Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieki aicina uz novada desmitgades svinībām 1

Ozolnieku novada pašvaldība 27. jūlijā organizē trešos Ozolnieku novada svētkus «Ar saknēm novadā…», kas šogad apvienoti ar īpašām svinībām par godu novada desmitgadei, ziņo novada pašvaldības preses pārstāve Evita Kairiša. 

Svētku programma veidota tā, lai iedzīvotāji, draugi un viesi kopīgi varētu atskatīties uz paveiktajiem darbiem un piedzīvotajām emocijām, kas līdz šim vienojušas Ozolnieku novada ļaudis. Organizatori ir pārliecināti, ka ikviens svētku apmeklētājs varēs izvēlēties savām interesēm atbilstošas aktivitātes, līdzdarbojoties pasākuma norisēs un atklājot Ozolnieku novadu no jauna. 

Īpaši padomāts par mazākajiem svētku apmeklētājiem, kuri varēs izpausties radošajās darbnīcās un veiklības atrakcijās, kā arī vērot aizraujošu Rīgas cirka mākslinieku šovu. 

Možākie dalībnieki, kuri sestdienas rītā būs spējuši laikus pamosties, tiek aicināti satikties pie Ozolnieku tautas nama (Rīgas iela 23, Ozolnieki) jau pulksten 10, lai dotos kopīgā pastaigā, uzzinot daudz interesantus, iespējams, jau dzirdētus, bet varbūt pilnīgi jaunus faktus par «Ozolniekiem toreiz un tagad».

Oficiālā pasākuma programma sāksies pulksten 12, kad Ozolnieku novada uzņēmumu kolektīvi, pašvaldības iestāžu darbinieki un iedzīvotāji dosies svētku gājienā, bet pulksten 12.30 visi gājiena dalībnieki sasniegs svētku notikumu epicentru – Ozolnieku Sporta centra stadionu, kur notiks pasākuma atklāšanas ceremonija, novada vadībai uzrunājot svētku dalībniekus un sveicot šī gada pirmajā pusgadā dzimušos Ozolnieku novada bērniņus. Pēc atklāšanas ceremonijas visus svētku dalībniekus sagaidīs rībinošs pārsteigums no gaisa.

Uz lielās skatuves visas dienas garumā notiks dažādu žanru programma - novada amatiermākslas kolektīvu koncerts «Caur divām plaukstām gadi rit…», kas veltīts Ozolnieku novada desmitgadei, ansambļa «Rūta» koncerts «Atstīgoju zelta kokli, nodziedāju skaņu dziesmu», iesilušo pasākuma atmosfēru uzkarsēs atraktīvie Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības puiši, klātesošos vakara gaisotnē iekustinās orķestra «Zelmeri» skaņas ar populārā Latvijas estrādes mākslinieka Žorža Siksnas piedalīšanos, nedaudz vēlāk baudīsim deju grupas «Dzirnas» izrādi «O’Fortuna», bet grupa «Dzelzs vilks» ar solistu Juri Kaukuli piedāvās «Jauno Jāņu Orķestri» - romantika, ironiska ķecerība un lipīgas melodijas mūsdienu tautas mūzikas koncertā, pusnaktī Ozolnieku naksnīgajās debesīs krāsosies koša dzimšanas dienas uguņošana un pēc tam svētku dalībniekus sveiks iemīļotais mūziķis Dons. Par nakts ballīti ar nebeidzamiem deju ritmiem šogad rūpēsies DJ Normunds Rutulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies par uzaicinājumu!

....nepatīkami, ka šim gaišajam pasākumam nāk līdzi skumji notikumi....rībinoši pārsteigumi Ozolnieku iedzīvotājiem jau ir atnākuši ar zelta kārti, balsu un amatu ietirgošanu, u.t.t....

pirms 6 gadiem, 2013.07.07 10:05

Ozolnieku novadā