanību svarīgām niansēm.

pirms 4 mēnešiem, 2017.11.03 13:57

to novērotājs

Slikti esat vērojis, ja neesat pamanījis, ka Juste nepasūtīja,neprojektēja un nebūvēja šo piebūvi! Ja nebūtu Justes enerģiskās darbības, tad Veļeckis un Počs tā arī būtu nepamanījuši šķībi uzbūvētos pamatus un citus pārkāpumus!

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.07 07:44

Ozolnieku novadā