Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos aicina pieteikties pabalstam mācību līdzekļu iegādei

Ozolnieku novada Sociālais dienests atgādina, ka no 1.augusta tiek pieņemti iesniegumi materiālās palīdzības sniegšanai mācību līdzekļu iegādei.

Pabalstu mācību līdzekļu iegādei piešķir, sākoties mācību gadam, ja tas ir pieprasīts no 1.augusta līdz 30.oktobrim, priekšroku dodot bērniem, kuri apmeklē Ozolnieku novada teritorijā esošās izglītības iestādes. 

Pabalstu piešķir dāvanu kartes veidā, kuru var izmantot, iegādājoties mācību līdzekļus konkrētā kancelejas preču veikalā.

Dāvanu karti piešķir skolēnam vai bērnam, kurš apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupu. Var pretendēt bērni no trūcīgām ģimenēm, kuru ģimenēs ir darbspējīgas personas un ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli mēnesī nepārsniedz 90 latu, ģimenēs, kur nav darbspējīgu personu un ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli mēnesī nepārsniedz 60 procentus no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, kā arī, kuri dzīvo aizbildņu ģimenēs un kuru ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli mēnesī nepārsniedz 60 procentus no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas.

Arī gadījumos, ja ģimene, kurā ir darbspējīgas personas, nav atzīstama par trūcīgu, bet ģimenes ienākumi mēnesī uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 90 latu mēnesī, pamatojoties uz sociālā darbinieka sniegto atzinumu, kurš balstīts uz ģimenes sociālās situācijas izvērtēšanu, Sociālais dienests var lemt par dāvanu kartes piešķiršanu, skaidro pašvaldība.

Sociālais dienests aicina iedzīvotājus laikus kārtot arī nepieciešamās formalitātes skolēnu brīvpusdienām.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā