Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Oktobrī notiks Ozolnieku novada iedzīvotāju sapulces

Ozolnieku novada pašvaldība plāno arī šogad plāno rīkot iedzīvotāju sapulces dažādās novada vietās. Kopumā notiks piecas sapulces.

Šogad sapulcēs iedzīvotājiem būs iespēja klātienē satikt pašvaldības pārstāvjus un uzdot jautājumus par trīs aktuālām tēmām – komunikācija ar pašvaldību, sociālā palīdzība un 2014.gada budžeta plānošana.

Līdz 8.oktobrim iedzīvotāji aicināti sagatavot un iesūtīt interesējošos jautājumus par norādītajām sapulču tēmām, sūtot vēstuli uz e-pastu evita.kairisa@ozolnieki.lv, vai zvanot 63084702, norādot vārdu, uzvārdu un sapulces datumu, ko paredzēts apmeklēt, lai atbildīgie speciālisti var sagatavot nepieciešamo informāciju.Emburgā, Salgales pagasta pārvaldē, sapulce notiks 15.oktobrī pulksten 19, Garozas pakalpojumu centrā – 17.oktobrī pulksten 19, Ānes kultūras namā iedzīvotāji aicināti pulcēties 22.oktobrī pulksten 19, Branku pakalpojumu centrā – 24.oktobrī pulksten 19, bet Ozolnieku novada Domes ēkā – 30.oktobrī pulksten 19.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā