Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos aicina pieteikt novada sakoptākās sētas; šogad vērtēs arī daudzdzīvokļu namus (papildināts)

Ar mērķi veicināt Ozolnieku novada administratīvās teritorijas ainavas veidošanu un teritorijas sakopšanu, rosināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību kultūrvides veidošanā un atbalstīt īpašnieku labo gribu namu un to apkārtnes sakopšanai Ozolnieku novada Dome izsludinājusi ikgadējo konkursu, kurā aicina pieteikt novada sakoptākās sētas. 

Šogad sakoptāko sētu vērtēšana paredzēta jau no trešdienas, 10. jūlija, un ilgs līdz 31. augustam. Uzvarētāji tiks noteikti nominācijās:

  • Sakoptākā lauku sēta
  • Sakoptākā individuālā dzīvojamā māja ciematā (katrā novada ciemā viena)
  • Sakoptākā pašvaldības iestāde
  • Sakoptākais uzņēmums
  • Savdabīgais dārzs (iespēju dārzs)
  • Speciālbalva
  • Daudzdzīvokļu māja

Ozolnieku pašvaldības preses pārstāve Evita Kairiša vēsta, ka nomināciju «Sakoptākā daudzdzīvokļu māja» deputāti lēmuši izveidot otrdienas Domes sēdē.
 
«Par nozīmīgu tradīciju kļuvušais konkurss «Ozolnieku novada sakoptākā sēta» tiek organizēts jau desmito gadu, stiprinot pārliecību, ka tikai kopīgiem spēkiem iespējams veicināt Ozolnieku novada administratīvās teritorijas ainavas veidošanu un teritorijas sakopšanu, tāpēc aicinām visus iedzīvotājus sakārtot savas sētas un namus, ieviešot tajās īpašu noskaņu, lai būtu prieks gan pašiem, gan kaimiņiem, gan novada viesiem,» ziņo pašvaldības pārstāve E.Kairiša.

Tāpat kā citus gadus arī šogad konkursa vērtēšanas komisija izbrauks pa visu novadu, lai atrastu un vērtētu novada sakoptākās vietas, bet novads vērš uzmanību, ka iedzīvotājiem jau tagad ir iespēja pieteikt konkursam gan savus, gan kaimiņu dārzus un namus, rakstot uz e-pastu evita.kairisa@ozolnieki.lv.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā